تعمیر لباسشویی دوقلو در غرب تهران

یکی از لوازم ضروری در تمامی خانه ها لباسشویی دوقلو می باشد که در انواع برندهای مختلف تولید می شوند. شرکت های تولیدکننده ماشین لباسشویی به طور پیوسته در حال رقابت با یکدیگر هستند. لباسشویی ها برای تمیز کردن لباس ها، شستشو و خشک کردن آن ها به طور همزمان می توان درجه را نیز به درستی تنظیم نمایید. یکی از مدل های لباسشویی که در زمان خود محبوبیت قابل توجهی داشت ماشین لباسشویی دوقلو می باشد. این مدل لباسشویی قدیمی است و دارای قدرت فنی زیاد می باشد. در صورت مواجهه با خرابی قطعات این مدل لباسشویی می توانید با تکنسین ها و مهندسین متخصص و حرفه ای نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد تماس بگیرید.

خرابی های رایج لباسشویی دوقلو

در صورتی که با خرابی لباسشویی دوقلو مواجه شدید اگر از علل خرابی آن اطلاع داشته باشید می توانید خودتان نسبت به تعمیر لباسشویی دوقلو اقدام نمایید در غیر این صورت می توانید با تماس با این نمایندگی از کمک و مشاوره های تکنسین های آن استفاده نمایید. در صورتی که با استفاده از راهنمایی تکنسین های این نمایندگی مشکل لباسشویی دوقلو شما رفع نشد بلافاصله به خانه شما می آیند و خدمات تعمیر در محل را به شما ارائه می دهند و در صورتی که تعمیر لباسشویی دوقلو در منزل امکان پذیر نبود لباسشویی را به نمایندگی انتقال داده و خدماتی از قبیل تعمیرات ماشین لباسشویی ارزان و تعمیر فوری را به شما ارائه می دهند.

مهمترین دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی دوقلو

در صورتی که لباسشویی شما روشن نشد بهتر است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید. از مهمترین دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی دوقلو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در صورتی که کلید ماشین لباسشویی زده شد تا کار شستشوی خود را آغاز نماید اما دستگاه روشن نشد ابتدا پریز برق یا دوشاخه را مورد بررسی قرار داد. اگر متوجه شدید که پریز برق یا دوشاخه مورد نداشته باشد باید سیم رابط را مورد بررسی قرار دهید. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است باعث روشن نشدن دستگاه لباسشویی شود خرابی فیوز داخلی دستگاه می باشد.

برق دار بودن بدنه دستگاه لباسشویی دوقلو

در صورتی که مشاهده کردید بدنه دستگاه لباسشویی شما برق دارد باید سیم های مدار را مورد بررسی قرار داد. در صورتی که یکی از سیم ها لخت شده باشد با این مشکل مواجه خواهید شد در این صورت باید در نخستین فرصت ممکن نسبت به تعویض آن اقدام نمایید تا از برق دار بودن بدنه دستگاه جلوگیری به عمل آید.

از دیگر دلایل که باعث می شود بدنه دستگاه شما برق داشته باشد کشش جریان المنت یا خرابی عایق لباسشویی دوقلو خواهد بود. در صورتی که یکی از قطعات مدار دچار اتصالی شود بدنه دچار برق گرفتگی خواهد شد. قطعات برقی را به صورت کاملا جداگانه مورد بررسی قرار دهید تا دلایل اتصالی آن مشخص شود.

تعمیر لباسشویی دوقلو در غرب تهران

تعمیر لباسشویی دوقلو در غرب تهران

کار نکردن بخش خشک کن

در وهله نخست باید خازن لباسشویی دوقلو خود را مورد بررسی قرار دهید. سپس می توان زغال های موتور را نیز بررسی کرد. بدون شک با این مشکل به ندرت مواجه خواهید شد که دلیل اصلی آن ممکن است ریختن بیش از حد لباس در دستگاه باشد. در مرحله آخر موتور خشک کن را مورد بررسی قرار دهید زیرا از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. موتور خشک کن را مورد بررسی قرار دهید تا در صورتی که وجود این مشکل از قطعه دیگر بود از آسیب زدن آن به موتور پیشگیری شود.

نچرخیدن پروانه همزن ماشین لباسشویی دوقلو

در صورتی که مشاهده کردید پروانه همزن لباسشویی دوقلو نمی چرخد باید دوپولی و تسمه را در آن مورد بررسی قرار دهید. زیرا این قطعات در این دستگاه با استفاده از نیروی چرخشی عمل می کنند و گاهش اوقات ممکن است آسیب ببینند و یا تسمه پاره شود. در صورت نیاز باید نسبت به تعویض تسمه دستگاه قرار داد.

در صورت تماس با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد می توانید از خدمات تعمیر با ضمانت ۶ ماهه بهره مند شوید.

 

بیشتر بخوانید:

عمیر جاروبرقی

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر سای بای ساید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *