تعمیر دیگ ماشین لباسشویی در منزل با مستر امداد

در صورت استفاده از ماشین لباسشویی قدیمی در منزل باید این نکته را مدنظر داشته باشید که لگن این ماشین لباسشویی ها ممکن است به دلیل انجام عملیات شستشو در طولانی‌مدت استهلاک پیدا کرده و با مشکل مواجه شود در این شرایط است که نیاز به تعمیر دیگ ماشین لباسشویی مرتفع می‌شود. شما می‌توانید در این مواقع از تکنسین‌های نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی مستر امداد کمک بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با صرف هزینه اندک دیگ لباسشویی خود را تعمیر کنید.

گاهی اوقات ممکن است لباسشویی شما عملیات شستشو لباس‌ها را به‌درستی انجام ندهد و همچنین لباس‌ها را به‌خوبی خشک نکند، در این مواقع ممکن است مشاهده کنید که دیگ لباسشویی هنگام چرخش به بدنه دستگاه ضربه وارد می‌کند، در این شرایط باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگاه را از برق خارج کنید و اقدامات لازم را نسبت به تعمیر دیگ ماشین لباسشویی انجام دهید.

در اغلب ماشین‌های لباسشویی جنس دیگ از استیل، ورق گالوانیزه و ورق سیاه لعاب‌کاری شده می‌باشد تا در برابر زنگ‌زدگی مقاوم شود. پلاستیک‌های مقاوم امروزه برای ساخت دیگ لباسشویی مورداستفاده قرار می‌گیرند به همین علت است که دیگ در طول استفاده مقاومت بیشتری دارد.

مستر امداد و تعمیر دیگ ماشین لباسشویی

درصورتی‌که با خرابی دیگ ماشین لباسشویی مواجه شدید و به آن نیاز پیدا کردید می‌توانید با نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی مستر امداد تماس بگیرید تا مشاوره‌های لازم را از تکنسین‌های این نمایندگی دریافت نمایید و خود نسبت به تعمیر دیگ ماشین لباسشویی اقدامات لازم را انجام دهید اما اگر به‌تنهایی موفق به رفع مشکلات دیگ ماشین لباسشویی نشدید این نمایندگی در کوتاه‌ترین زمان ممکن تکنسین‌های خود را به محل شما اعزام می‌کند تا تعمیر دیگ ماشین لباسشویی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما انجام دهند.

از خدمات فوق‌العاده این نمایندگی که توسط تکنسین‌های آن به مشتریان ارائه می‌شود می‌توان به تعمیر فوری، تعمیر در محل، تعمیر ارزان و در نهایت تعمیر با ضمانت 6 ماهه اشاره کرد.

دلایل خراب‌شدن دیگ ماشین لباسشویی

به دلیل تأثیرات اشیای نوک‌تیز باقیمانده در جیب لباس‌ها ممکن است دیگ ماشین لباسشویی خراب شود و همین امر گاهی اوقات باعث می‌شود دیگ ماشین لباسشویی خراب شده و در نهایت به تعمیر دیگ ماشین لباسشویی نیاز پیدا کنید. به طور مثال می‌توان گفت باقی‌ماندن پیچ یا میخ و یا حتی کلید در جیب لباس در طول انجام عملیات شستشو باعث می‌شود به مخزن دستگاه خسارات جبران‌ناپذیری وارد شود و همین امر در نهایت باعث خواهد شد دیگ ماشین لباسشویی شما سوراخ شود. این موضوع باعث می‌شود در دیگ ماشین لباسشویی نشتی ایجاد شود و در نهایت برای قطعات داخلی دستگاه مشکلات جدی ایجاد خواهد شد.

آیا می‌دانید دیگ ماشین لباسشویی در کدام بخش واقع شده است؟

به آن بخشی از دستگاه که با بازکردن درب ماشین لباسشویی به‌راحتی قابل‌مشاهده است و لباس‌ها درون آن قسمت قرار می‌گیرند دیگ ماشین لباسشویی گفته می‌شود. این دیگ به طور مستقیم با موتور دستگاه در ارتباط است. این اتصال مستقیم باعث کاهش لرزش و صدای دستگاه هنگام انجام عملیات شستشو می‌شود که در نهایت باعث می‌شود طول عمر دستگاه شما افزایش یابد. در ماشین لباسشویی های پیشرفته امروزی تسمه و تجهیزات جانبی داخل ماشین حذف شده است که این امر باعث افزایش ظرفیت شستشو شده است.

درصورتی‌که دیگ لباسشویی خراب شود امکان چرخش آن از بین خواهد رفت به همین دلیل انجام بررسی‌های لازم برای پیداکردن علت خرابی با دقت بالا اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی در منزل با مستر امداد

نشانه‌های خرابی دیگ لباسشویی

در لباسشویی های قدیمی معمولاً کاربرد اصلی دیگ لباسشویی از دست خواهد رفت و همین امر باعث ایجاد صدای زیاد در لباسشویی شما می‌شود که این صداها بیانگر این موضوع هستند که به تعمیر دیگ ماشین لباسشویی به‌صورت اساسی نیاز خواهید داشت. گاهی اوقات کاربران نیز به‌صورت اشتباه و غیراستاندارد از لباسشویی ها استفاده می‌کنند که این امر باعث می‌شود لباسشویی شما با مشکلات و آسیب‌های عجیب روبرو شود.

درصورتی‌که کاربران دررابطه‌با نحوه درست استفاده از لباسشویی آگاهی داشتند و یا در طول مدت استفاده از لباسشویی برای یکبار دفترچه راهنما استفاده از آن را مطالعه کنند بدون شک کمتر به تعمیر دیگ ماشین لباسشویی نیاز خواهند داشت. لازم به ذکر است در هر شرایطی برای تعمیر دیگ ماشین لباسشویی باید از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید که در این زمینه مهارت و تجربه کافی داشته باشند و تکنسین‌های نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی مستر امداد برای این منظور گزینه مناسبی هستند.

همان‌طور که گفتیم یکی دیگر از نشانه‌های خرابی دیگ لباسشویی ایجاد ضربات زیاد توسط دیگ به بدنه در طول انجام عملیات شستشو می‌باشد در صورت مواجهه با این شرایط همواره توصیه می‌شود در کوتاه‌ترین زمان ممکن با نمایندگی تعمیر دیگ ماشین لباسشویی تماس بگیرید تا تعمیر آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام گیرد.

دلایل عملکرد نادرست دیگ لباسشویی

دلایل مختلف بسیار زیادی وجود دارند که باعث می‌شوند دیگ لباسشویی عملکرد درستی نداشته باشد در ادامه قصد داریم تا این دلایل را به‌صورت کامل و جامع مورد بررسی قرار دهیم.

همان‌طور که گفتیم گاهی اوقات باقی‌ماندن اشیای نوک‌تیز در جیب لباس‌ها هنگام شستشو باعث می‌شوند دیگ لباسشویی سوراخ شود و همین امر باعث می‌شود دیگ لباسشویی نشتی داشته باشد و در نهایت قطعات داخلی دستگاه با مشکلات جدی مواجه خواهند شد.

عدم توجه به ظرفیت دستگاه

یکی دیگر از دلایل خرابی دیگ لباسشویی عدم توجه به ظرفیت دستگاه می‌باشد که در این شرایط ممکن است دیگ لباسشویی هنگام انجام عملیات شستشو از جای اصلی خود خارج شود. در این صورت نیاز خواهید داشت برای تعمیر دیگ ماشین لباسشویی از یک تعمیرکار حرفه‌ای و خبره کمک بگیرید. تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد همگی دوره‌دیده و آموزش‌دیده در این زمینه هستند ازاین‌رو در صورت مواجهه با این مشکل می‌توانند به شما کمک کنند. این موضوع همچنین ممکن است باعث شود تا لگن ماشین لباسشویی شما از مکان اولیه خود خارج شود و به تعمیر دیگ ماشین لباسشویی و لگن آن نیاز پیدا کنید که در این شرایط کافی است به تکنسین‌های حرفه‌ای و باتجربه ما اعتماد کنید.

حمل و جابه‌جایی نادرست ماشین لباسشویی

حمل و جابه‌جایی نادرست ماشین لباسشویی نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل خرابی دیگ لباسشویی باشد. این موضوع ممکن است دیگر قطعات این دستگاه را نیز با مشکل مواجه کرده و به آن آسیب بزند. به‌طورکلی می‌توان گفت حمل اشتباه ماشین لباسشویی باعث می‌شود دستگاه از حالت تنظیمات اولیه خود خارج شود. گاهی اوقات ممکن است دستگاه شما در طول انجام عملیات جابه‌جایی دچار ضربه شود و این امر باعث شود اهرم‌های اطراف دیگ آزاد شوند و در نهایت مخزن لباسشویی شما از حالت تنظیمات اولیه و اصلی خود خارج خواهد شد و این موضوع ممکن است آسیب‌های جدی‌تری به لباسشویی شما وارد کند.

برای تعمیر هود، تعمیر پکیج و تعمیر اجاق گاز نیز می‌توانید از کمک تکنسین‌های این مرکز بهره‌مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *