آشنایی با کدهای خطای ساید بای ساید وستینگهاوس یکی از موارد مهم و ضروری هنگام عیب‌یابی این دستگاه می‌باشد. دوستان عزیزی که از ساید بای ساید وستینگهاوس استفاده می‌کنند در صورت آشنایی با این کد خطاها می‌توانید بدون نیاز به کمک یک تکنسین متخصص مشکلات موجود در ساید بای ساید وستینگهاوس را رفع نمایید. در ادامه قصد داریم تا این کد خطاها که هنگام عیب‌یابی دستگاه به کمک ما می‌آیند را مورد بررسی قرار دهیم.

بدون شک افرادی که از ساید بای ساید وستینگهاوس استفاده می‌کنند از کیفیت بالا و طراحی خلاقانه این محصولات اطلاع دارند. ساید بای ساید وستینگهاوس که یک برند آمریکایی می‌باشد در سال‌های اخیر در کشور ما میزان فروش بسیار بالایی داشته است. از این رو آشنایی با نحوه کار این برند ساید بای ساید و آگاهی از کد خطاهای این دستگاه باعث می‌شوند تا شما به صورت مؤثر، مفید و مطلوب از این دستگاه استفاده کنید.

کد خطا چیست و چه نقشی در عیب‌یابی دستگاه دارد؟

ساید بای ساید وستینگهاوس یک مدل یخچال جدید و پیشرفته می‌باشد که به سیستم عیب‌یابی مجهز شده است. وجود این سیستم در یخچال این امکان را به شما می‌دهد تا از مشکلات موجود در دستگاه در قالب کد خطا منحصربه‌فرد و مخصوص مطلع شوید. لازم به ذکر است که انواع کد خطا تنها روی مدل‌هایی از یخچال ساید بای ساید ویتسنگهاوس آمریکایی نشان داده می‌شود که به صفحه نمایش مجهز باشند.

کد خطا چیست و چه نقشی در عیب‌یابی دستگاه دارد؟

کد خطا به چه دلیل هنگام عیب‌یابی روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده می‌شود؟

هنگامی که روی صفحه نمایش یخچال یک کد خطا نمایش داده می‌شود بدین معناست که یکی از قطعات موجود در ساید بای ساید وستینگهاوس شما مشکل ایجاد شده است که باید بر اساس کد خطای نمایش داده شده دستگاه به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد تا عیب‌یابی به صورت دقیق انجام گیرد و مشکل به راحتی رفع شود.

گاهی اوقات برخی از کد خطاها با ۱۰ دقیقه خاموش بودن دستگاه ممکن است از روی صفحه نمایش دستگاه پاک شوند. در صورتی که مشکل به این روش رفع نشد بلافاصله باید با یک نمایندگی معتبر تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس تماس بگیرید. نمایندگی تعمیر لوام خانگی مستر امداد یکی از این نمایندگی‌های معتبر می‌باشد که شما می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر این دستگاه را از تکنسین‌های حرفه‌ای آن بخواهید.

برای این منظور تنها کافی است با یکی از شماره‌های تلفن نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن یکی از تکنسین‌های کار بلد این نمایندگی به محل شما اعزام شده و کار تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس را آغاز نماید.

کد خطای E0

یکی از کد خطاها که در عیب‌یابی ساید بای ساید وستینگهاوس به شما کمک می‌کند کد خطای E0 می‌باشد. این کد خطا که اغلب در ساید بای ساید وستینگهاوس نمایش داده می‌شود به قفل شدن برد الکترونیکی دستگاه اشاره می‌کند. از دلایل اصلی نمایش این کد خطا روی صفحه نمایش دستگاه می‌توان به اتصالات برقی در قطعات دستگاه اشاره کرد.

از این رو می‌توان گفت ساده‌ترین روش رفع این مشکل خاموش کردن دستگاه برای مدت ۱۰ دقیقه و خارج نمودن سیم برق از پریز خواهد بود. در صورتی که این مشکل به صورت جدی باقی بماند برای رفع آن بهتر است با نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس تماس بگیرید.

شما می‌توانید با شماره‌های تلفن نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین فرصت ممکن مشکل هنگ کردن و یا قفل شدن صفحه نمایشگر روی ساید بای ساید وستینگهاوس به طور کامل رفع شود.

کد خطای E1

اگر هنگام عیب‌یابی ساید بای ساید وستینگهاوس این کد خطا را مشاهده کردید ممکن است دستگاه شما به طور کلی سرما نداشته باشد. همچنین ممکن است بدنه داخلی دستگاه به خود یخ زیادی را جذب کرده باشد.

از آنجا که خراب شدن سنسور اواپراتور روی عملکرد بخش دیفراست تأثیر منفی می‌گذارد توصیه می‌شود برای رفع این مشکل با تکنسین حرفه‌ای یا نمایندگی مجار تعمیرات ساید بای ساید آمریکایی وستینگهاوس تماس بگیرید.

کد خطای E2 یا E4

این کد خطاها در ساید بای ساید وستینگهاوس بیانگر خراب بودن و یا معیوب بودن سنسور تشخیص دمای محیط می‌باشد. لازم به ذکر است که سنسور تشخیص دمای محیط یک سنسور الکترونیکی و یا مکانیکی می‌باشد که تشخیص و ارسال دمای محیط یخچال با برد الکترونیکی اصلی به عنوان یکی از وظایف اصلی این قطعه محسوب می‌شود.

در صورتی که سنسور تشخیص دمای محیط خراب شده باشد برد الکترونیکی قادر نخواهد بود تا دمای محیط را به درستی تشخیص دهد از این رو این مشکل ممکن است کارایی یخچال را به صورت منفی تحت تأثیر قرار دهد.

تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس

کد خطای E5

در صورتی که هنگام عیب‌یابی دستگاه با این کد خطا روی صفحه نمایش ساید بای ساید وستینگهاوس مواجه شدید احتمال دارد سنسور دمای یخچال مشکل داشته باشد. همانطور که اشاره شد سنسور دمای یخچال در ساید بای ساید وستینگهاوس وظیفه دارد تا دمای کنونی بخش یخچال را تشخیص دهد. اگر این سنسور قادر نباشد تا دما را به درستی تشخیص دهد دمای صحیح روی صفحه نمایش ساید بای ساید وستینگهاوس نمایش داده نخواهد شد.

در صورتی که سنسور دما خراب شده باشد برد الکترونیکی دستگاه نیز قادر نخواهد بود تا دمای صحیح و دقیق کنونی داخل یخچال را تشخیص دهد و آن را روی صفحه نمایش ساید بای ساید وستینگهاوس نمایش دهد.

در ابتدا ممکن است این مشکل کمی ساده به نظر برسد اما در حقیقت این گونه نخواهد بود زیرا وقتی دمای صحیح به برد الکترونیکی ساید بای ساید نرسد باعث می‌شود برد الکترونیکی نیز دستور خاموش شدن موتور یا کمپرسور را ارسال نکند.

وجود این مشکل در ساید بای ساید وستینگهاوس باعث خواهد شد تا این دستگاه به صورت یکسره کار کند. از این رو بهترین کار هنگام مواجهه با این مشکل انجام اقدامات مورد نیاز برای تعمیر و رفع این مشکلات می‌باشد.

کد خطای Er

در صورتی که هنگام عیب‌یابی ساید بای ساید وستینگهاوس این کد خطا را روی صفحه نمایش مشاهده کردید بهتر است برد الکترونیکی و اصلی یخچال را مورد بررسی قرار دهید زیرا خرابی این قطعه باعث می‌شود تا این کد خطا روی صفحه نمایش نشان داده شود. باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع این مشکل اقدامات لازم را انجام دهید.

در صورتی که قادر به رفع این مشکل نیستید بهتر است از تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد تنها با یک نماس کمک بخواهید.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر پکیج

تعمیر جاروبرقی

تعمیر ماکروویو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *