تعمیر جاروبرقی زیمنس در منزل در الهیه

بدون شک تمامی افراد دوست دارند تا خانه ای تمیز، بهداشتی و مرتب داشته باشند. استفاده از جاروبرقی ساده ترین، موثرترین و سریعترین راهکار برای تمیز کردن خانه می باشد. یکی از موارد الزامی برای داشتن خانه تمیز جاروبرقی کشیدن آن به صورت هفتگی می باشد. به همین دلیل است که انتخاب یک جاروبرقی باکیفیت و پرکار اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. یکی از بهترین برندهای تولید کننده جاروبرقی فیلیپس می باشد. اما جاروبرقی فیلیپس نیز ممکن است مانند تمامی لوازم برقی خانگی با استفاده طولانی مدت دچار مشکلات شده و شما را نیازمند تعمیر جاروبرقی فیلیپس کند.

تا پایان بهمن ماه با تماس با مستر امداد از تخفیف 100 هزار تومانی بر روی تعمیرات لوازم خانگی خود بهره‌مند شوید.

از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی فیلیپس شما ایجاد شود می توان به کاهش قدرت مکش آن، شنیده شدن صدای زیاد از دستگاه و داغ کردن و خاموش شدن دستگاه در وسط کار اشاره کرد. در این موارد می توانید با کمک تکنسین های متخصص و حرفه ای نمایندگی مستر امداد اقدامات لازم را برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس انجام دهید. در صورت مواجهه با مشکلات مختلف بهتر است با نمایندگی مستر امداد تماس حاصل کنید تا در کوتاه ترین فرصت ممکن به محل شما اعزام شده و اقدامات لازم را برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس انجام دهند.

تعمیر جاروبرقی زیمنس در مسترامداد

مشکلات رایج و تعمیر جاروبرقی فیلیپس

پس از تماس با نمایندگی مستر امداد ابتدا تکنسین های این مرکز مشاوره های لازم را به شما ارائه می دهند تا در صورت امکان خود جاروبرقی فیلیپس را تعمیر کنید اما اگر مشکلات همچنان باقی ماند یکی از تکنسین های باتجربه نمایندگی مستر امداد به محل شما اعزام شده و تعمیر جاروبرقی فیلیپس را انجام می دهند. در صورتی که با مشکلات رایجی که برای جاروبرقی فیلیپس ایجاد می شود و راهکارهای رفع آن می توانید خودتان جاروبرقی فیلیپس را تعمیر کنید.

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در صورت کاهش مکش

دلایل مختلف بسیار زیادی ممکن است باعث شوند تا مکش جاروبرقی فیلیپس کاهش یابد. از مهمترین این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در صورتی که پاکت جاروبرقی و یا مخزن آن پر شده باشد مکش این دستگاه کاهش خواهد یافت که برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس در این شرایط توصیه می شود پاکت را خالی کرده و مخزن آن را پس از تخلیه تمیز کنید. البته در این موارد باید به این نکته نیز توجه کنید که در برخی موارد ممکن است پاکت فرسوده شده باشد که در این شرایط باید اقدامات لازم را برای تعویض پاکت انجام دهید.

مسدود شدن شیلنگ، لوله یا برس

یکی دیگر از مشکلات رایج که ممکن است برای شیلنگ، لوله و یا برس جاروبرقی فیلیپس پیش آید مسدود شدن آن می باشد. از مهمترین دلایل ایجاد این مشکل می توان به پارگی بخشی از قسمت های لوله و یا شیلنگ اشاره کرد. البته گاهی اوقات نیز ممکن است در لوله جاروبرقی گرفتگی ایجاد شود که این امر تا حد زیادی قدرت مکش جاروبرقی را کاهش می دهد. در صورتی که برس جاروبرقی خراب شده باشد قدرت مکش آن نیز تا حد زیادی کاهش می یابد. در این شرایط برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس باید اقدامات لازم را برای تعویض قطعات خراب انجام دهید.

شما همچنین می توانید گرفتگی لوله جاروبرقی را رفع کرده تا جاروبرقی فیلیپس شما تعمیر شود. البته در صورت نیاز به تعویض قطعات خراب در جاروبرقی فیلیپس می توانید با خیال راحت این کار را انجام دهید زیرا تمامی قطعاتی که در نمایندگی مستر امداد به شما ارائه می شوند فابریک و اورجینال هستند. همچنین این نمایندگی پس از تعمیر جاروبرقی فیلیپس به شما گارانتی ۶ ماهه ارائه می دهند که نیاز شما به تعمیر این جاروبرقی را تا حد زیادی کاهش می دهند.

کثیف بودن فیلتر ورودی و خروجی دستگاه

از دیگر دلایل کاهش قدرت مکش جاروبرقی فیلیپس می توان به کثیف بودن فیلتر ورودی و خروجی اشاره کرد. لازم به ذکر است که فیلترهای ورودی و خروجی دستگاه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند به طوری که گرفتگی و یا کثیف بودن آن ها باعث می شود قدرت مکش جاروبرقی تا حد زیادی کاهش یابد.

راهکارهای تعمیر جاروبرقی فیلیپس هنگامی که فیلتر ورودی موتور کثیف می باشد

به طور معمول فیلتر ورودی موتور در پشت پاکت و یا مخزن دستگاه قرار دارد. این فیلتر با توجه به مدل دستگاه و میزان استفاده باید هر ۴ تا ۶ هفته به طور کامل تمیز شود. فیلتر ورودی موتور در برخی از جاروبرقی ها مثل فیلترهای ماشین می باشد که برای تمیز کردن آن ها باید هن ها را تکان داد و یا با استفاده از مسواک و فرچه آن ها را تمیز کرد. تکنسین های نمایندگی مستر امداد برای افزایش عمر موتور دستگاه توصیه می کنند این فیلترها را با ابر مخصوص تعویض کنید تا خروجی بهتری از دستگاه به دست آید.

توجه به این نکته که فیلتر خروجی اکثرا در پشت دستگاه قرار دارد از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد‌. این امر باعث شده است تا طول عمر دستگاه افزایش یابد البته توصیه می شود سالی یکبار آن را تعویض کنید. شما می توانید این ابرهای مخصوص را از نمایندگی مستر امداد خریداری کنید.

مشکلات رایج و تعمیر جاروبرقی فیلیپس

قرار نگرفتن درب مخزن دستگاه و یا پاکت به درستی در سر جای خود

یکی دیگر از دلایل کاهش قدرت مکش جاروبرقی فیلیپس این است که درب مخزن دستگاه و یا پاکت به درستی در سر جای خود قرار نگرفته باشند. برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس در این شرایط تنها کافیست درب مخزن و یا پاکت را به درستی سر جای خود قرار دهید. از این رو می توان گفت راهکارهای رفع برخی از مشکلات رایج این دستگاه بسیار ساده هستند.

همچنین یکی دیگر از دلایل کاهش قدرت مکش جاروبرقی فیلیپس این است که قدرت دستگاه روی میزان کم آن قرار گرفته باشد. که در این شرایط نیز تنها کافیست قدرت دستگاه را از روی ریموت و یا خود دستگاه تنظیم کنید. گاهی اوقات قدرت دستگاه روی خود دستگاه و یا ریموت در کمترین حد خود قرار می گیرد که این امر باعث می شود موتور با کمترین قدرت فعالیت کند که همانطور که گفتیم با تنظیم صحیح قدرت موتور این مشکل به راحتی رفع خواهد شد.

شنیده شدن صدای ناهنجار از جاروبرقی فیلیپس

این مشکل نیز ممکن است به دلایل مختلف در دستگاه شما ایجاد شود که از مهمترین این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• گرفتگی در مسیر هوا

• باز بودن دکمه هواگیر روی دسته جاروبرقی

• گرفتگی فیلتر ورودی و خروجی

• خرابی موتور

 

شتر بخوانید:

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر سای بای ساید

تعمیر ماکروویو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *