تعمیر ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران

امروزه خرید ماشین ظرفشویی یکی از مایحتاج خانه شده است چرا که اغلب خانم ها در بیرون از خانه مشغول به کار بوده و زمان کمتری برای رسیدگی به امور داخلی خانه دارند. تقریبا اغلب برندهایی که در تولید انواع وسایل برقی خانگی فعالیت دارند، تولید ماشین ظرفشویی را نیز انجام می دهند به همین دلیل نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی تعمیر این وسیله را نیز برعهده گرفته اند. برای مثال شما با خیال آسوده می توانید تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران را به متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات مستر امداد بسپارید بدون اینکه از کیفیت کار نگران باشید.

عیوب رایج در ماشین ظرفشویی سامسونگ

عیوب رایج در ماشین ظرفشویی سامسونگ را در زیر بخوانید:

تخلیه ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده است

– اولین کاری که لازم است انجام دهید، بررسی مسیر خروجی آب است. ممکن است مواد غذایی راه آن را بسته باشند.

– احتمال دیگر این است که شلنگ خروجی آب به درستی در سر جای خود قرار نداشته باشد که در این صورت با نشتی آب هم همراه خواهد بود.

– شاید سوئیچ شناور مشکل پیدا کرده باشد. در صورتی که ماده غذایی آن را مسدود کرده باشد و با برداشتن آن مشکل حل شود، پس سوئیچ عیبی ندارد. در غیر این صورت،

سوئیچ خراب شده و باید تعمیر یا تعویض شود

موتور ماشین ظرفشویی مشکل پیدا کرده است

– اولین احتمالی که به ذهن می رسد، وجود نقص در اتصالات داخلی آن است.

– البته این امکان نیز وجود دارد که پروانه ماشین قفل شده باشد.

– شاید روتر موتور و یا تیغه نیز قفل شده است.

– در مرحله آخر نیز باید برد اصلی ماشین ظرفشویی را بررسی کرده و از سلامت آن مطمئن شوید.

آب از ماشین ظرفشویی نشت می کند

– شلنگ تخلیه را بررسی کنید که از جای خود خارج نشده و یا دچار پارگی نشده باشد.

– توصیه می کنیم که به طور کلی سلامت تمامی شلنگ ها بررسی شود. پارگی هر کدام حتی کوچکتری ساییدگی این مشکل را ایجاد می کند.

– شاید سنسور شناور دچار مشکل پیدا کرده و نمی تواند سطح آب را تشخیص دهد لذا ماشین بیش از ظرفیت خود آب خواهد گرفت.

– خراب شدن پمپ تخلیه هم منجر به نشت ماشین ظرفشویی می شود.

ماشین ظرفشویی قادر به آبگیری نیست

– کنترل کنید که آیا شیر ورودی آب باز است یا نه.

– شاید آب ساختمان قطع شده و باید از این بابت مطمئن شوید.

ماشین ظرفشویی سر و صدای زیادی دارد

– ممکن است ماشین ظرفشویی در زمانی که نصب شده است، در جای مناسب قرار نگرفته و تراز نباشد.

– شاید یکی از ظروف داخل دستگاه شکسته است.

– اسپری ها و آبپاش ها در داخل ماشین به کمک حلقه های پلاستیکی به نام یاتاقان نگه داشته شده اند و بروز عیب در یاتاقان باعث سر و صدای زیاد می شود.

– چیدمان ظروف در داخل ماشین ظرفشویی بررسی شود. اگر ظروف بی نظم کنار هم قرار گرفته باشند، زمانی که دستگاه روشن می شود، صدای زیادی شنیده خواهد شد.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران

خدمات نمایندگی مستر امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

خدمات نمایندگی مستر امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را در زیر بخوانید:

۱- ما وسیله را در محل انجام می دهیم

بزرگترین مشکلی که مشتریان در زمان خرابی ماشین ظرفشویی با آن مواجه می شوند، چگونگی باز کردن دستگاه و بردن آن به نمایندگی است. این کار واقعا سخت است به خصوص اینکه بعد از تعمیر، برای نصب و راه اندازی آن به دردسر خواهید افتاد. در نتیجه ما تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل انجام می دهیم. تنها وظیفه شما این است که با نمایندگی تماس گرفته و یا اینکه از طریق ورود به سایت، خرابی را گزارش نمایید. این کار مزیت دیگری نیز دارد. تکنسین بعد از اتمام کار، نصب مجدد ماشین ظرفشویی ار انجام می دهد.

۲- گارانتی تعمیرات ارائه می کنیم

در نمایندگی مستر امداد تکنسین هایی فعالیت می کنند که علاوه بر داشتن دانش علمی و مهارت عملی بالا در زمینه تعمیر انواع وسایل برقی خانگی، آزمون ورود مرکز را نیز با موفقیت سپری کرده اند. در نتیجه عیب یابی و تعمیرات با دقت بالا انجام می گیرد. با این حال برای جلب اعتماد شما عزیزان، خود را موظف می دانیم ضمانت نامه تعمیرات به شما تحویل دهیم.

۳- براساس قیمت مصوبه اتحادیه عمل می کنیم

در مورد هزینه ها، جایی برای نگرانی نخواهد بود. در این مرکز بر طبق نرخ مصوب اتحادیه عمل نموده و در انتها به شما فاکتور هزینه ها تحویل می دهیم.

۴- تخفیفات ویژه برای شما در نظر گرفته می شود

در شرایط اقتصادی فعلی، همان اندازه که خرید وسایل برقی واقعا مشکل شده است، تعمیرات آن ها نیز هزینه بر است. در نمایندگی مستر امداد برای کاهش هزینه ها، گارانتی

وسیله به عنوان معیار تخفیف در نظر گرفته شده است منوط به اینکه تاریخ آن منقضی نشده باشد.

۵- نصب و راه اندازی وسیله را نیز انجام می دهیم

عاقلانه ترین کار این است که بعد از خرید ماشین ظرفشویی حتما برای نصب و راه اندازی آن از افراد ماهر کمک بگیرید که مشکلی در وسیله رخ ندهد. در این زمینه نیز می توانید بر روی کمک متخصصین ما حساب کنید.

۶- مشاوره رایگان ارائه خواهد شد

از آنجایی که غالبا عیوب رخ داده در ماشین ظرفشویی به دلیل اشتباه مشتری و عدم آگاهی او است، لذا مشاوره تلفنی رایگان برای چنین مواردی در نظر گرفته ایم تا در صورت امکان، به شما کمک کنیم خودتان عیب را رفع کنید بدون اینکه به تعمیرکار و پرداخت هزینه نیاز باشد.

۷- از قطعات اصلی استفاده می شود

ممکن است خرابی رخ داده در ماشین ظرفشویی سامسونگ به دلیل خرابی در برخی از قطعات دستگاه باشد. در درجه اول تکنسین های ما سعی می کنند قطعات را تعمیر نمایند تا هزینه نهایی برای شما کمتر شود اما اگر با این حال قطعه ای سوخته و نیاز به تعویض داشته باشد، نگران این موضوع نباشید چرا که در این مرکز از انواع اصل دارای ضمانت نامه استفاده می شود.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر ماکروویو

تعمیر پکیج

تعمیر هود آشپزخانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *