تعمیر اجاق گاز رومیزی داتیس در تهران

تعمیر اجاق گاز سینجر در ظاهر ممکن است کار ساده ای به نظر برسد اما لازم به ذکر است که قطعات و وسایل به کار رفته برای تولید این اجاق گاز با دیگر برندهای اجاق گاز نسبتا متفاوت می باشد از این رو برای تعمیر آن به یک تعمیرکار باتجربه و متخصص نیاز خواهید داشت. در صورتی که خود اقدام به تعمیر اجاق گاز سینجر نمایید و در حین انجام کار کوچکترین اشتباهی مرتکب شوید با عواقب جبران ناپذیری مواجه خواهید شد. از این رو همواره توصیه می شود از تعمیر اجاق گاز سینجر در منزل به شدت خودداری نمایید و برای انجام این کار از تعمیرکاران متخصص و حرفه ای کمک بخواهید.

البته در شرایطی که مشکل موجود در اجاق گاز سینجر جزئی باشد با دانستن دلایل آن می توانید آن را تعمیر کرده برای این منظور می توانید با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد تماس گرفته و از راهنمایی ها و مشاوره های تعمیرکاران و تکنسین های حرفه ای این نمایندگی بهره مند شوید.

خرابی های رایج اجاق گاز سینجر و دلایل آن

پس از مدتی استفاده از اجاق گاز سینجر ایجاد مشکلات در آن دور از ذهن نخواهد بود. مشکلات رایج اجاق گاز سینجر ممکگن است برای اجاق گازها با برندهای مختلف نیز پیش بیاید. برای این که تعمیر اجاق گاز سینجر به راحتی انجام گیرد مشکلات این محصول طبقه بندی می شوند. برای رفع برخی از مشکلات اجاق گاز سینجر به تعمیرکار نیاز نخواهید داشت و خودتان می توانید نسبت به تعمیر اجاق گاز سینجر اقدام نمایید اما گاهی اوقات برای رفع برخی از مشکلات اجاق گاز به یک تعمیرکار باتجربه و متخصص نیاز خواهید داشت. در ادامه مشکلات رایج اجاق گاز سینجر، دلایل آن و روش های رفع آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

شنیده شدن صدای زیاد از اجاق گاز سینجر هنگام کار

در صورتی که از اجاق گاز سینجر در حال کار سر و صدای زیادی شنیده شود بهتر است عدم تنظیم بودن میزان هوا و گاز موجود در صفحه مخلوط کن را برای تعمیر آن مورد بررسی قرار دهید.

تعمیر اجاق گاز رومیزی داتیس در تهران

روشن نشدن شعله های اجاق گاز سینجر

زمانی که سوراخ های موجود روی شعله و یا پیلوت اجاق گاز مسدود شده باشند شعله های اجاق گاز امکان دارد روشن نشوند. در این شرایط در صورتی که از محل قرار گرفتن پیلوت در اجاق گاز سینجر خود اطلاع دارید بهتر است آن را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید. در صورتی که این بخش را تمیز کردید اما هنوز مشکل رفع نشده است باید نسبت به تعویض این قطعه اقدام نمایید. البته باز هم توصیه می شود برای تعویض این بخش از تکنسین های نمایندگی لوازم خانگی مستر امداد کمک بخواهید تا قطعه مورد نظر را با یک قطعه اورجینال تعویض نماید.

خاموش شدن پیلوت اجاق گاز سینجر

در صورتی که فندک اجاق گاز سینجر خاموش شد باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

زمانی که حجم گازی که به پیلوت می رسد بسیار کم باشد این مشکل ممکن است در اجاق گاز شما پیش بیاید البته در صورتی که حجم هوا نسبت به گازی که به پیلوت می رسد بیشتر باشد نیز با این مشکل مواجه خواهید شد. در این حالت می توان صفحه محفظه را بسیار کم بست تا این مشکل به راحتی رفع شود. در صورتی که با انجام این کار این مشکل همچنان باقی ماند بهتر است با نمایندگی لوازم خانگی مستر امداد تماس حاصل نمایید تا از خدمات تعمیر در محل، تعمیر فوری، تعمیر ارزان و در نهایت تعمیر با ضمانت نامه ۶ ماهه بهره مند شوید. تکنسین های این نمایندگی آموزش دیده و دوره دیده هستند از این رو می توانند به بهترین نحو اجاق گاز سینجر شما را تعمیر کنند.

 

شاید مطلب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر جاروبرقی

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر سای بای ساید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *