تعمیر ماشین لباسشویی در خانه در کمترین زمان با مستر امداد

ماشین لباسشویی یکی از وسایل برقی ضروری در خانه است که اگر کوچکترین عیبی در آن رخ بدهد، بخشی از امور نظافتی خانه دچار اختلال خواهد شد. اکنون که شما این مقاله را مطالعه می کنید، حتما در وسیله عیبی رخ داده و نیاز به کمک دارید. در زمان خرابی، توصیه می کنیم به جای اینکه به هر تعمیرکار اعتماد کنید، به سراغ مراکز معتبر بروید تا از کیفیت کار اطمینان داشته و بعد از تعمیرات، ماشین لباسشویی همانند روز اول کار کند. شما می توانید تعمیر ماشین لباسشویی در خانه در کمترین زمان را با مستر امداد تجربه نمایید.

تنها کافی است با مرکز تماس گرفته و یا اینکه از طریق ورود به سایت، مشکل رخ داده را به متخصصین ما اطلاع دهید. در این صورت تکنسین های ما تعمیر فوری وسیله را برای شما انجام خواهند داد.

عیوب رایج در ماشین لباسشویی

عیوب رایج در ماشین لباسشویی را در زیر بخوانید:

ماشین لباسشویی نمی تواند آبگیری انجام دهد

– در اولین قدم لازم است وضعیت آب ساختمان را بررسی نمایید. شاید آب قطع شده و یا اینکه فشار آن به شدت افت کرده است. این اتفاق در آپارتمان ها، طبیعی است.

– در اقدام بعدی، از باز بودن شیرهای ورودی آب مطمئن شوید.

– البته ممکن است شیرها باز باشد اما به دلیل اینکه تا شده و یا اینکه جسم خارجی در آن گیر کرده است، آب نمی تواند وارد ماشین لباسشویی شود.
تخلیه ماشین لباسشویی با مشکل روبرو شده است.

– قبل از اینکه لباس ها را داخل ماشین لباسشویی قرار دهید، جیب های آن را بررسی کرده و دستمال یا هر شی دیگر را خارج کنید. این اشیا ممکن است مسیر خروج آب را مسدود نمایند.

– وضعیت شلنگ تخلیه را بررسی کنید که به درستی در جای خود قرار داشته باشد.

ماشین لباسشویی روشن نمی شود

– همیشه به دنبال مشکل در ماشین لباسشویی نباشید چرا که ممکن است قطع شدن جریان برق خانه و یا قطع جریان برق در قسمتی که ماشین قرار دارد، منجر به بروز این مشکل شده باشد.

– از سلامت دوشاخه ماشین لباسشویی، پریز برق و محافظ برق مطمئن شوید.

– این امکان نیز وجود دارد که اتصالات برقی در ماشین لباسشویی دچار عیب شده باشد.

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

– سریعا برق را قطع نموده و سیم های ماشین لباسشویی را به طور کامل بررسی کنید. شاید قسمتی از سیم لخت شده و در نتیجه باعث برق دار شدن بدنه ماشین شده است.

کشش جریان المنت یا خراب بودن عایق لباسشویی نیز باعث می شود این عیب رخ بدهد.

– در صورتی که یکی از قطعه های مدار اتصالی کرده باشد، با این مشکل مواجه خواهید شد.

تعمیر ماشین لباسشویی در خانه در کمترین زمان با مستر امداد

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

1- تعمیر وسیله در محل

وقتی وسیله ای خراب می شود اولین نگرانی مشتریان این است که چگونه آن را باز کرده و به محل تعمیر برند. از سویی دیگر بعد از تعمیرات، نیاز است که مجددا وسیله را نصب کنند. برای اینکه این مشکل رفع شود ما تعمیر وسیله در محل را انجام می دهیم. برای تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر سای بای ساید، تعمیر یخچال، تعمیر جاروبرقی و… می توانید بر روی کمک متخصصین ما حساب کنید.

در اولین فرصت تکنسین های خود را با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام خواهیم کرد تا با دقت و سرعت بالا، عیب یابی و تعمیرات انجام شود. تعمیرکاران ما در اولین فرصت و براساس لیست تماس ها به منزل شما مراجعه خواهند کرد. به عبارت دیگر، تنها وظیفه شما این است که خرابی را گزارش کنید از این پس مسئولیت تمامی امور با ما خواهد بود.

2- ارائه ضمانت نامه 6 ماهه

اطمینان داشته باشید که در این مرکز، تعمیر هرگونه وسیله تحت نظر متخصصین حرفه ای انجام خواهد شد اما برای اینکه اعتماد شما عزیزان را همواره به همراه داشته باشیم، ضمانت نامه 6 ماهه در نظر گرفته ایم. به شما اطمینان می دهیم اگر همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ بدهد، بدون هیچ هزینه ای شما را حمایت خواهیم کرد.

3- استفاده از قطعات ارجینال

با توجه به اینکه ممکن است خرابی در وسیله به دلیل عیب در برخی از قطعات باشد، تکنسین های ما تلاش خواهند کرد ابتدا عیب رخ داده را رفع کنند. در این صورت هزینه نهایی برای شما کمتر خواهد شد. اما در صورتی که راهی جز تعویض قطعه نباشد، ما تضمین می کنیم که از انواع اصل استفاده خواهد شد.

4- بهترین خدمات با قیمتی مناسب

در این مرکز شما بهترین خدمات با قیمت مناسب ارائه خواهد شد. قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه خواهد شد. همچنین با هدف کاهش هزینه ها، در صورتی که گارانتی دستگاه منقضی نشده باشد می توانید به تعمیرکار تحویل داده و از تخفیفات بیشتر برخوردار شوید. در اتمام کار، فاترو هزینه ها با مهر تایید نمایندگی به شما عزیزان تحویل داده می شود.

5- ارائه خدمات مشاوره رایگان

بارها دیده ایم که عیب رخ داده در وسیله بسیار ساده است و خود شما می توانید آن را رفع کنید اما چون اطلاعاتی در این زمینه ندارید، به تعمیرکار مراجعه می کنید. در نمایندگی تعمیرات مستر امداد خدمات مشاوره تلفنی به صورت رایگان در نظر گرفته شده است. بعد از اینکه درخواست شما توسط کارشناسان ما مطرح شد، در صورت امکان با شما تماس گرفته و کمک می کنند خودتان مشکل را رفع کنید بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه باشد.

6- نصب و راه اندازی وسیله

شما می توانید برای نصب و راه اندازی وسیله، از کارشناسان ما کمک بگیرید. همچنین برخی از وسایل همانند پکیج نیاز دارند در سال حداقل دو بار سرویس شوند در غیر این صورت نمی توانید انتظار داشته باشید همان کارایی اولیه را داشته باشد. برای این منظور می توانید بر روی کمک همکاران ما حساب کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *