آشنایی با معنای کدهای خطا در ساید بای ساید بوش

یکی از لوازم خانگی ضروری در منزل در عصر حاضر برای نگهداری مواد غذایی به روش صحیح یخچال می باشد. یکی از مدل های انواع یخچال ها که امروزه در بین ایرانیان کاربرد گسترده ای یافته است ساید بای ساید بوش می باشد. ساید بای ساید در برندهای مختلف در بازار موجود می باشد و شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود یکی از برندهای آن را انتخاب نمایید.

یکی از معتبرترین برندهای ساید بای ساید بوش می باشد که امروزه فروش قابل توجهی دارد. ساید بای ساید بوش همانند دیگر لوازم خانگی با گذشت زمان و در صورت استفاده مکرر ممکن است با مشکلات قابل توجه مواجه شود و کدهای خطا روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده شود.

معنای کدهای خطا در ساید بای ساید بوش

در ادامه قصد داریم تا معنای این کدهای خطا را مورد بررسی قرار دهیم.

معنای کد خطای E01 در ساید بای ساید بوش

مشاهده این کد خطا روی صفحه نمایش ساید بای ساید به این معناست که سنسور دمای بخش یخچال دستگاه خراب شده است. برای رفع این مشکل بهتر است ابتدا برق دستگاه را قطع کنید و سپس اتصالات کابل های سنسور دما را مورد بررسی قرار دهید و آن ها را به طور محکم سفت کنید.

سنسور دما در بخش بالا و سمت راست یخچال این دستگاه واقع شده است. در صورت وجود مشکل در سیم ها بهتر است اقدامات لازم را برای تعویض سیم های موجود در دستگاه اقدام نمایید. در صورت عدم وجود مشکل در سیم کشی دستگاه بهتر است سنسور دمای بخش یخچال ساید بای ساید را تعویض نمایید.

شما می توانید با خیال راحت تعویض این قطعه را به تکنسین های متخصص نمایندگی مستر امداد بسپارید زیرا تمامی قطعاتی که در این نمایندگی به مشتریان ارائه می شود فابریک و اورجینال هستند و همچنین پس از اتمام کار به شما گارانتی ۶ ماهه ارائه خواهد شد که نیاز شما به تعمیر ساید بای ساید بوش را تا حد قابل توجه کاهش خواهد داد.

معنای کد خطای E03 در ساید بای ساید بوش

در صورت مشاهده این کد خطا روی صفحه نمایش ساید بای ساید بوش بهتر است سنسور دمای داور را مورد بررسی قرار دهید زیرا خراب بودن این قطعه باعث خواهد شد تا این کد خطا روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده شود. برای رفع این مشکل نیز توصیه می شود برق یخچال را قطع کنید و داور دستگاه را خارج کنید. سنسور دما در بخش سمت راست یخچال این دستگاه قرار گرفته است.

ابتدا باید کاور سنسور را خارج کنید و سپس فیش های سیم را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که کانکتور شل شده باشد بهتر است آن را سفت کنید. در صورتی که کابل ساید بای ساید بوش شما دچار مشکل شده است بهتر است اقدامات لازم را برای تعویض آن انجام دهید. در صورتی که در هیچ یک از موارد ذکر شده مشکلی وجود نداشت توصیه می شود سنسور دمای داور را به صورت کامل خارج کرده و آن را تعویض کنید.

معنای کد خطای E15 روی صفحه نمایش ساید بای ساید بوش

در صورتی که سنسور دمای محیط مشکل داشته باشد این کد خطا روی صفحه نمایش ساید بای ساید بوش مشاهده خواهد شد. سنسور دمای محیط ساید بای ساید یک قطعه داخلی از ماژول کنترل دیسپلی می باشد. برای رفع این مشکل توصیه می شود برق یخچال را برای ۳ دقیقه قطع کنید تا ماژول کنترل دیسپلی ریست شود. در صورتی که پس از وصل کردن مجدد برق این کد خطا را روی صفحه نمایش ساید بای ساید بوش مشاهده کردید باید اقدامات لازم را برای تعویض ماژول کنترل دیسپلی انجام دهید.

معنای کد خطای E20

در صورت مشاهده این کد خطا روی صفحه نمایش متوجه خواهید شد که این کد خطا به خطای ارتباط موجود بین برد کنترل اصلی و ماژول کنترل دیسپلی اشاره دارد. برای رفع این مشکل توصیه می شود برق یخچال را قطع نمایید و سپس اتصالات سیم های موجود بین برد کنترل اصلی و ماژول دیسپلی را مورد بررسی قرار دهید در صورتی که سیم ها از جای اصلی خود درآمده باشند باید مجدد آن ها را وصل کرد.

در صورتی که سیم ها با مشکل مواجه شده باشند باید اقدامات لازم را برای تعویض آن ها انجام دهید. برد کنترل اصلی و دیسپلی را نیز برای سوختگی در بردشان مورد بررسی قرار دهید در صورتی که هر یک از آن ها مشکل داشت باید قطعه معیوب را تعویض کنید.

کدهای خطا در ساید بای ساید بوش

کد خطای E21

این کد خطا به خطای موجود در بین ارتباط ماژول کنترل دیسپلی و ماژول کنترل آب سرد و یخ ساز مربوط می باشد. برای رفع این مشکل در مرحله نخست توصیه می شود برق یخچال را قطع کنید و اتصالات شل شده در سیم های موجود بین ماژول کنترل دیسپلی و ماژول کنترل آب سرد و یخ را به صورت محکم سفت نمایید.

در صورت وجود مشکل در سیم ها بهتر است اقدامات لازم را برای تعویض آن ها انجام دهید. ماژول برد کنترل دیسپلی و ماژول کنترل آب سرد و یخ را باید از لحاظ ظاهری مورد بررسی قرار دهید. در صورت مشاهده آثار سوختگی روی آن ها بهتر است ماژول کنترل دیسپلی و ماژول آب سرد و یخ را تعویض نمایید.

معنای کدهای خطا را به صورت کامل به شما توضیح دادیم اما اگر با این وجود به راهنمایی های بیشتر نیاز داشتید و قادر به رفع کد خطا نبودید بهتر است از یک تکنسین متخصص تعمیر ساید بای ساید کمک بخواهید. تعمیرکاران نمایندگی مستر امداد همواره آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند.

شما می توانید به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته حتی در روزهای تعطیل با تکنسین های این نمایندگی تماس بگیرید. شما همچنین می توانید درخواست خود را از طریق فرم سفارش به صورت آنلاین ثبت نمایید.

تمامی تکنسین های این نمایندگی در زمینه تعمیر ساید بای ساید بوش مهارت وتجربه کافی دارند و با انواع کدهای خطای این دستگاه آشنایی دارند و در صورت تماس شما می توانند راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند تا در صورت امکان خود ساید بای ساید بوش را تعمیر کنید.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر هود آشپزخانه

تعمیر سای بای ساید

تعمیر پکیج

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *