هو آشپزخانه یکی از مهمترین تجهیزات در آپارتمان ها است چون در این ساختمان ها، چرخش هوا برای خروج بوی پخت و پز از خانه بسیار کند است. لذا وقتی این وسیله خراب می شود، باید به سراغ تعمیرکار مجرب رویم تا در اولین فرصت و با دقت بالا، عیب یابی و تعمیرات را انجام دهد. در ادامه مقاله تعمیر هود میله همراه ما باشید.

شما می توانید برای تعمیر هود میله در توحید بر روی کمک متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات مستر امداد حساب کنید. تنها وظیفه شما عزیزان این است که از طریق تماس تلفنی و یا از طریق ورود به سایت، مشکل رخ داده در وسیله ار به کارشناسان ما اطلاع دهید. ما مسئولیت تمامی امور را برعهده گرفته و دستگاه را همانند روز اول به شما تحویل می دهیم.

عیوب رایج در هود میله

عیوب رایج در هود میله برای تعمیر هود میله را در زیر بخوانید:

هود روشن نمی شود

۱- در اولین قدم شما باید وضعیت برق ساختمان و یا برق آشپزخانه را بررسی کنید. احتمال قطعی جریان برق وجود دارد.

۲- بررسی کنید آی پریز برق و یا دو شاخه هود سالم هستند؟

۳- در صورتی که در اتصالات داخلی هود مشکلی رخ داده باشد نیز چنین عیبی بروز می کند.

هود آشپزخانه مکش خوبی ندارد

۱- در داخل هود فیلترهایی تعبیه شده است که در مزان پخت و پز، ذرات معلق در هوا و بوی غذا را به سمت خود کشیده و اجازه پخش شدن آن ها در هوا را نمی دهد. لذا در زمان های مشخص و بسته به میزان استفاده از هود باید فیلتر ها تمیز یا تعویض شوند وگرنه مکش خوبی را از دستگاه شاهد نخواهید بود.

۲- این احتمال وجود دارد که موتور هود خراب شده باشد.

۳- اگر پروانه هود آشپزخانه خراب شده باشد نیز این مشکل رخ می دهد.

زمانی که هود روشن می شود، فیوز قطع خواهد شد

۱- این عیب می توان نشان دهنده برقراری اتصال کوتاه در مدار داخلی هود باشد. بنابراین زمان روشن شدن دستگاه، فیوز برق می پرد.

۲- ممکن است که موتور هود در حال سوختن باشد. بنابراین به شما توصیه می کنیم به محض رخ دادن این عیب، سریعا وسیله را خاموش کرده و از تعمیرکار کمک بگیرید.

هود در زمان روشن بودن، صدای زیادی تولید می کند

۱- رایج ترین دلیل این مشکل این است که پروانه های داخل هود گیر کرده باشند.

۲- اگر اتصالات داخلی موتور ساییده شده باشد، وقتی روشن می شود، سر و صدا تولید می کند.

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- ما تعمیر در محل را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. به جای اینکه وسیله را به تعمیرگاه بیاورید، ما تعمیرکاران متخصص خود را با تجهیزات پیشرفته و کامل به منزل شما اعزام خواهیم کرد. بعد از اتمام کار، نصب مجدد دستگاه توسط کارشناسان انجام می گیرد.

۲- تعمیر جاروبرقی، تعمیر یخچال و فریزر، تعمیر ماکروویو و … از جمله دیگر خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات مستر امداد است.

۳- تکنسین های ما موظف هستند در پایان کار به شما ضمانت نامه ۶ ماهه تحویل دهند. در صورتی که همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ بدهد. بدون هیچ هزینه ای از شما عزیزان حمایت خواهیم کرد.

۴- در این مرکز تمامی هزینه ها براساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و فاکتور تعمیرات با مهر نمایندگی به شما تحویل داده می شود.

۵- به منظور کاهش هزینه های تعمیرات، تخفیفاتی برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. برای مثال اگر گارانتی دستگاه هنوز منقضی نشده است به تکنسین تحویل دهید تا در محاسبه هزینه نهایی به عنوان فاکتور تخفیف لحاظ کند.

۶- در این نمایندگی خدمات مشاوره تلفنی رایگان ارائه می گردد. برای خرید هر کدام از برندهای وسایل برقی می توانید از نظرات کارشناسان ما استفاده کنید. از سویی دیگر اگر تشخیص داده شود عیب رخ داده سطحی است، با شما تماس گرفته می شود تا با راهنمایی، خودتان عیب را رفع نمایید.

۷- برای نصب و راه اندازی هر کدام از وسایل خانگی می توانید بر روی کمک متخصصین ما حساب کنید.

۸- همچنین در این نمایندگی، سرویس انواع وسایل برقی نیز انجام می گیرد.

۹- در صورتی که قطعه ای در وسیله سوخته و نیاز به تعویض باشد، به شما اطمینان می دهیم که در نمایندگی تعمیرات مستر امداد از انواع اصل دارای گارانتی استفاده می شود تا در سلامت وسیله خللی رخ ندهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *