اسنوا

در میان انواع برندهایی که در تولید لوازم خانگی فعالیت می کنند، اسنوا نیز به خوبی توانسته است در این چند سال فعالیت خود، جایگاهی مناسبی در میان رقبای خود به دست آورده و مورد رضایت عمده مردم قرار گیرد. این برند علاوه بر اینکه در تولیدات خود از بهترین مواد و روش ها استفاده می کند، خدمات پس از فروش را از طریق نمایندگی های تعمیرات در هر کدام از شهرهای ایران ارائه می کند. از آنجایی که تعمیرکاران ما با سیستم طراحی هر کدام از وسایل برقی اسنوا آشنا هستند لذا با سریع و دقیق می توانند عیب رخ داده را تشخیص داده و در کوتاه ترین زمان برای شما مشکل را رفع کنند و به شما اطمینان می دهیم که از اعتماد به این مرکز پشیمان نخواهید شد.

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات اسنوا

  • ما تعمیرات را در محل انجام می دهیم.

بردن وسایل برقی به نمایندگی های تعمیرات گاها سخت و گاها خارج از وقت مشتریان است. برای مثال در مورد وسایل بزرگ واقعا جا به جا کردنشان دشوار است و مشتریان نگران این مسئله هستند که چگونه آن را به محل تعمیر ببرند. اما ما به شما این نوید را می دهیم که تمامی خدمات ما در منزل و در حضور خودتان انجام می شود.

  • از بابت هزینه ها نگران نباشید.

به هر حال در شرایط اقتصادی فعلی، مشتریان حق دارند نگران هزینه های تعمیرات باشند. اما نیز همواره رضایت شما عزیزان را در اولویت کاری خود قرار داده ایم. در نتیجه در مورد هزینه تخفیفات ویژه را در نظر گرفته ایم. نمونه ای از آن را می توان به تخفیف ویژه گارانتی اشاره کرد. در صورتی که ضمانت نامه وسیله دارای تاریخ اعتبار است، به تعمیرکار تحویل دهید تا هزینه نهایی برای شما کمتر محاسبه شود.اسنوا

  • در تعویض قطعات، از بهترین قطعه ها استفاده می شود.

در درجه اول اولویت کاری متخصصین ما بر این است که قطعات معیوب همچون روتور، موتور، پیلوت و … را تعمیر کنند چون هزینه نهایی برای مشتری کمتر محاسبه شود. اما گاها علی رغم تمامی تلاش ها، ناچارا باید قطعه مورد نظر تعویض گردد. در این صورت به شما اطمینان می دهیم قطعه جایگزین اصل بوده و دارای گارانتی است.

  • خدمات این نمایندگی با گارانتی ارائه می شود.

ما از خدمات متخصصین خود مطمئن هستیم با این حال تعمیرکاران ما موظف هستند در پایان کار، ضمانت نامه تعمیرات را به شما تحویل دهند تا در صورت بروز مجدد همین عیب در مدت اعتبار گارانتی، خدمات بدون هیچ هزینه ای برای شما در نظر گرفته شود.

  • خدات مشاوره رایگان برای شما در نظر گرفته می شود.

برخی از عیوبی که در وسیله ایجاد می شود، بسیار سطحی است. حتی خود شما با کمی راهنمایی قادر به رفع آن هستید. در چنین مواردی کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات اسنوا، به صورت تلفنی و بدون دریافت هیچ هزینه ای، به شما کمک می کنند تا مشکل رخ داده رفع شود.

  • لیست هزینه ها در اختیار شما قرار می گیرد.

به منظور جلب اعتماد مشتریان عزیز، فاکتور هزینه با مهر نمایندگی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تعمیر لوازم خانگی اسنوا

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

در میان لوازم خانگی ضروری، ماشین لباسشویی از مهمترین وسایلی است که نبود آن در خانه باعث می شود بخشی از امور نظافتی دچار مشکل شود. در صورتی بروز عیب در ماشین لباسشویی اسنوا، کافی است با نمایندگی تعمیرات اسنوا تماس بگیرید. به بهترین شکل ممکن عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی شما انجام می شود.اسنوا

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

از زمانی که خانم ها شاغل شدند، ماشین ظرفشویی یکی از وسایل مورد نیاز در این خانواده به حساب می آید چرا که کمک می کند خانم ها در نیمی از روز که داخل خانه هستند، بیشتر به کارهای خانه برسند. اگر این وسیله خراب شده است، می توانید بر روی کمک متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات اسنوا حساب کنید.

تعمیر اجاق گاز اسنوا

اگر کوچکترین عیب در اجاق گاز خانه روز کند، می تواند منجر به آتش سوزی و خسارت جانی شود. در نتیجه با بروز کوچکترین مشکل حتما موضوع را به متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات اسنوا اطلاع دهید.

تعمیر یخچال فریزر اسنوا

خراب شدن یخچال و فریزر به معنی خراب شدن حجم زیادی از مواد غذایی است. اگر می خواهید از این خسارت نیز در کنار خراب شدن وسیله جلوگیری کنید، از تعمیرکار حرفه ای و ماهر کمک بگیرید تا سریع و با دقت تعمیرات را انجام دهد.

تعمیر ساید بای ساید اسنوا

جابجا کردن ساید بای ساید برای بردن به محل تعمیر، واقعا سخت است اما لازم است بدانید که نمایندگی تعمیرات اسنوا با هدف آسایش شما عزیزان، تعمیرات در محل را ارائه می کند.

تعمیر تلویزیون اسنوا

خوشبختانه یکی از خدماتی که در نمایندگی تعمیرات اسنوا ارائه می شود، تعمیر تلویزیون های تولیدی این برند است. در این صورت بدون نگرانی از کیفیت کار، می توانید از تعمیرکاران حرفه ای و مسلط به طراحی این وسیله کمک بگیرید.اسنوا

مراحل کار در نمایندگی تعمیرات اسنوا

در صورتی که شما نیز می خواهید از خدمات نمایندگی تعمیرات اسنوا کمک بگیرید، لازم است مراحل زیرا به ترتیب طی شود:

  • اعلام مشکل به نمایندگی

شما موظف هستید مشکل رخ داده در وسیله را به صورت تلفنی و یا به صورت آنلاین، با کارشناسان ما در میان بگذارید.

  • بررسی درخواست توسط کارشناسان نمایندگی

همانگونه که می دانید در نمایندگی تعمیرات اسنوا تیمی از تعمیرکاران فعالیت می کنند که هر کدام براساس تخصص خود، تعمیرات چند وسیله برقی را بر عهده می گیرند. در نتیجه درخواست شما براساس نوع وسیله به تعمیرکار مربوطه ارجاع داده می شود.

  • تماس با مشتری

خدمات نمایندگی تعمیرات اسنوا به صورت حضوری در منزل شما انجام می گیرد. در نتیجه قبل از مراجعه تعمیرکار، با شما تماس می گیریم تا در صورت حضور در خانه، تعمیرکار برای تعمیرات به خانه شما بیاید.

  • ارائه ضمانت نامه تعمیرات

تعمیرکار در پایان کار به شما ضمانت نامه تعمیرات را ارائه کرده و مسئولیت بروز مجد همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه را قبول می کند.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *