تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در پونک

نمایندگی تعمیرات مستر امداد از جمله مراکز معتبر در تهران است که با هدف حمایت از مشتریان عزیز در اغلب مناطق تهران، شعب متعددی را راه اندازی نموده است. اکنون شما می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در پونک از متخصصین ما کمک بگیرید. تنها وظیفه شما این است که با مرکز تماس گرفته و یا اینکه از طریق ورود به سایت، درخواست خود را ثبت کنید. به شما اطمینان می دهیم که وسیله را همانند روز اول تحویل خواهید گرفت. متخصصین ما علاوه بر داشتن مدرک علمی در زمینه تعمیر انواع وسایل برقی خانگی، دوره های آموزشی مرکز را نیز در بازه های زمانی منظم سپری می کنند تا با تسلط بر متدهای پیشرفته، عیب یابی و تعمیرات را انجام دهند.

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

– تعمیر در محل اولین اقدام مهم این مرکز است

مهمترین اقدامی که در این مرکز انجام گرفته است، تعمیر فوری وسیله در محل است. ما تعمیر هر نوع وسیله برقی همانند تعمیر پکیج، تعمیر هود آشپزخانه، تعمیر کولر گازی و… را در حضور خودتان در منزل انجام می دهیم. بعد از تماس شما عزیزان، ابتدا کارشناسان ما درخواست را بررسی می کنند. جالب است بدانید گاها دیده می شود این عیب سطحی است و خودتان می توانید مشکل را رفع کنید. لذا بدون هزینه و به صورت تلفنی شما را راهنمایی خواهند کرد. اما در صورتی که به حضور تعمیرکار نیاز باشد، در اولین فرصت و براساس لیست تماس ها تکنسین با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه خواهد کرد

– هزینه ها براساس قیمت مصوب اتحادیه محاسبه می شود.

در این مرکز تمامی هزینه ها براساس قیمت مصوب اتحادیه محاسبه می شود. در راستای کاهش هزینه ها، گارانتی وسیله به عنوان معیار تخفیف در نظر گرفته می شود. البته توجه کنید تاریخ اعتبار ضمانت نامه منقضی نشده باشد

– ضمانت نامه ۶ ماهه برای تعمیرات ارائه می کنیم

تعمیرکاران ما به شما ضمانت نامه ۶ ماهه تعمیرات ارائه می کنند. اگر همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، تعهد داریم بدون هزینه از شما عزیزان حمایت کنیم.

– نصب و راه اندازی وسیله ار به ما بسپارید

شما می توانید برای نصب، راه اندازی و حتی سرویس هر کدام از وسایل برقی خود از کارشناسان نمایندگی مستر امداد کمک بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در پونک

– از قطعات اصل در تعمیرات استفاده می کنیم

در صورتی که قطعه معیوب ماشین ظرفشویی قابل تعمیر باشد، تکنسین های ما تمام تلاش خود را خواهند داشت تا آن را تعمیر کنند. اما اگر نیاز به تعویض بود، جایی برای نگرانی نیست ما به شما اطمینان می دهیم از انواع اصل استفاده خواهد شد.

عیوب رایج در ماشین ظرفشویی ال جی

در این قسمت از مقاله شما ار با چند مورد از عیوب رایج در ماشین ظرفشویی آشنا خواهیم کرد که البته در برخی موارد می توانید خودتان مشکل را رفع کنید:

تخلیه ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده است

– اولین کاری که لازم است انجام شود، بررسی مسیر خروجی آب است. دقت کنید اگر ظروف را تمیز نکرده داخل ماشین قرار دهید، مواد غذایی مسیر خروج آب را مسدود خواهند کرد

– این احتمال وجود دارد که شلنگ خروجی آب به درستی در سر جای خود قرار نداشته و یا اینکه تا شده باشد.

– در صورت بروز عیب در سوئیچ شناور ماشین ظرفشویی، تخلیه دستگاه با مشکل مواجه می شود.

خرابی در موتور ماشین ظرفشویی ال جی رخ داده است

– در صورتی که در اتصالات داخلی ماشین مشکلی به وجود آمده باشد، به موتور فشار وارد شده و خراب خواهد شد.

– در برخی از موارد دیده می شود که پروانه ماشین ظرفشویی قفل شده است.

– این احتمال نیز وجود دارد که روتر موتور و یا تیغه نیز قفل شده باشد.

– تعمیرکار باید برد اصلی ماشین ظرفشویی را بررسی کند شاید در این قسمت عیبی رخ داده است.

مشکل نشت آب از ماشین ظرفشویی رخ داده است

– در اولین قدم لازم است وضعیت شلنگ آب ورودی و خروجی را بررسی نمایید. در صورتی پارگی و یا در آمدن شلنگ از محل خود، آب از وسیله به خارج از آن نشت خواهد کرد.

– در صورت خراب شدن سنسور شناور، دستگاه نمی تواند سطح آب را کنترل کند. بنابراین بیش از ظرفیت خود آبگیری کرده و آب سرریز خواهد شد.

– در صورتی که پمپ تخلیه خراب شده باشد، نشت ماشین ظرفشویی اتفاق می افتد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در پونک

ماشین ظرفشویی ال جی نمی تواند آبگیری انجام دهد

– قبل از اینکه به سراغ بررسی وضعیت دستگاه بروید، شرایط آب ساختمان را چک کنید. در صورت قطعی آب خانه و یا افت فشار آب، ماشین ظرفشویی نمی تواند به درستی آبگیری انجام دهد.

– شاید حواستان نبوده و شیرهای آب ورودی را باز نکرده اید.

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی به صورت اتومات عمل می کند

– در غالب موارد خرابی در شیر ورودی آب باعث می شود این مشکل رخ بدهد.

– البته ممکن است سنسورهای آبگیری خراب شده باشند و در نتیجه به پمپ آسیب وارد شده است

ماشین ظرفشویی ال جی سر و صدای زیادی دارد

– زمانی که قرار است ماشین را در محل نصب کنید دقت داشته باشید تراز باشد در غیر این صورت باید منتظر سر و صدای زیاد آن در زمان روشن کردن دستگاه باشید.

– در داخل ماشین ظرفشویی آبپاش هایی تعبیه شده است که مسئول تمیز کردن و شستن ظروف هستند. این آبپاش ها با یاتاقان نگه داشته شده اند. اگر مشکلی در یاتاقان رخ بدهد، یکی از نشانه های آن سر و صدای زیاد است.

– ظروف را منظم در داخل ماشین قرار دهید تا هم به آبپاش ها گیر نکند و هم اینکه نشکنند. گاها صدای دستگاه به دلیل شکسته شدن برخی از ظروف داخل آن است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *