ماشین لباسشویی وستینگهاوس همانند دیگر ماشین‌های لباسشویی معتبر دارای نمایندگی‌های خاصی هستند که خدمات تعمیر و عیب‌یابی ماشین لباسشویی وستینگهاوس را به مشتریان ارائه می‌دهد. این نمایندگی‌ها دارای کارشناسان متخصص خاص خود هستند. در نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی مستر امداد کمتر از یک ساعت پس از تماس شما با این نمایندگی یک متخصص به منظور عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس به محل شما اعزام می‌شود.

این موضوع بدین معناست که پس از این که ماشین لباسشویی شما خراب شد تحت هیچ شرایطی مجبور نخواهید بود مدت زمان زیادی را بدون استفاده از ماشین لباسشویی سر کنید. بلکه تنها کافی است با نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید تا در کمتر از یک ساعت یک متخصص در محل شما حاضر شود و در مدت زمان اندک اقدام به عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس شما نماید. در این صورت می‌توانید بار دیگر و به راحتی از لباسشویی خود استفاده کنید بدون آن که به اتلاف وقت زیادی نیاز داشته باشید.

عیب‌یابی ماشین لباسشویی وستینگهاوس توسط نمایندگی مستر امداد

بر خلاف کیفیت بسیار بالای ساخت ماشین‌های لباسشویی وستینگهاوس هر یک از این دستگاه‌ها ممکن است در شرایط خاص با مشکلاتی مواجه شوند. بر اساس تماس‌های گرفته شده با نمایندگی مستر امداد به منظور عیب‌یابی ماشین لباسشویی وستینگهاوس مشکلات زیر به عنوان رایج‌ترین مشکلات شناخته شده‌اند. در ادامه قصد داریم تا کد خطاهایی که هنگام مواجهه با مشکل در عملکرد لباسشویی وستینگهاوس با آن مواجه می‌شویم را مورد بررسی قرار دهیم.

عیب‌یابی ماشین لباسشویی وستینگهاوس توسط نمایندگی مستر امداد

کد خطای e10 یا e11

در صورتی که هنگام عیب‌یابی ماشین لباسشویی وستینگهاوس با این کد خطا مواجه شدید بهتر است میزان آب ورودی به دستگاه را مورد بررسی قرار دهید؛ زیرا نرسیدن میزان کافی آب به دستگاه ممکن است باعث مشاهده این کد خطا روی دستگاه شود. کمبود آب ممکن است به دلیل خراب شدن برد کنترل یا شیر برقی باشد.

کد خطای e13

زمانی که آب دستگاه نشت پیدا کند این کد خطا روی دستگاه مشاهده خواهد شد و دلیل اصلی ایجاد این مشکل برای دستگاه شما ممکن است خراب بودن میکروسوئیچ درب و یا مدار برد الکترونیک باشد. برای رفع این مشکل بهتر است برد دستگاه را با استفاده از مولتی متر مورد بررسی قرار دهید. در صورت مواجهه با این کد خطا بهتر است سنسور و حسگر میکروسوئیچ را نیز مورد بررسی قرار دهید.

کد خطای e20,e21,e22

معنای این سه کد خطای ماشین لباسشویی وستینگهاوس تقریباً مشابه یکدیگر می‌باشد. در صورتی مشاهده این کد خطاها روی صفحه نمایشگر دیجیتال دستگاه بدین معناست که آب نمی‌تواند از دستگاه خارج شود و تخلیه به درستی انجام نمی‌گیرد. در صورت مشاهده این کد خطا بهتر است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

در صورتی که پمپ تخلیه دستگاه مشکل داشته باشد با این کد خطا مواجه خواهید شد. در صورت مواجهه با این مشکل بهتر است پمپ، اتصالات و سیم‌کشی متصل به پمپ را مورد بررسی قرار دهید تا اگر هر یک از این قطعات خراب بودند در اولین فرصت ممکن قطعه مورد نظر را سرویس یا تعویض کنید.

اگر دلیل اصلی ایجاد این مشکل هیچ یک از موارد بالا نبود بهتر است لوله تخلیه و مسیر شلنگ ورودی و خروجی آب را مورد بررسی قرار دهید تا از عدم گرفتگی و از مسدود نبودن آن اطمینان حاصل نمایید.

یکی دیگر از دلایل ایجاد این مشکل وجود مشکل در برد دستگاه می‌باشد. عیب‌یابی ماشین لباسشویی وستینگهاوس و مدار آن را بهتر است با تشخیص کارشناس مربوطه انجام دهید.

کد خطای e23

در صورت مشاهده خطای e23 هنگام عیب‌یابی ماشین لباسشویی وستینگهاوس امکان دارد که در رله پمپ مشکلی وجود داشته باشد. این خطا گاهی اوقات ممکن است به دلیل خراب بودن قطعه یا سیم‌کشی نادرست در دستگاه مشاهده شود.

کد خطای e24

این کد خطا نیز ممکن است به دلیل وجود مشکل در پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی وستینگهاوس مشاهده شود. در صورتی که پمپ تخلیه دستگاه شما خراب باشد باید اقدامات لازم را برای تعویض آن انجام دهید. تمامی قطعاتی که در نمایندگی مستر امداد ارائه می‌شوند فابریک و اورجینال هستند از این رو می‌توانید با خیال راحت تعویض این قطعه را به دست تکنسین‌های این نمایندگی بسپارید.

از دیگر دلایل ایجاد این مشکل برای ماشین لباسشویی وستینگهاوس می‌توان به درست نبودن اتصالات و سیم‌کشی اشاره کرد. اگر به قطعات ولتاژ نادرست برسد نیز ممکن است با این کد خطا مواجه شوید از این رو هنگام مشاهده این کد خطا بهتر است تمام موارد ذکر شده را مورد بررسی قرار دهید و آن‌ها را اصلاح کنید.

یکی دیگر از دلایل مشاهده این کد خطا در دستگاه وجود مشکل در برد کنترل اصلی دستگاه می‌باشد. در این شرایط بهتر است لوله تخلیه و شلنگ را نیز مورد بررسی قرار دهید.

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

کد خطای e25 و e26

این دو کد خطای ماشین لباسشویی وستینگهاوس تقریباً مشابه یکدیگر هستند و هنگامی روی صفحه دیجیتال دستگاه نمایش داده می‌شوند که سنسور گردش رله پمپ با مشکل مواجه شده باشد. گاهی اوقات دلیل اصلی مشاهده این کد خطا روی دستگاه خرابی مدار برد می‌باشد پس در این شرایط بهتر است مدار برد را با استفاده از اهم‌سنج مورد بررسی قرار دهید. بهتر است در این مواقع اتصالات موجود بین پمپ و مدار برد الکترونیک را مورد بررسی قرار داده و در صورتی که مشکل وجود داشت اقدامات لازم را برای اصلاح مشکل انجام دهید.

تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد همواره توصیه می‌کنند که مشکلات مرتبط با برد دستگاه را جدی بگیرید و برای عیب‌یابی ماشین لباسشویی وستینگهاوس و تعمیر آن به یک تکنسین متخصص و باتجربه مراجعه کنید. شما می‌توانید با تماس با نمایندگی مستر امداد از خدمات تخصصی تعمیرات لباسشویی و قطعات اورجینال و فابریک استفاده کنید. نمایندگی مستر امداد همواره آماده ارائه خدمات به مشتریان خود و اعزام یک تکنسین و سرویس‌کار حرفه‌ای به محل شما می‌باشد. در این شرایط کافی است با شماره تلفن‌های نمایندگی مستر امداد تماس برقرار کنید.

کد خطای e31

از دلایل اصلی مشاهده این کد خطا روی صفحه دیجیتال نمایش ماشین لباسشویی وستینگهاوس می‌توان به خراب بودن برد و یا حسگر فشار آب اشاره کرد. در صورت مشاهده این کد خطا هنگام عیب‌یابی ماشین لباسشویی وستینگهاوس بهتر است ابتدا دستگاه را برای چند دقیقه از پریز جدا کنید تا دستگاه خاموش شود و در مرحله بعد برای بررسی دستگاه با یک تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر پکیج

تعمیر کولر گازی

تعمیر هود آشپزخانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *