تعمیر پکیج طبق نرخ اتحادیه در مستر امداد

تعمیر پکیج طبق نرخ اتحادیه

سالیان طولانی است که در طراحی هر نوع ساختمانی از پکیج استفاده می شود. آبگرمکن های قدیمی جای خود را به پکیج می دهند چرا که با داشتن این دستگاه، شما در مورد گرمایش و سرمایش ساختمانی مشکلی نخواهید داشت. در واقع با یک تیر چند نشان خواهید زد.در ادامه مقاله تعمیر پکیج طبق نرخ اتحادیه در مستر امداد با ما همراه باشید.

از آنجایی که کارایی پکیج بسیار مهم و زیاد است، لازم است در زمان خرید به سراغ برندهای معتبر بروید چرا که قرار است به عنوان یک وسیله اصلی و اساسی در ساختمان، از آن استفاده نمایید. در زمان خرید علاوه بر توجه به کیفیت کالا، به وجود نمایندگی های معتبر برای تعمیر آن نیز دقت کنید. نمایندگی مستر امداد از جمله این مراکز است که با کم تیمی از متخصصین توانمند، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهد بود.

خدمات نمایندگی مستر امداد برای تعمیر انواع پکیج

امروزه در سراسر کشور افراد زیادی تحت عنوان تعمیرکار فعالیت کرده و شما مختار هستید به هر کدام مراجعه کنید. اما آیا بهترین نیست از این حق انتخاب خود به درستی استفاده کنید به گونه ای که از سلامت پکیج بعد از تعمیرات مطمئن شوید؟ آیا می دانید همه این تعمیرکاران از صلاحیت کافی برای تعمیر وسیله برخوردار نیستند؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم حداقل یکبار از خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد استفاده کنید. به شما اطمینان می دهیم از این انتخاب خود به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد:

۱- تعمیر پکیج در محل

اولین اقدام نمایندگی، تعمیر وسیله در محل است. برای ما این موضوع به خوبی روشن است که مشتریان نمی توانند دستگاه را باز کرده و به محل تعمیر بیاورند. از سویی دیگر لازم است پکیج در محل نصب قرار داشته باشد تا در حین تعمیر بتوان به صورت مدام آن را چک کرد. با توجه به این دو موضوع، تکنسین های ما در اولین فرصت به منزل و یا محل کار شما مراجعه کرده و با تجهیزات کامل، تعمیر وسیله را شروع می کنند.

۲- ارائه ضمانت نامه تعمیرات

اما مسئله ای که همواره برای مشتریان جای سوال داشته، بروز مجدد همین عیب بعد از تعمیرات است. چرا که بارها چنین شرایطی را قبلا توسط تعمیرکاران دیگر تجربه کرده اند. در این مرکز افراد متخصص با دانش علمی و عملی بالا تعمیر وسیله شما را عهده دار می شوند لذا جایی برای نگرانی نخواهد بود. اما با توجه به اینکه هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است، لذا ضمانت نامه تعمیرات را به شما تحویل می دهیم. اگر همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، تعمیرات به صورت رایگان ارائه می شود.

۳- تعمیر پکیج طبق نرخ اتحادیه

موضوع دیگری که قطعا برای همه ما مهم است، هزینه تعمیرات است. در ابتدا لازم به ذکر است در این مرکز هزینه ها بر طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود لذا کاملا قانونی و مقرون به صرفه خواهد بود. از سویی دیگر برای اینکه هزینه ها از نظر شما مناسب بوده و تحت فشار اقتصادی نباشید، گارانتی وسیله ار نیز به عنوان فاکتور تخفیف لحاظ خواهیم کرد منوط بر اینکه تاریخ آن منقضی نشده باشد.

۴- تعمیر قطعات معیوب

همه مشتریان تمایل دارند که قطعه ای در پکیج عوض نشود چرا که نگران آن خواهند بود. قطعا تا جایی که امکان داشته باشد، متخصصین ما تلاش می کنند قطعات معیوب را تعمیر کنند تا هم نگرانی شما رفع شده و هم اینکه هزینه نهایی کمتر شود.

۵- تعویض قطعات با انواع اصل

اما گاهی متاسفانه، علی رغم تلاش هایی که متخصصین ما دارند، قطعه کارایی خود را از دست داده و لازم است عوض شود. در این صورت از شما می خواهیم که به ما اعتماد کنید. در این مرکز به هیچ عنوان قطعات تقلبی وجود ندارد. ما از انواع اصل دارای گارانتی استفاده خواهیم کرد.

۶- سرویس پکیج

به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید از پکیج بهترین عملکرد را شاهد باشید، باید حداقل دو بار در سال در زمان شروع گرما و سرما، آن را سرویس نمایید. با این کار تمامی آلودگی ها و املاح از روی قطعات داخلی دستگاه برداشته شده و در نتیجه این کار کمک می کند تا عملکرد بهتری داشته باشند. در واقع سرویس کردن پکیج به طول عمر آن کمک می کند.

۷- مشاوره رایگان

حتما برای شما نیز پیش آمده است که بعد از مراجعه تعمیرکار برای رفع مشکل در پکیج، به شما گفته می شود که تنها یک عیب کوچک در وسیله بوده و خودتان می توانستید آن را رفع کنید. ما برای چنین مواردی، خدمات مشاوره رایگان به صورت تلفنی در نظر گرفته ایم. در ابتدا کارشناسان ما با شما صحبت می کنند تا در صورت امکان، با راهنمایی کردن شما، مشکل را حل کنید و نیازی به تعمیرکار نباشد.

تعمیر پکیج طبق نرخ اتحادیه در مستر امداد

نحوه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

اگر شما تصمیم گرفته اید تعمیر پکیج خود را به کارشناسان حرفه ای ما بسپارید، لازم است از مراحل کار مطلع شوید:

۱- ارائه درخواست به نمایندگی

در ابتدا شما از طریق تماس تلفنی و یا با ورود به سایت و با ثبت درخواست به صورت آنلاین، باید مشکل را به متخصصینم اطلاع دهید. دقت کنید که تمامی جزئیات بیان شود چرا که در عیب یابی اولیه تاثیر دارد.

۲- اعزام تعمیرکار به محل

در صورتی که کارشناسان ما تشخیص دهند این عیب حتما باید توسط تعمیرکار رفع شود، در اولین فرصت تکنسین به منزل شما مراجعه می کند. البته قبل از اعزام، با شما تماس خواهیم گرفت که از حضور شما در محل مطمئن شویم.

۳- ارائه ضمانت نامه تعمیرات

در نهایت بعد از اتمام کار، تعمیرکاران ما موظف هستند بر طبق قوانین نمایندگی مستر امداد به شما گارانتی تعمیرات به مهر تایید مرکز را تحویل دهند.

 

شاید مطلب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر ماکروویو

تعمیر پکیج

تعمیر هود آشپزخانه

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *