تعمیر ماشین لباسشویی میله در اندیشه

اکنون که این مقاله را مطالعه می کنید، برای تعمیر ماشین لباسشویی میله در اندیشه به کمک نیاز دارید. این دستگاه از جمله وسایل ضروری در خانه است که بخشی از نظافت خانه را برعهده دارد. به همین دلیل است که غالب افراد وقتی ماشین لباسشویی خراب می شود سریعا به هر تعمیرکاری اعتماد می کنند تا مشکل رفع شود اما این کار اشتباه است چون اگر تعمیرکار تخصص کافی نداشته باشد، نه تنها مشکل رفع نشده بلکه سلامت و طول عمر ماشین لباسشویی را به خطر می اندازد. لذا توصیه می کنیم حداقل یکبار به نمایندگی تعمیرات مستر امداد اعتماد کنید. به شما اطمینان می دهیم که از این انتخاب خود پشیمان نخواهید شد. تنها کافی است مشکل رخ داده را از طریق تماس تلفن و یا به صورت آنلاین به کارشناسان ما اطلاع دهید. از این پس مسئولیت تمامی امور با ما خواهد بود.

عیوب رایج در تعمیر ماشین لباسشویی میله

عیوب رایج در ماشین لباسشویی میله را در زیر بخوانید:

ماشین لباسشویی نمی تواند به درستی آبگیری انجام دهد

– در اولین قدم باید بررسی کنید فشار آب ساختمان مناسب است؟ در ساختمان های آپارتمانی غالبا مشکل افت فشار آب رخ می دهد.

– حتما چک کنید که آیا شیرهای ورودی آب باز هستند؟

– این احتمال وجود دارد که شلنگ های ورودی آب به دلیل تا شدن و یا هر دلیل دیگر، مسدود شده باشند.

عیوب رایج در ماشین لباسشویی میله

ماشین لباسشویی برای تخلیه، مشکل دارد

– قبل از اینکه لباس ها را داخل دیگ ماشین بگذارید، چک کنید که دستمال، کاغذ و… داخل جیب ها نباشد چون در حین شستن، ممکن است مسیر خروجی آب را مسدود کند. البته اگر دکمه و زیپ هم از لباس جدا شوند، همین اتفاق خواهد افتاد.

– همچنین باید بررسی کنید که شلنگ تخلیه به درستی در جای خود قرار داشته باشد.

ماشین لباسشویی روشن نمی شود

– رایج ترین دلیل این مشکل، قطعی برق خانه و یا قسمتی است که ماشین لباسشویی در آن قرار گرفته است.

– باید مطمئن شوید که دوشاخه، پریز برق و محافظ سالم هستند.

– در صورتی که اتصالات برقی در ماشین لباسشویی دچار عیب شده باشد نیز همین مشکل رخ می دهد.

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

– زمانی که این مشکل رخ می دهد سریعا دستگاه ار خاموش کنید. عمدتا این عیب وقتی رخ می دهد که سیم های ماشین لباسشویی لخت شده باشند. بنابراین بدنه برق دار می شود.

کشش جریان المنت یا خراب بودن عایق لباسشویی هم دلیل دیگری برای برق دار شدن بدنه ماشین لباسشویی خواهد بود.

– ممکن است یکی از قطعه های مدار اتصالی پیدا کرده و بدنه را برق دار می کند.

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- ما تعمیر در محل را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم

اولین نگرانی مشتریان در زمان خرابی وسیله همانند ماشین لباسشویی این است که چگونه این دستگاه را به محل تعمیر ببرند. همچنین بعد از اتمام کار، نیاز است یک متخصص به منزل شما آماده و مجددا آن را راه اندازی نماید. ما این نگرانی را از طریق تعمیر در محل رفع کرده ایم. تعمیرکاران ما با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه کرده و در حضور خودتان عیب یابی و تعمیرات انجام می گیرد. همچنین در پایان کار، وسیله راه اندازی شده و عملکرد ان ار در حضور خودتان تست می کنند.

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۲- ضمانت نامه ۶ ماهه در نظر گرفته شده است

به شما اطمینان می دهیم که تکنسین های ما از نظر علمی و عملی، در سطح بالایی قرار دارند و براساس متدهای پیشرفته علمی، با سرعت و کیفیت بالا عیب یابی و تعمیرات انجام می گیرد. اما با این حال برای جلب اعتماد شما عزیزان، تکنسین هیا ما موظف هستند در پایان کار ضمانت نامه ۶ ماهه تحویل دهند. تعهد داریم اگر همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، بدون هیچ هزینه ای از شما حمایت کنیم

۳- بهترین خدمات با قیمتی مناسب انجام می گیرد

در مورد هزینه ها جایی برای نگرانی نخواهد بود. در ابتدا لازم به ذکر است در نمایندگی تعمیرات مستر امداد، هزینه ها براساس قیمت مصوب اتحادیه محاسبه می گردد. همچنین به منظور ارائه تخفیفات و کاهش هزینه ها، در صورتی که گارانتی وسیله منقضی نشده است حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا در محاسبه هزینه نهایی لحاظ گردد.

۴- تعمیر انواع وسیله برقی در این مرکز انجام می گیرد

در نمایندگی تعمیرات مستر امداد علاوه بر تعمیر ماشین لباسشویی میله، تعمیر هود آشپزخانه، تعمیر ماکروویو، تعمیر هود آشپزخانه و… نیز انجام خواهد شد. ما خدمات تعمیر در محل را برای هر نوع وسیله به دور از در نظر گرفتن اندازه آن، ارائه می کنیم.

۵- از قطعات اصل دارای گارانتی استفاده خواهد شد

بعد از بررسی وسیله، ممکن است تشخیص داده شود که قطعه ای خراب شده است. در این صورت تعمیرکار در ابتدا سعی می کند آن را تعمیر کند تا قطعه اصلی وسیله بر روی آن حفظ شود. اما اگر چاره ای جز تعویض نباشد، به شما اطمینان می دهیم در این مرکز از انواع اصل دارای گارانتی استفاده خواهد شد.

۶- خدمات مشاوره رایگان ارائه می گردد

بعد از اینکه مشتری عیب رخ داده در وسیله را گزارش نمود، کارشناسان ما آن را بررسی کرده و در صورتی که بدانند خود شما می توانید آن را رفع کنید، با شما عزیزان تماس گرفته می شود. بدون هیچ هزینه ای راهنمایی های لازم انجام می گیرد تا بتوانید ماشین لباسشویی را درست کنید.

۷- نصب و راه اندازی وسیله را به ما بسپارید

شما می توانید نصب و راه اندازی هر کدام از وسایل خانگی را به کارشناسان نمایندگی تعمیرات مستر امداد بسپارید. همچنین هر کدام از وسایل همانند پکیج که نیاز به سرویس داشته باشند را به ما بسپارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *