ارور یخچال اسنوا

بررند اسنوا در سال های اخیر از طریق تولیدات با کیفیت و تاسیس نمایندگی های معتبر برای حمایت از مشتریان خود جهت ارائه خدمات پس از فروش، توانسته است محبوبیت و اعتبار زیادی را در میان مردم به دست بیاورد. یکی از تولیدات این برند، یخچال اسنوا است که در مدل ها و اندازه های مختلف تولید می گردد. لازم است بدانید که در ساخت این یخچال، کدهای خطایی تعریف شده است که رویت هر کدام در صفحه دیجیتال، نشان دهنده یک عیب است. کافی است دفترچه را مطالعه نموده و یا به سراغ این مقاله بیایید. معنی تمامی کد خطاها و ارور یخچال اسنوا را برای شما تعریف کرده ایم.

ارور های یخچال اسنوا

ارور یخچال اسنوا

عیب یخچال اسنوا

F1

این کد خطا نشان می دهد که اواپراتور نمی تواند سر شود چرا که دلیل آن، یخ زدگی است.

F2

در سنسور داخلی فریزر عیب رخ داده است:

–         ممکن است اتصالات داخلی آن دچار مشکل شده باشد.

–         احتمال خرابی سنسور نیز وجود دارد. در هر صورت لازم است تعمیرکار وسیله با دقت بررسی کند.

F3

این عیب بیانگر خرابی در سنسور داخلی یخچال است.

F4 

زمانی که این کد خطا به نمایش در می آید، به این معنا است که سنسور دیفراست یخچال معیوب است.

F5

یخچال نمی تواند فرآیند دیفراست انجام دهد. این عیب نشان دهنده قطع شدن المنت است در نتیجه سریعا برق یخچال را قطع نموده و مشکل را به نمایندگی اطلاع دهید.

F6 

آی سی حافظه اپروم خراب شده است. در این صورت حتما باید برد کنترلی تعمیر گردد و نیاز است تکنسین وسیله شما را بررسی نماید.

F7

این عیب نشان دهنده خراب بودن فن یخچال است. البته دو حالت دارد یا اینکه اتصالات فن مشکل داشته و یا اینکه فن به طور کامل خراب شده و نیاز به تعویض دارد.

F8

زمانی که این کد خطا نمایش داده شد، لازم است بدانید که فن فریزر دچار عیب شده و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.

H

هوای داخلی یخچال گرم است:

–         شارژ لوله های گاز تخلیه شده و لازم است مجدد شارژ گردد.

–         احتمال دارد موتور یخچال در حال سوختن است و نمی تواند به خوبی عمل کند.

–         در صورتی که نوار مغناطیسی دور یخچال ضعیف شده باشد، به درستی بسته نشده و هوای محیط وارد یخچال می گردد.

–         توجه داشته باشید که شاید هوای محیط خانه گرم است. برای مثال اگر کنار اجاق گاز وبده و یا در معرض تابش مستقیم خورشید باشد.

در صورتی که عیب فنی داشته باشد لازم است تعمیرکار وسیله را بررسی نماید.

H1 

این ارور نشان می دهد که دمای فریزر گرم شده است. همان موارد ذکر شده برای کنترل وضعیت یخچال را برای فریزر بررسی نمایید.

خدمات نمایندگی مستر امداد برای تعمیر و رفع ارور یخچال اسنوا

به خاطر داشته باشید که شما از اعتماد خود به نمایندگی مستر امداد پشیمان نخواهید شد. همه ما نگران این مسئله هستیم که تعمیر وسیله برقی تحت نظر یک متخصص حرفه ای انجام ود تا وسیله بعد از تعمیرات، همان کارایی اولیه را داشته باشد. شرکت مستر امداد با سابقه ای درخشان همراه با کادری مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر هود، تعمیر اجاق گاز، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر لباسشویی ، تعمیر کولر گازی، تعمیر یخچال و فریزر و … آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. این شرکت نمایندگی تعمیرات هود بیمکث در تهران می باشد.  در نتیجه به شما پیشنهاد می کنیم حداقل یکبار به ما اعتماد نموده و از خدمات و مزیت های زیر برخوردار شوید:

  • تعمیر یخچال اسنوا در منزل مشتری

به هیچ عنوان نگران جابجایی وسیله نباشید. ما می دانیم که بردن این وسیله به محل تعمیر به خصوص برای کسانی که آپارتمان نشین هستند، سختی است. در نتیجه جهت سهولت کار برای شما، ما در حضور خودتان در منزل وسیله را تعمیر خواهیم کرد. تنها وظیفه شما این است که مشکل رخ داده در یخچال را به ما گزارش نمایید. از این پس تمامی امور با ما خواهد بود. تکنسین در اولین فرصت با تجهیزات کامل به منزل شما خواهد آمد.

  • ارائه گارانتی تعمیرات به مشتریان

اگر چه ما به خدمات و نحوه عملکرد تکنسین های خود ایمان داریم اما با هدف جلب اعتماد مشتریان، تعمیرکاران ما موظف هستند در پایان کار به شما ضمانت نامه تعمیرات تحویل دهند. در نتیجه بر طبق این گارانتی ما تعهد داریم اگر همین عیب در مدت اعتبار رخ داد، بدون هزینه از شما حمایت کرده و مجدد یخچال را بررسی کنیم.

  • کاهش هزینه تعمیرات

شعار نمایندگی مستر امداد، افزایش رضایتمندی مشتریان است لذا در این راستا تلاش می کنیم که بهترین خدمات تعمیرات را در کمترین زمان ارائه کنیم  تا از یک سو کیفیت کار بالا باشد و از سویی دیگر مشتری از نظر مالی نگرانی داشته باشد. ما براساس دستورالعمل اتحادیه عمل می کنیم و همچنین اگر در زمان خرابی یخچال اسنوا، گارانتی آن همچنان اعتبار دارد می توانید به تعمیرکار تحویل داده و از تخفیفات بیشتر برخوردار شوید. ا

  • ارائه خدمات مشاوره رایگان

زمانی که یخچال شما خراب می شود، کافی است با نمایندگی مستر امداد تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.  ما به شما  کمک خواهیم کرد تا در صورت امکان خودتان این عیب را رفع نموده و نیازی به پرداخت هزینه ها نباشد. البته اگر لازم باشد تعمیرکار وسیله را بررسی کند، در اولین فرصت تعمیرکار به منزل شما اعزام خواهد شد. هدف دیگر بخش مشاوره، کم کبه شما برای خرید مدل های مناسب یخچال اسنوا است. در واقع شما اگر برای خرید به راهنمایی نیاز دارید می توانید روی کمک کارشناسان ما حساب کنید.

  • تعویض قطعات با انواع اصل

ممکن است خرابی رخ داده در یخچال به دلیل خرابی در برخی از قطعات باشد. در این صورت تکنسین هیا ما اولویت کار را بر روی تعمیر قطعه ها می گذارند چرا که در این صورت هزینه ها برای شما کاهش یافته و قطعه اصلی یخچال حفظ می شود. اما گاهی اوقات علی رغم تمامی تلاش ها، مجبور می شویم قطعه ای را عوض کنیم. در این صورت اصلا نگران نباشید ما تعهد داریم از انواع اصل دارای گارانتی در یخچال به کار ببریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *