تعمیر ولوم اجاق گاز در منزل

تعمیر ولوم اجاق گاز در زمان هایی که ولوم اجاق گاز شما دچار مشکل شده یا به درستی کار نمی کند، مورد نیاز است. گازهای رومیزی آشپزخانه از اجزاء مختلفی تشکیل می شوند. یکی از مهم ترین اجزاء آن ولوم ها می باشند. (قسمتی که با فشار آن شیر روی صفحه گاز به پایین فشرده شده و گاز روشن می شود.) ولوم ها از جنس های مختلفی ساخته می شوند که عمدتاً از فلز، پلاستیک یا ترکیبی هستند.

در انواع اجاق گازها برای تنظیم شعله گاز طراحی می شود و از این نوع ولوم های گاز برای آوردن جریان گاز که قلب اصلی یک آتش و به همین نحو شعله گرفتن گازهاست استفاده می شود به این نحو که شما با فشاردادن به سمت داخل در بعضی مواقع هم زمان با ولوم و در بعضی مواقع با زدن جرقه زن گاز شعله های گاز روشن می شود و آماده پختن یک غذای خوشمزه و عالی برای شما خواننده عزیز می شود.

درواقع ولوم اجاق گاز وسیله ای است که با طراحی آن دیگر نیازی به زدن کبریت و یا فندک جدا که در قدیم بوده است نیست و با یک حرکت کوچک دستان شما به راحتی فشار گاز وارد گازها آشپزخانه شما می شود. در اجاق گازهای مبله و یا اجاق گازهای رومیزی البته به صورت پیشرفته تر و با داشتن زیبایی بیشتر یک فندک هم زمان با فشردن ولوم گاز زده می شود تا باقیه مراحل انجام شود و در اجاق گازهایی که ولوم آن ها فندک به صورت مجزا باید زده شود و ولوم هم گرفته شود تا گاز روشن شود.

تعمیر ولوم اجاق گاز یکی از خدماتی است که در شرکت مستر امداد برای افراد ساکن در شرق تهران و همچنین سایر نواحی تهران و مناطق اطراف ارائه می شود. شرکت مستر امداد یک شرکت خدماتی است که در زمینه تعمیر و سرویس انواع لوازم منزل و آشپزخانه از جمله تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی، تعمیر هود آشپزخانه و تعمیر ولوم اجاق گاز فعالیت دارد.

تعمیر ولوم اجاق گاز

کلیه خدماتی که در شرکت مستر امداد ارائه می شود با کم ترین هزینه و با ارائه ضمانتنامه کتبی می باشد تا خیال شما هم از بایت هزینه و هم از بابت کیفیت کار راحت باشد. شرکت مستر امداد با بهره گیری از تکنسین های مجرب و کارآزموده در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی ، با ارائه ی خدمات فوری جهت تعمیر لوازم خانگی برندهای مطرح در هفت روز هفته در خدمت مشتریان خود است.

امروزه به دلیل مشغله های زیادی که برای افراد در شهر های بزرگ وجود دارد و همچنین وجود مواردی مثل بیماری کرونا و آلودگی هوا، ترافیک و …، همه افراد به دنبال انجام کارها به صورت غیرحضوری یا در منزل خود هستند. شرکت مستر امداد از جمله شرکت های خدماتی است که با بهره گیری از کادر متخصص و آموزش دیده در زمینه تعمیر انواع لوازم آشپزخانه و نمایندگی تعمیر ولوم اجاق گاز آماده است تا کلیه مشکلات مرتبط با لوازم منزل شما را تنها با یک تماس و در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل شما برطرف نماید.

در چه مواردی نیاز به تعمیر ولوم اجاق گاز وجود دارد؟

ولوم اجاق گاز به چند دلیل مختلف می تواند دچار سوختگی و خرابی شود و تعمیر ولوم اجاق گاز عموماً به چند دلیل زیر مورد نیاز است:

الف) عدم رعایت فاصله مناسب در ساخت و تولید گاز رومیزی

ب) عدم استفاده از جنس مرغوب در ساخت و تولید ولوم ها

ج) عدم رعایت برخی نکات مهم در جهت استفاده بهینه از سوی مصرف کننده.

تعمیر ولوم اجاق گاز در محل

مورد اول و دوم البته به هیچ وجه در اختیار مصرف کننده محترم نیست و قاعدتاً باید ازسوی سازندگان این محصول رعایت شود، اما راجع به مورد سوم نکاتی را در ادامه اشاره می نماییم تا بدین وسیله عمر ولوم ها افزایش یابند. از آنجایی که این ولوم ها به شعله بزرگ نزدیک هستند. بنابراین استفاده از شعله بزرگ در حالت حداکثری سبب داغ شدگی فراوان و سوختگی آنها می گردد. بنابراین لازم است حتماً در هنگام آشپزی این شعله همواره در سطح مناسبی تنظیم شود.

ترجیحاً از ولوم های استیل یا ترکیبی (پلاستیک مخصوص و فلز) استفاده نمایید. یعنی چنانچه در گاز خریداری شده هم ولومها پلاستیکی یا بی کیفیت هستند با هماهنگی خدمات پس از فروش محصول ولوم ها را تعویض نمایید. از سر رفتن غذا و آب جوش بر روی ولوم ها جداً جلوگیری نمایید. این عمل سبب تغییر شکل یا تخریب ولوم ها می شوند.

خاطر نشان می سازد برخی سازندگان گاز رومیزی آشپزخانه فاصله شعله خروجی با ولوم ها باعث سوختن آنها نشود اقدام به نصب پلیتی نسوز بر روی ولوم ها نموده اند که این کار سبب عدم داغ شدگی و سوختن احتمالی ولوم ها خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *