اکنون که این مقاله را مطالعه می کنید قطعا ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل خراب شده و نیاز به تعمیر دارد. فراموش نکنید کیفیت تعمیرات تعیین کننده کارایی وسیله بعد از تعمیر و همچنین طول عمر آن خواهد بود. بنابراین عاقلانه ترین کار این است که به جای اعتماد به هر تعمیرکار، به سراغ مراکز معتبر برویم. همان اندازه که خرید وسایل برقی از برندهای معتبر مهم است، تعمیر آن ها توسط تکنسین متخصص نیز اهمیت زیادی دارد.

نمایندگی تعمیرات مستر امداد برای حمایت بیشتر از مشتریان ساکن در تهران، شعب متعددی را راه اندازی نموده است. شما می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه با نمایندگی مستر امداد تماس گرفته و یا به سایت مرکز مراجعه نمایید. امکان ثبت درخواست به صورت آنلاین وجود دارد کافی است به سایت مرکز مراجعه نموده و فرم درخواست را تکمیل کنید.

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

قطعا لازم است قبل از اینکه به هر مرکزی اعتماد کنیم، ابتدا از خدمات و کیفیت کاری متخصصین آن مرکز اطلاع داشته باشیم. ما با تیمی از تعمیرکاران حرفه ای که مسلط به سیستم طراحی انواع وسایل برقی هستند، به شما تعهد می دهیم به بهترین شکل ممکن و با تجهیزات روز، عیب یابی و تعمیرات را انجام دهیم. جهت جلب رضایت شما عزیزان، خدمات زیر برای شما در نظر گرفته شده است:

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

۱- تعمیر وسیله در محل

از مهمترین خدماتی که در نمایندگی تعمیرات مستر امداد در نظر گرفته شده است، تعمیر در محل است. تفاوتی نمی کند کدام وسیله برقی خراب شده باشد. ما به آسایش شما عزیزان می اندیشیم و برای ما مهم است که بدون نگرانی، تعمیر وسیله را به افراد کاربلد بسپارید. تنها وظیفه شما این است که خرابی رخ داده در وسیله را به ما اطلاع دهید ما در اولین فرصت تکنسین های خود را با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام می کنیم. تعمیر فوری وسیله براساس متدهای پیشرفته انجام می گیرد.

۲- خدمات مشاوره رایگان

البته در برخی موارد دیده شده است که عیب رخ داده در وسیله بسیار ساده است و خودتان می توانید آن را حل کنید اما به هر حال نیاز به راهنمایی است. در این صورت کارشناسان ما بعد از دریافت گزارش، در صورتی که بدانند خودتان می توانید مشکل را حل کنید، از طریق تماس تلفنی و بدون هیچ هزینه ای به شما کمک خواهند کرد.

۳- قیمت مناسب خدمات

اولین نگرانی مشتریان در زمان خرابی وسیله این است که هزینه کار را چگونه تامین کنند. به هر حال در شرایط فعلی اقتصادی کشور، مخارج زندگی بالا رفته است. لازم به ذکر است که نمایندگی مستر امداد هزینه ها را براساس قیمت مصوب اتحادیه محاسبه هزینه ها را محاسبه نموده و جزئیات کار را در قالب فاکتور به شما اطلاع خواهد داد. همچنین در صورتی که گارانتی وسیله منقضی نشده است حتما به تکنسین تحویل دهید. ما برای هر گارانتی یک تخفیف ویژه در نظر گرفته ایم.

۴- تعمیرات قطعات معیوب

ممکن است علت خرابی رخ داده در وسیله به دلیل خرابی در برخی از قطعات باشد. تکنسین های ما سعی می کنند عیب را یافته و در صورت امکان قطعه را تعمیر کنند. برای ما مهم است که هزینه نهایی کار برای شما کمتر شده و قطعه اصلی آن حفظ شود.

۵- استفاده از قطعات ارجینال

علی رغم اینکه متخصصین ما سعی می کنند عیب قطعات را رفع کنند، اما اگر مجبور باشند قطعه ای را عوض کنند، تعهد می دهیم از انواع اصل دارای گارانتی استفاده شود.

۶- نصب و راه اندازی وسیله

علاوه بر اینکه در این مرکز تعمیر انواع وسایل برقی شامل تعمیر پکیج، تعمیر سای بای ساید، تعمیر ماشین لباسشویی و… توسط کارشناسان حرفه ای انجام می شود، شما می توانید برای نصب، راه اندازی و حتی سرویس هر کدام از وسایل بر روی کمک متخصصین ما حساب کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

عیوب رایج در ماشین لباسشویی سامسونگ

آبگیری ماشین لباسشویی انجام نمی شود

– این مشکل غالبا در خانه های آپارتمانی رخ می دهد. اگر فشار آب افت کرده و یا یا آب قطع شده بادش ماشین لباسشویی قادر به آبگیری نخواهد بود. لذا ابتدا وضعیت آب ساختمان را بررسی کنید.

– شاید شیر آب ورودی بسته است و یا اینکه در مسیر ورود آب به داخل ماشین عیبی به وجود آمده است

ماشین لباسشویی برای تخلیه دچار مشکل شده است

– عزیزان دقت داشته باشند قبل از گذاشتن لباس داخل دیگ ماشین لباسشویی حتما جیب ها را بررسی کنند که پول یا دستمال داخل آن ها نباشد. ممکن است این مواد مسیر خروجی آب را مسدود کرده باشد.

– شاید به دلایلی شلنگ تخلیه از جا خارج شده و یا اینکه تا شده است.

ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمی شود

– اولین دلیل بروز این مشکل، قطع شدن برق خانه و یا قطع شدن برق قسمتی از خانه است که ماشین لباسشویی در آن قسمت قرار گرفته است.

– بررسی کنید که دو شاخه برق، محافظ و یا پریز برق سالم هستند یا خیر.

– در مواردی دیده شده است که اتصالات برقی در ماشین لباسشویی مشکل پیدا کرده و در نتیجه وسیله نمی تواند روشن شود.

بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ برق دارد

این عیب بسیار خطرناک است و سریعا باید وسیله را خاموش کنید. دلایل بروز این مشکل عبارتند از:

– ابتدا باید سیم های وسیله را بررسی کنید که روکش آن از بین نرفته باشد. در صورتی که سیم لخت به بدنه برخورد کند منجر به برق دار شدن بدنه خواهد شد.

– ممکن است کشش جریان المنت رخ داده و یا اینکه عایق بندی ماشین لباسشویی خراب شده باشد.

– در صورتی که یکی از قطعه های مدار مشکل پیدا کرده باشد، ممکن است جریان برق وارد بدنه ماشین لباسشویی شود. منجر می شود این مشکل رخ بدهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *