تعمیر یخچال سامسونگ در بهشتی

یکی از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات مستر امداد، تعمیر یخچال سامسونگ در بهشتی است. یخچال یکی از ضروری ترین وسایل خانه است که اگر چند ساعت خراب باشد، مواد غذایی زیادی فاسد خواهد شد. به همین دلیل است که در زمان بروز عیب در یخچال، اغلب مردم عجله کرده و به هر تعمیرکار اعتماد می کنند تا سریع تر مشکل رفع گردد. هم عجله کردن باعث می شود بع سراغ تکنسین غیر حرفه ای رفته و خرابی های بیشتر در یخچال به بار آید.

بهترین کار این است که از مراکز معتبر کمک بگیرید. تنها وظیفه شما این است که به نمایندگی تعمیرات مستر امداد تماس گرفته و یا از طریق ورود به سایت، خرابی رخ داده در دستگاه را به متخصصین ما اطلاع دهید. از این پس مسئولیت تمامی امور با ما خواهد بود. تکنسین های ما تعمیر فوری وسیله مثل تعمیر یخچال سامسونگ را با استفاده از متدهای علمی پیشرفته انجام خواهند داد.

تا پایان بهمن ماه با تماس با مستر امداد از تخفیف 100 هزار تومانی بر روی تعمیرات لوازم خانگی خود بهره‌مند شوید.

عیوب رایج در یخچال سامسونگ

عیوب رایج در یخچال سامسونگ جهت تعمیر یخچال سامسونگ را در زیر بخوانید:

یخچال روشن نمی شود

1- در اولین قدم بررسی کنید که آیا برق خانه و یا برق آشپزخانه وصل است یا خیر.

2- ممکن است پریز برق، دو شاخه و یا محافظ خراب شده باشد.

3- در صورتی که عیبی در اتصالات داخلی یخچال رخ داده باشد، چنین مشکلی رخ می دهد.

عیوب رایج در یخچال سامسونگ

هوای داخل یخچال گرم است

1- به شما توصیه می کنیم که به هیچ عنوان وسیله را در کنار وسایل گرم کننده همانند اجاق گاز و یا در معرض تابش مستقیم خورشید کنار پنجره نگذارید چون دمای محیط که بالا باشد، بر روی دمای محفظه داخلی هم تاثیر می گذارد.

2- در صورتی که می خواهید باقیمانده غذا را داخل یخچال بگذارید، اجازه دهید غذا سرد شود. گرما غذا به داخل یخچال رفته و هوای داخلی آن را گرم می کند.

3- البته یکی دیگر از دلایل گرم شدن داخل یخچال، ضعیف شدن قدرت مغناطیس نوار لاستیکی دور درب است. در این صورت هوای محیط وارد یخچال شده و همین مسئله هم باعث گرم شدن هوای داخلی شده و هم منجر به فشار زیاد به موتور خواهد شد.

لامپ داخل یخچال روشن نمی شود

1- این احتمال وجود دارد که لامپ سوخته باشد.

2- در مورد لامپ های LED ، باید از سلامت سنسور مطمئن شوید. در صورت سالم بودن سنسور، سنسور به حالت باز (REED Switch) و در صورتی که یخچال بسته باشد، سنسور به صورت SHORT است.

دکمه ها روی صفحه نمایشگر کار نمی کنند

1- گاها ممکن است به اشتباه قفل کودک را فعال کرده باشید لذا این مورد را بررسی کنید.

2- سوکت صفحه نمایشگر را یکبار باز کرده و دوباره آن را نصب کنید. در اغلب موارد دیده شده است که با اینکار، مشکل رفع می شود.

یخچال صدای زیادی می دهد

1- در زمان نصب و راه اندازی یخچال دقت داشته باشید که محل آن تراز باشد در غیر این صورت موقع روشن شدن، موتور صدا می دهد.

2- ممکن است فن های یخچال خراب شده باشد و در نتیجه هر بار که موتور روشن می شود، صدای زیاد می دهد.

3- در صورت خرابی کمپرسور نیز این مشکل رخ می دهد.

یخچال یکسره کار کرده و خاموش نمی شود

1- بررسی کنید که دمای یخچال تنظیم باشد.

2- ممکن است یکسره کار کردن یخچال، نشانه ای از این باشد که موتور دچار عیب شده است.

3- این احتمال وجود دارد که سنسورهای دما خراب شده باشند و در نتیجه قادر به تشخیص دمای داخلی یخچال نیست.

4- تعمیرکار باید برد الکترونیک را بررسی نموده و در صورتی که عیب دارد، مشکل را رفع کند.

یخچال لرزش دارد

1- همانگونه که گفتیم باید در موقع نصب یخچال، محل ان تراز باشد.

2- البته ممکن است یخچال در مرحله دیفراست باشد.

3- شاید فیوز برق خانه پریده باشد.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات مستر امداد

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات مستر امداد

1- تعمیر در محل

به جرات می توان گفت یکی از بهترین خدمات پس از فروش در نمایندگی تعمیرات مستر امداد، تعمیر در محل است. وقتی یخچال خرابی می شود، مشتری نگران این مسئله است که چگونه آن را به تعمیرگاه ببرید. انتقال آن بسیار مشکل خواهد بود. به همین دلیل ما رویه کار را برعکس نموده و تعمیرکار را به منزل شما اعزام خواهیم کرد. کلیه تجهیزات مورد نیاز در اختیار تکنسین قرار می گیرد تا با سرعت و کیفیت بالا، تعمیرات انجام گیرد. البته لازم به ذکر است که دراین مرکز علاوه بر انواع یخچال،تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر هود آشپزخانه، تعمیر اجاق گاز و… نیز توسط تعمیرکاران حرفه ای ما انجام می گیرد.

2- ارائه ضمانت نامه 6 ماهه تعمیرات

برای ما مهم است که اعتماد شما عزیزان را به همراه داشته باشیم لذا تعمیرکار موظف است در پایان کار به شما ضمانت نامه 6 ماهه تعمیرات تحویل دهد. اگر همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، بدون هیچ هزینه ای از شما حمایت خواهیم کرد.

3- قیمت مناسب خدمات

با وجود نمایندگی تعمیرات مستر امداد، جایی برای نگرانی در مورد هزینه ها نخواهد بود. در ابتدا لازم به ذکر است که در این مرکز هزینه ها براساس قیمت مصوب اتحادیه محاسبه می شود لذا کاملا قانونی است. از سویی دیگر با هدف کاهش هزینه ها، تخفیفاتی را در نظر گرفته ایم. اگر گارانتی وسیله منقضی نشده است حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا در محاسبه هزینه ها لحاظ گردد.

4- استفاده از قطعات اصل

در صورتی که خرابی رخ داده در وسیله به دلیل خرابی در برخی از قطعات باشد، تکنسین در ابتدا تلاش می کند عیب رخ داده را رفع کند. اما اگر مشخص گردد که قطعه سوخته است و راهی جز تعویض وجود ندارد، مطمئن باشید نمایندگی تعمیرات مستر امداد از قطعات اصل و دارای گارانتی استفاده خواهد کرد تا سلامت وسیله حفظ شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *