تعمیر اجاق گاز در محل در کمترین زمان با مستر امداد

به هر حال هر نوع وسیله خانگی ممکن است در اثر بی احتیاطی ما و یا به صورت ناخودآگاه، خراب شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. اکنون که شما در حال مطالعه این مقاله هستید، به تعمیر اجاق گاز در محل در کمترین زمان نیاز دارید. اگر نمایندگی مستر امداد را برای این منظور انتخاب کرده اید، باید به شما بگویی که از این انتخاب خود پشیمان نخواهید شد. ما به محض اعلام خرابی توسط شما مشتریان عزیز، تعمیر فوری وسیله را انجام خواهیم داد.

تنها وظیفه شما این است که با مرکز تماس گرفته و عیب رخ داده را به کارشناسان ما گزارش نمایید. البته به منظور سهولت کار، امکان درخواست اینترنتی را فراهم نموده ایم. کافی است به سایت مستر امداد مراجعه نموده و فرم مربوط به درخواست آنلاین را تکمیل نمایید. در ادامه با مقاله تعمیر اجاق گاز در محل با ما همراه باشید.

عیوب رایج در اجاق گاز

عیوب رایج در اجاق گاز را در زیر بخوانید:

پیلوت گاز روشن نمی شود

۱- به شما توصیه می کنیم وقتی مشکلی در گاز رخ می دهد، به دنبال عیوب پیچیده نباشید. برای مثال در همین مورد ممکن است گاز خانه قطع شده باشد.

۲- پیلوت را با دقت بررسی کنید شاید گاز کمی به آن می رسد و در نتیجه روشن نخواهد شد.

۳- در صورتی که هوای زیاد به مخلوط کن وارد شده باشد باعث عدم روشن نشدن پیلوت خواهد شد.

شعله های گاز روشن نمی شود

۱- احتمال دارد پیلوت خاموش شده باشد در نتیجه ابتدا باید این قسمت را بررسی کنید.

۲- ممکن است سوراخ های پیلوت و یا شعله ها مسدود شده باشند و همین منجر به روشن نشدن اجاق گاز خواهد شد.

۳- در مشعل، ماژول های جرقه وجود دارند که وظیفه آن ها انتقال قدرت به سمت برد شعله ها است. اگر ماژول ها خراب شود نیز منجر به روشن نشدن اجاق گاز خواهد شد.

شعله ها، زرد می سوزد

۱- در ابتدا صفحه اجاق گاز را بررسی کنید که ماده غذایی روی آن نریخته باشد. وجود این مواد غذایی منجر به تغییر رنگ شعله ها خواهد شد.

۲- در صورتی که هوا در مخلوط کم باشد منجر به زرد شدن شعله می شود.

شعله ها دود می کند

– اصلی ترین دلیل این مشکل، افزایش میزان هوا و گاز در مخلوط است.

شعله زمانی که روشن می شود، وزش و صدا دارد

۱- اگر به تازگی اجاق گاز را تمیز کرده اید، دقت کنید که آیا صفحه شعله ها به درستی در جای خود قرار دارد یا نه.

۲- اگر نسبت هوا به گاز زیاد شده باشد باعث وزش شعله ها خواهد شد که صدا ایجاد می کند.

آتش شعله خیلی بلند است

– اگر مقدار گاز و هوا زیاد شود، منجر به افزایش ارتفاع شعله می شود.

فر روشن نمی شود

۱- ممکن است پیلوت خاموش شده باشد و در ابتدا باید این قسمت را بررسی کنید.

۲- مطمئن شوید که تایمر فر درست تنظیم شده باشد.

تعمیر اجاق گاز در محل در کمترین زمان با مستر امداد

خدمات نمایندگی مستر امداد برای تعمیر اجاق گاز در محل

۱- ما تمامی وسایل را در محل تعمیر می کنیم

بالاخره جابجا کردن هر کدام از وسایل به محل تعمیر واقعا سخت است. برای مثال اگر شما بخواهید اجاق گاز را به نمایندگی ببرید و یا اینکه به تعمیر ساید بای ساید نیاز داشته و بخواهید از متخصصین ما کمک بگیرید، بردن این وسایل به مرکز واقعا سخت است. به همین دلیل است که تعمیر در محل ارائه خواهد شد. ما در اولین فرصت و براساس نوع وسیله ای که خراب شده است، تکنسین مربوطه را به منزل شما اعزام می کنیم. اطمینان داشته باشید که تمامی تجهیزات لازم در اختیار تعمیرکار قرار می گیرد تا برای با دقت و سرعت بالا، عیب یابی و تعمیرات انجام شود.

۲- خدمات خود را با ضمانت نامه ارائه خواهیم کرد

سوالی که اغلب مشتریان از ما می پرسند این است که اگر همین عیب مجدد رخ بدهد، تکلیف هزینه ای که صرف کردیم چه خواهد بود؟ ما برای حمایت از شما عزیزان، ضمانت نامه ۶ ماهه ارائه می کنیم. در صورت بروز مجدد این عیب در مدت اعتبار گارانتی، به شما اطمینان می دهیم که بدون هزینه از شما حمایت خواهیم کرد.

۳- منتظر تخفیفات ویژه نمایندگی باشید

در این مرکز شما بهترین خدمات را با قیمت بسیار عالی دریافت خواهید کرد. از یک سو لازم به ذکر است که هزینه ها در این مرکز براساس قیمت مصوب اتحادیه محاسبه شده و می توانید از جزئیات کار از طریق بررسی فاکتور، مطمئن شوید. همچنین در صورتی که گارانتی وسیله منقضی نشده است، به تکنسین تحویل دهید تا از تخفیفات بیشتر این مرکز بهره مند شوید.

۴- از خدمات مشاوره مرکز بهره مند شوید

بخشی از خدمات مستر امداد به مشاوره رایگان به صورت تلفنی اختصاص دارد. بعد از اینکه خرابی در وسیله را گزارش کردید، توسط کارشناسان ما بررسی شده و در صورتی که بدانند عیب سطحی است و خودتان با کمی راهنمایی می توانید آن را رفع کنید، به شما کمک خواهند کرد.

۵- برای راه اندازی وسیله روی کمک ما حساب کنید

راه اندازی و نصب هر کدام از وسایل خانگی خود را به ما بسپارید برای مثال نه تنها برای تعمیر پکیج، تعمیر ماکروویو، تعمیر کولر گازی و … بلکه برای سرویس کردن آن در طول سال می توانید.

۶- برای تعمیر اجاق گاز در محل یا سایر لوازم منزل از قطعات ارجینال استفاده خواهیم کرد

بعد از بررسی دستگاه، در صورتی که تعمیرکار ملاحظه کند عیب رخ داده به دلیل خرابی در برخی از قطعات است، در ابتدا تلاش می کند عیب را برطرف کند در این صورت هم قطعه اصلی حفظ شده و شما نگران نخواهید بود و هم هزینه کمتر خواهد شد. اما اگر صلاح بدانند آن را عوض کنند، به شما اطمینان می دهیم از انواع اصل دارای گارانتی استفاده خواهد شد. برای ما بسیار مهم است که بعد از تعمیر وسیله، نه تنها همان کارایی اولیه را شاهد باشید بلکه عمر دستگاه کم نشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *