سرویس و تعمیر پکیج در منزل در سراسر تهران با مستر امداد

سرویس و تعمیر پکیج در منزل

بدون شک شما نیز به‌خاطر دارید که در سال‌های گذشته برای گرم کردن خانه‌ها از سیستم گرمایشی موتورخانه استفاده می‌شده است و ازآنجاکه موتورخانه‌های واحدهای مختلف ساختمان مشترک بود بین اعضای مختلف ساختمان بر سر این گرما اختلاف به وجود می‌آمد. اما در سال‌های اخیر برای گرم کردن ساختمان‌ها از پکیج استفاده می‌شود که برای اعضای ساختمان آسودگی بیشتری را به همراه دارد. استفاده از پکیج برای گرم کردن منزل و محیط داخل باعث می‌شود هر از چند وقت با مشکل خرابی پکیج مواجه شوید و همین امر نیز نیاز شما به تعمیر پکیج را مرتفع می‌سازد.

برای گرم کردن آب مصرفی برای حمام کردن و شستشو از پکیج دیواری استفاده می‌شود. پکیج آب گرم موردنیاز را برای رادیاتور تأمین می‌کند و با استفاده از آن دیگر موتورخانه‌ها استفاده نمی‌شود و سروصدای این محیط از زندگی شما حذف خواهد شد. در حقیقت پکیج یک موتورخانه کوچک می‌باشد که برای واحدهای مسکونی به‌صورت مستقل مورداستفاده قرار می‌گیرد. ازآنجاکه راندمان بالایی دارد و جای کمتری را اشغال می‌کند به محبوبیت قابل‌توجهی دست‌یافته است. پکیج نیز ممکن است همانند دیگر لوازم‌خانگی دچار مشکلات شود ازاین‌رو در این شرایط باید سرویس‌های دوره‌ای پکیج را به‌صورت منظم انجام دهید.

همواره توصیه می‌شود برای تعمیر پکیج آن را به مراکز و نمایندگی‌های تعمیر لوازم‌خانگی منتقل کنید. یکی از نمایندگی‌های معتبر تعمیر پکیج در تهران نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی مستر امداد می‌باشد که تعمیر در منزل و محل را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد. ازاین‌رو جابه‌جایی این دستگاه به تعمیر حذف خواهد شد و صدمات ناشی از جابه‌جایی آن به تعمیرگاه تا حد قابل‌توجهی کاهش خواهد یافت.

مواقع نیاز به تعمیر پکیج

سیستم گرمایش برای تأمین آب گرم برای انجام امور بهداشتی شخصی به‌عنوان یکی از لوازم ضروری و حیاتی منزل محسوب می‌شود. امروزه پکیج ها در انواع مختلف در بازار موجود هستند که تمامی آن‌ها به تعمیر و سرویس نیاز دارند. پکیج های گازی و گازوئیلی در مقایسه با پکیج های برقی از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. در مواقع زیر به تعمیر پکیج توسط تکنسین‌های حرفه‌ای و متخصص نیاز خواهید داشت.

 • برای نصب و راه‌اندازی پکیج به کمک تعمیرکاران حرفه‌ای نیاز دارید.
 • گاهی اوقات ممکن است پکیج روشن نشود و یا ازکارافتاده باشد که در این شرایط نیاز به تعمیر پکیج مرتفع خواهد شد.
 • در برخی مواقع نیز ممکن است پکیج روشن شده اما آب گرم نشود.
 • کم بودن فشار آب خروجی
 • چکه کردن آب از پکیج
 • نوسان داشتن درجه حرارت پکیج
 • مواجه شدن با خطاها و ارورهای مختلف در پکیج
 • شنیده‌شدن سروصدای بیش از حد از پکیج
 • نیاز به سرویس رادیاتور پکیج

سرویس و تعمیر پکیج در منزل در سراسر تهران با مستر امداد

مشکلات رایج پکیج و تعمیر پکیج

در ادامه با مشکلات رایجی که ممکن است پکیج شما را تهدید کرده و نیاز به تعمیر پکیج را برای شما مرتفع سازد مورد بررسی قرار خواهیم داد.
پکیج شما به‌اندازه کافی دما ندارد

در این شرایط باید سنسور دمای مدار گرمایش یا آب مسرفی را مورد بررسی قرار دهید. در مرحله بعد بررسی فشار گاز از اهمیت برخوردار می‌شود. در مرحله سوم نیز توصیه می‌شود میزان آب پکیج را مورد بررسی قرار دهید. این مسئله را مورد بررسی قرار دهید که مبدل ثانویه گرفته نباشد و یا در آن رسوب ایجاد نشده باشد.

از مهم‌ترین دلایل ایجاد این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شیر سه راهه مدار شوفاژ را به طور کامل نمی‌بندد.
 • باز بودن مسیر بای پس
 • کار نکردن پمپ و یا کم بودن سرعت آن
 • وجود مشکل در لوله‌کشی یا شیرهای مخلوط
 • دلایل کاهش فشار آب در پکیج
 • وجود نشتی در مدار گرمایش اتصالات رادیاتورها
 • وجود مشکل در شیرآلات زیر پکیج
 • وجود ایراد در اتصالات لوله‌های مدار
 • وجود هوا در مدار گرمایش و تجزیه آب مدار گرمایش
 • خرابی شیر اطمینان
 • خراب‌شدن شیر پرکن
 • کمبود فشار منبع انبساط
 • سوراخ بودن منبع انبساط
 • سوراخ بودن مبدل اصلی یا ثانویه

عدم رعایت موارد ذکر شده در بالا نیاز به تعمیر پکیج را برای شما مرتفع می‌سازد و ممکن است خطرات جبران‌ناپذیری برای پکیج شما ایجاد شود. به همین دلیل هنگام مواجه شدن با نشانه‌های خرابی پکیج بهتر است در کمترین فرصت ممکن نسبت به تعمیر پکیج اقدامات لازم را انجام دهید. شما برای این منظور می‌توانید از تعمیرکاران حرفه‌ای و تکنسین‌های متخصص نمایندگی مستر امداد کمک بگیرید. با تماس با تکنسین‌های این نمایندگی در کوتاه‌ترین فرصت ممکن یک تعمیرکار حرفه‌ای به محل شما اعزام می‌شود تا اقدامات لازم را برای تعمیر دستگاه شما انجام دهد.

شنیده‌شدن سروصدای زیاد از پکیج

گاهی اوقات ممکن است متوجه شوید که پکیج شما سروصدای زیادی تولید می‌کند که این مشکل ممکن است به دلیل تنظیم نبودن شیر برقی گاز دستگاه، رسوب‌گیری مدار و مبدل‌های حرارتی، خراب‌شدن پمپ آب و در نهایت وجود مشکل در سنسورهای حرارتی ایجاد شده باشد. برای رفع این مشکل توصیه می‌شود مبدل را هواگیری کنید. همچنین باید مدار و مبدل حرارتی را رسوب‌زدایی کنید و در نهایت در مسیر برگشت آب گرمایش پکیج از فیلتر مناسب استفاده کنید.

از دیگر روش‌های رفع این مشکل می‌توان به تنظیم کردن شیر برقی دستگاه اشاره کرد. در شرایطی که این مشکل به دلیل تغییر شکل مبدل باشد باید اقدامات لازم را نسبت به تعویض شیر مبدل انجام دهید. مشکلات دیگر همچون زنگ‌زدگی یا پوسیدگی لوله دودکش فلزی باعث ایجاد این مشکل شود. این مشکل باعث می‌شود دودو به‌صورت کامل از دودکش خارج نشود. درصورتی‌که این مشکل پکیج به این دلیل ایجاد شده باشد باید برای تعمیر پکیج لوله دودکش را از لحاظ قطر، طول مناسب و مسدود نبودن مسیر عبور دود مورد بررسی قرار دهید.

گاهی اوقات ممکن است زمان استفاده از پکیج گرمایش آب دچار نوسان شود و یا به‌طورکلی عملکرد خود را به‌درستی انجام ندهد. در این شرایط مشکل پکیج به ترموستات، مسیر سیر کوله شدن آب، عملکرد پمپ، مبدل، شیر تنظیم سه طرفه و در نهایت به بلومتر نسبت داد. برای رفع این مشکل بهتر است از کمک تکنسین‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای کمک بگیرید تا تعمیر پکیج شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام گیرد.

نکته آخر

این مشکلات ذکر شده تنها برخی از مشکلاتی است که گاهی اوقات ممکن است عملکرد پکیج شما را دچار مشکل کند اما بهتر است این نکته را همواره به‌خاطر بسپارید که در صورت بروز هرگونه مشکل بهتر است با تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید تا از خدمات تعمیر فوری، تعمیر ارزان، تعمیر در محل و در نهایت تعمیر با ضمانت ۶ ماهه بهره‌مند شوید. البته برای تعمیر ظرفشویی، تعمیر هود و تعمیر یخچال و فریزر نیز از کمک این تکنسین‌ها بهره‌مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *