امروزه ساید بای ساید سامسونگ جایگاه ویژه ای در میان انواع مدل های یخچال دارد. طراحی ویژه، فضای داخلی زیاد، مدل های بسیار زیبا، راندمان مصرف انرژی بالا و… از جمله عواملی است که باعث شده است ساید بای ساید سامسونگ این موقعیت بالا را در میان رقبای خود به دست بیاورد. اما آیا تا به حال یه این موضوع فکر کرده اید که اگر این وسیله خراب شد چه باید بکنید؟ جابجا کردن این مدل یخچال ها واقعا سخت است به خصوص اگر در آپارتمان زندگی می کنید. اما شما با خیال آسوده می توانید تعمیر و رفع ارور ساید بای ساید سامسونگ در تهران را به متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات مستر امداد بسپارید. به شما تعهد می دهیم همانند روز اول وسیله را به شما تحویل دهیم.

ارور های ساید بای ساید سامسونگ

یکی از بهترین اقداماتی که برای طراحی انواع مدل های ساید بای ساید سامسونگ انجام گرفته است این است که کدهای خطا در این وسیله تعریف شده است. زمانی که هر کدام از این کدها بر روی برد الکترونیک دستگاه نمایش داده شد، کافی است به دفترچه راهنما مراجعه کنید تا متوجه شوید چه عیبی رخ داده است. اما در صورتی که دفترچه را به هر دلیل گم کرده اید، این مقاله اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد:

ارور های ساید بای ساید سامسونگ

عیب ساید بای ساید سامسونگ و رفع ارور ساید بای ساید سامسونگ

E1

این خطا نشان دهنده عیب در سنسور فریزر است.. در این صورت لازم است میزان مقاومت آن بررسی شده و از سلامت اتصالات آن مطمئن شوید.

E2

زمانی که این خطا در ساید بای ساید بروز می کند یعنی سنسور داخلی یخچال خراب شده است. اتصالات آن و میزان مقاومت سنسور را چک کنید.

E4

سنسور دیفراست فریزر خراب شده و یا اینکه به دلیل نقص در ولتاژ برق و اتصالات آن، دچار عیب شده است.

E5

با این خطا لازم است بدانید که سنسور دیفراست یخچال خراب شده است.

E6

این کد خطا نشان می دهد که سنسور بیرونی دستگاه دچار عیب شده است.

E7

سنسور کشوی مجزای داخل یخچال خراب شده و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.

E8

خطای سنسور یخساز دچار عیب شده. از سلامت سنسور و همچنین اتصالات آن مطمئن شوید.

E13

این کد خطا نشان می دهد که سنسور رطوبت خراب شده است.

E14

با این کد خطا باید بدانید که سنسور محفظه یخساز دچار عیب شده است. یا سنسور به طور کامل از بین رفته و یا نیاز به تعمیر دارد چرا که اتصالات آن دچار عیب شده است.

E21

فن فریزر خراب شده است. در این حالت یا فن سوخته و یا اینکه در اصلی دچار عیب شده است.

E22

با نمایش این کد یخچال متوجه می شوید که فن یخچال خراب شده است.

E23

دیفراست فریزر خراب شده و یا در برد اصلی دستگاه عیب ایجاد شده است.

E24

این کد خطا نشان دهنده مشکل در سیستم دیفراست فریزر است.

E25

این کدا بیان کننده خطای دیفراست یخچال است.

E26

با این کد خطا باید به سراغ یخساز بروید چرا که نشان دهنده مشکل در یخساز است.

E27

هیتر دمپر کشوی مجزا دچار عیب شده و باید تعمیرکار این قسمت را بررسی نماید.

E39

در صورتی که در سیستم یخساز مشکلی بروز نماید، این کد خطا در برد دیجیتالی ساید بای ساید نمایش داده می شود.

E40

این عیب نشان دهنده عیب در فن محفظه یخساز است.

E41

ارتباط بین برد الکترونیک اصلی و نمایشکر (پنل) دچار عیب شده است. باید این دو قسمت و اتصالات هر کدام بررسی شده و زا سلامت آن ها مطمئن گردید.

ارور ساید بای ساید سامسونگ

خدمات نمایندگی مستر امداد برای تعمیر و رفع ارور ساید بای ساید سامسونگ

شرکت مستر امداد با سابقه ای درخشان همراه با کادری مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر اجاق گاز، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر لباسشویی ، تعمیر کولر گازی، تعمیر پکیج ، تعمیر هود و … آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. کافی است شما تنها یکبار به نمایندگی ما اعتماد کنید تا نتیجه اعتماد خود را با تعمیر وسیله در شرایط استاندارد و براساس متدهای علمی شاهد باشید. در راستای رضایتمندی شما عزیزان، خدمات زیر را ارائه خواهیم کرد:

  • تعمیر و رفع ارور ساید بای ساید سامسونگ در محل

اولین و مهمترین اقدامی که در این زمینه انجام می گیرد، تعمیر و رفع ارور ساید بای ساید سامسونگ در محل است. ما به این امر آگاه هستیم که بردن این وسیله سنگین به نمایندگی واقعا سخت است به خصوص اگر در آپارتمان زندگی می کنید. در حین جابجایی نیز ممکن است به بدنه وسیله آسیب وارد شود. به همین دلیل است که تعمیرکار را به منزل شما اعزام خواهیم کرد. شما کافی است از طریق تماس تلفنی یا با ورود به سایت، درخواست خود را ثبت نمایید. در اولین فرصت تعمیرکار با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه خواهد کرد.

  • ضمانت تعمیرات و رفع ارور ساید بای ساید سامسونگ

اگر چه ما به نحوه عملکرد تکنسین های خود اطمینان داریم اما برای جلب اعتماد شما عزیزان، ضمانت نامه تعمیرات ارائه خواهد شد. ما تعهد داریم در صورت بروز همین عیب در مدت اعتبار گارانتی، ما خدمات رایگان ارائه خواهیم کرد.

  • تعمیر و تعویض با قطعات اصل ساید بای ساید سامسونگ

در صورتی که برخی از قطعات ساید بای ساید مشکل داشته باشد، تلاش تکنسین های ما بر این است که آن ها را تعمیر کنند تا هزینه نهایی برای شما کمتر محاسبه گردد اما در صورتی که لازم باشد قطعه تعویض گردد، به شما تضمین می دهیم از انواع اصل دارای ضمانت نامه استفاده گردد.

  • قیمت مناسب و تعمیرات اقتصادی و رفع ارور ساید بای ساید سامسونگ

در مورد هزینه ها نیز جایی برای نگرانی نخواهد بود. از یک سو لازم به ذکر است که ما براساس قیمت مصوبه اتحادیه عمل خواهیم کرد و شما می توانید صحت این موضوع را در فاکتور ارائه شده بررسی کنید. از سویی دیگر اگر در زمان خرابی ساید بای ساید سامسونگ گارانتی آن اعتبار دارد، حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا به عنوان تخفیف برای شما لحاظ گردد.

  • مشاوره رایگان تلفنی و آنلاین تعمیر و رفع ارور ساید بای ساید سامسونگ

بارها دیده شده است که عیب رخ داده در ساید بای ساید بسیار سطحی است و حتی در اثر سهل انگار افراد در استفاده از وسیله رخ می دهد. در این صورت کارشناسان ما به صورت رایگان و از طریق تماس تلفنی به شما کمک می کنند تا بدون هزینه و نیاز به وجود تعمیرکار، خودتان بتوانید مشکل رخ داد هرا رفع و وسیله همانند روز اول به شما تحویل داده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *