عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ

اکنون که در حال مطالعه این مقاله هستید، برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ به کمک نیاز دارید. یخچال از جمله مهمترین لوازم برقی خانگی است که اگر فقط یک ساعت خراب باشد، مواد غذایی زیادی فاسد خواهد شد. اما اگر این وسیله دچار عیب شد به جای اینکه عجله کنید و به هر تعمیرکار اعتماد کنید، توصیه می کنیم به سراغ مراکز معتبر بروید تا از کیفیت کار اطمینان داشته باشید.

آیا می دانید متاسفانه برخی از تعمیرکاران از قطعات چینی استفاده کرده و مهارت کافی برای عیب یابی ندارند؟ اینکه به سراغ نمایندگی های مجاز بروید به شما اطمینان می دهد که وسیله براساس روش های استاندارد و مواد اصل تعمیر می شود. شما می توانید با خیال آسوده تعمیر ساید بای ساید سامسونگ را به متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات مستر امداد بسپارید. تنها کافی است با مرکز تماس گرفته و یا عیب رخ داده را از طریق آنلاین به کارشناسان ما اطلاع دهید. تعمیر فوری تحت نظر تکنسین های حرفه ای انجام خواهد شد.

عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ با مستر امداد

عیوب رایج در ساید بای ساید سامسونگ

عیوب و عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ را در زیر بخوانید:

یخچال ساید بای ساید روشن نمی شود

۱- در ابتدا به دنبال ساده ترین عیب باشید. یعنی ممکن است برق خانه قطع شده باشید و یا اینکه فیوز برق آشپزخانه مشکل پیدا کرده است.

۲- بررسی کنید که دو شاخه، محافظ برق و پریز برق سالم هستند؟

۳- این امکان وجود دارد که برخی از اتصالات داخلی دستگاه دچار نقص شده باشند.

از یخچال مدام صدای ویز شنیده می شود

– زمانی که قرار است ساید بای ساید را راه اندازی کنید حتما به تراز بودن آن دقت داشته باشید تا در حین کار کردن موتور، صدا تولید نکند.

موتور یخچال مدام در حال کار کردن است

– محل نصب یخچال بسیار اهمیت دارد. در صورتی که کنار وسایل گرمایشی یا کنار اجاق گازباشد، دمای محیط که گرم است روی آن تاثیر گذاشته و هوای محفظه داخلی را گرم می کند در نتیجه موتور مجبور است زیاد کار کند تا هوای یخچال را خنک کند.

– به هیچ عنوان غذای گرم داخل یخچال نگذارید چون هوای داخل آن ار گرم می کند.

– ممکن است نوار مغناطیسی دور آن ضعیف شده باشد و هوای سرد داخل آن خارج می شود. رد این صوت نیز موتور باید زیاد کار کند تا دمای داخل آن تنظیم شود.

– البته در مواردی که یخچال را به تازگی تمیز کرده اید، کار کردن زیاد موتور طبیعی است چون می خواهد دمای محفظه داخلی را به درجه تنظیم شده برساند.

ساید بای ساید در زمان روشن بودن، لرزش دارد

– دقت داشته باشید که در زمان نصب و راه اندازی یخچال، حتما جای ان تراز باشد.

– البته ممکن است یخچال در زمان دیفراست بوده و به همین دلیل لرزش دارد.

قسمت یخساز یخچال، یخ های کوچک و پوک تولید می کند

– در قسمت یخساز فیلتر وجود دارد که اگر پر شده باشد، باعث می شود در تولید یخ دچار مشکل شود.

قسمت یخ ریز ساید بای ساید کار نمی کند

– بررسی کنید یخساز و مخزن آب قطع نشده باشند.

– این امکان نیز وجود دارد که راه خروجی یخساز قطع شده است.

– ممکن است یخ ها در بازوهای حسگر چسبیده باشند.

ساید بای ساید آب نمی دهد و نمی تواند یخ تولید کند

– اولین کاری که لازم است انجام دهیم، بررسی مسیر ورودی آب است که اگر مسدود شده باشد، ساید بای ساید نمی تواند یخ تولید نماید.

– فیلتر که در این قسمت وجود دارد باید از املاح تمیز شود.

– ممکن است که دیسپنسر قفل شده باشد.

درب یخچال بسته نمی شود

– به هر حال بعد از مدتی ممکن است قدرت مغناطیس نوار دور درب ضعیف شده باشد و همین باعث می شود درب بسته نشود.

– دقت کنید که آیا قفسه های داخلی دقیقا در سر جای خود قرار دارند؟

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- تعمیر در محل

با توجه به اینکه هدف نهایی خدمات ما در این مرکز، جلب رضایت شما عزیزان است لذا اولین و مهمترین اقدامی که در این راستا انجام گرفته است، تعمیر وسیله در محل است. تفاوتی نمی کند شما برای تعمیر ماکروویو، تعمیر جاروبرقی، تعمیر اجاق گاز و … به کمک نیاز دارید و یا اینکه یخچال خراب شده است. در هر صورت بلافاصله بعد از اعلام خرابی، تکنسین به منزل شما مراجعه می کند. ما تجهیزات کامل ار در اختیار تعمیرکاران قرار می دهیم تا عیب یابی و تعمیرات را با دقت و سرعت بالا انجام دهند.

۲- ارائه ضمانت نامه ۶ ماهه تعمیرات

با توجه به اینکه مشتریان در مورد این مسئله سوال می پرسند که اگر مجددا همین عیب رخ بدهد، تکلیف هزینه ای که پرداخت کرده اند چه خواهد شد، ما تکنسین های خود را موظف کرده ایم که در پایان کار به شما ضمانت نامه ۶ ماهه تعمیرات تحویل دهند و در صورت بروز مجدد عیب در این مدت، خدمات رایگان خواهد بود.

۳- بهترین خدمات با قیمتی مناسب

تمامی هزینه ها در این مرکز براساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و در قالب فاکتور، جزئیات کار به شما اطلاع داده خواهد شد. همچنین اگر گارانتی وسیله منقضی نشده است حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا در محاسبه هزینه نهایی لحاظ گردد.

۴- استفاده از قطعات ارجینال

اگر تعمیرکار بعد از بررسی وسیله متوجه شود که برخی از قطعات دچار عیب شده اند، ابتدا تلاش می کند آن ها را تعمیر کند در این صورت هزینه نهایی کمتر خواهد شد. اما ممکن است قطعه ای به طور کامل سوخته باشد و راهی جز تعمیر نیست. در این صورت به شما تعهد می دهیم در این مرکز خبری از قطعات تقلبی چینی نیست بلکه ما همیشه از قطعه های اصل دارای گارانتی استفاده می کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *