شما زمانی در حال مطالعه این مقاله هستید که به تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر یخچال و یا ساید بای ساید نیاز دارید. فکر مشکل رخ داده در وسیله از یک سو و نحوه انتقال آن به محل تعمیر از سویی دیگر باعث نگرانی و آشفتگی شما شده و ممکن است در چنین شرایطی، تصمیم درستی نداشته باشید و به هر تعمیرکار اعتماد کنید.

در ابتدا از شما می خواهیم آرامش خود را حفظ کرده و با یک تماس با مرکز تخصص تعمیر لوازم خانگی مستر امداد، کارشناسان ما در جریان عیب رخ داده در یخچال بگذارید. از این پس، شما هیچ مسئولیتی ندارید.ما خود را موظف می دانیم ساید دستگاه شما را به بهترین شکل و البته در منزل خودتان تعمیر نموده و به شما تحویل دهیم. نتیجه اعتماد شما به این مرکز، رضایتمندی و خرسندی شما خواهد بود.

ما به عنوان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در تهران آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز هستیم. ما انواع برندها مانند سامسونگ، ال جی ، جنرال الکتریک، دوو، بوش و … را تعمیر می کنیم. تعمیر لوازم خانگی در مرکز ما با توجه به داشتن تیمی فنی متخصص و با تجربه در منزل شما و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

تعمیر ساید بای ساید در محل

تعمیر ساید بای ساید باید صرفا توسط متخصصین این دستگاه به انجام برسد زیرا ممکن است با انجام خدمات عیب یابی غیر تخصصی صدمات شدیدی به یخچال وارد شود که این امر هزینه های زیادی را به مشتریان وارد میکند .

به همین منظور ما در نمایندگی مجاز یخچال فریزر توانسته ایم با تشکیل تیم های تخصصی خدماتی در خور توجه به مشتریان ارائه داده و برای اطمینان از صحت خدمات انجام گرفته ، دستگاه تعمیر شده ۱ سال گارانتی می شود تا مشتریان عزیز بتوانند به راحتی لوازم خانگی خود را به ما بسپارند.

برای راحتی مشتریان عزیز و سرعت بخشیدن به کارها، مراکز متعددی در تمامی نقاط تهران آماده به کار هستند با اولین تماس شما با نزدیکترین متخصص تعمیر ساید بای ساید هماهنگ شده و در کوتاهترین زمان سرویس و عیب یابی دستگاه شما به اتمام رسیده است.

نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید در تهران

نمایندگی مجاز ساید بای ساید ما با داشتن ۳۰ سال سابقه درخشان ، همواره تحت نظر اتحادیه مربوطه فعالیت داشته و تمامی هزینه ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت میکند.

با توجه به آگاهی ما از نیاز شما به این وسیله و فوریت در درست شدن آن و عدم امکان جابجایی، تمامی تعمیرکاران یخچال‌ فریزر ما تعمیر ساید بای ساید را به‌صورت ۱۰۰% در منزل شما انجام داده و یخچال شما نیاز به هیچ‌گونه جابجایی نخواهد داشت که علاوه بر عیب یابی فوری یخچال در محل، از خدمات سرویس دوره ای یخچال فریزر به صورت ۲۴ ساعته بهره‌مند شوید.

به منظور پایین نگه داشتن هزینه ها متخصصین ما در صورت امکان اقدام به تعمیر قطعات اصلی دستگاه کرده تا در هزینه عیب یابی یخچال هرچه بیشتر صرفه جویی شود.

در صورت نیاز به تعویض قطعات صرفا از قطعات اصلی شرکتی استفاده میشود ، تا ضمن بالابردن کیفیت تعمیرات از صدمه دیدن قسمت های دیگر یخچال جلوگیری به عمل آید.

خدمات نمایندگی مجاز ساید بای ساید در تهران

در ادامه مطلب به ایرادات احتمالی و ارور های ساید بای ساید ها میپردازیم.

HRS۱-ارور در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک به چه دلیل بوجود می آید؟

۱) برد دستگاه ایراد دارد.

۲) الکتروفن دستگاه ایراد دارد. جهت رفع عیب با ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران تماس بگیرید.

۲-دستگاه روشن است ولی صدای تیک تیک میدهد و سرما را از دست داده است.

۱) برد دستگاه ایراد دارد.

۲) الکتروفن دستگاه ایراد دارد.

۳-هنگام برداشت آب از آبریز صدای آب می آید ولی از دیس پلی جلو آب بیرون نمی آید.

۱) شیر برقی دستگاه ایراد دارد.

۲) شلنگ های آب رسان ایراد دارند.

۴-درجات ساید بای ساید جنرال الکتریک متغیر میباشد.

۱) الکتروفن دستگاه ایراد دارد.

جهت رفع عیب با ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید ال جی و سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

۲) راه اندازی موتور ایراد دارد.

۳) دستگاه ایراد گازی دارد.

۵-دستگاه یخ ساز یخ نمی سازد و باکس یخ خالی است. (اگر سرمای دستگاه شما خوب است)

تعمیر ساید بای ساید

الف)شیر برقی ایراد دارد.

ب)خود یخ ساز ایراد دارد.

۶-اگر سرمای دستگاه شما خوب نیست و یخ ساز کار نمیکند.

سرویسکار کولر گازی

الف) الکترو فن دستگاه ایراد دارد.

ب) دستگاه شما نیاز به سرویس دارد.

ج)دستگاه ایراد گازی دارد. (کم گاز شده است)

جهت تعمیر ساید بای ساید با ما تماس بگیرید.

۷-فریزر سرمای ایده آل دارد اما یخچال گرم است.

الف) سنسور قسمت یخچال ایراد دارد.

ب)  برد دستگاه ایراد دارد.

ج) سیستم دیفراست دستگاه ایراد دارد. جهت رفع عیب با ما تماس بگیرید.

۸-دستگاه فیوز می پراند و برق قطع میشود.

الف) سیم کشی دستگاه ایراد دارد.

ب)کمپرسور دستگاه ایراد دارد.

ج)المنت دستگاه ایراد دارد.

۹)دستگاه سرمای خود را از دست داده و پشت کشوی فریزر برفک می زند. (ساید بای ساید جنرال الکتریک)

الف)الکتروفن دستگاه کار نمی کند.

ب)سیستم دیفراست عمل نمی کند.

جهت تعمیر ساید بای ساید همین حالا با شرکت ما تماس بگیرید.

در صورت بروز هرگونه اختلال در کارکرد یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک میتوانید با شماره های ما که در قسمت پایین همین صفحه آمده تماس حاصل فرمایید.

در صورت امکان کمک تلفنی همکاران ما در خدمت شما عزیزان خواهند بود در غیر اینصورت و نیاز به تعمیر ساید بای ساید به صورت حضوری ، متخصصین ما در کمترین زمان در منزل شما حاضر شده و عیب یابی یخچال جنرال الکتریک شما را به بهترین نحو به پایان می رسانند.

فاصله شما تا تخصصی ترین نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک تهران فقط یک تماس تلفنی است.

رضایت شما ، افتخار ماست.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در منزل شما

عیب یابی و سرویس دوره ای تخصصی در نمایندگی مجاز ساید بای ساید :

ما برای آسایش حال مشتریان خود، خدمات انجام شده را به مدت ۹ ماه پشتیبانی می کنیم.

نمایندگی مرکزی ما جهت تعمیر ساید بای ساید در تهران با تعدادی از تولید کنندگان و تأمین‌کنندگان قطعات همکاری می‌کند تا بتواند از بهترین قطعات، با کیفیت بالا و ضمانت مناسب برای نیازهای تعمیراتی مشتریان خود بهره‌مند شود.

باعث افتخار است که مشتریان ما از روند خدمات سرویس دوره ای و عیب یابی یخچال فریزر در منزل توسط شرکت ما رضایت کامل دارند.

تعمیر ساید بای ساید به صورت تخصصی

تعمیر ساید بای ساید در تهران

نمایندگی مجاز و رسمی یخچال و فریزر ما با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه لوازم خانگی، تخصصی ترین مرکز سرویس و عیب یابی لوازم خانگی برقی در استان تهران است.

خدمات سریع در نمایندگی مجاز ساید بای ساید

ما در نمایندگی تعمیر ساید بای ساید با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر استان تهران و نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای عیب یابی و سرویس دوره ای یخچال و فریزر به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

نمایندگی زانوسی در تهران

صرف هزینه های کمتر

به این دلیل که ما در نمایندگی رسمی ال جی ، دوو ، جنرال الکتریک ، سامسونگ و بوش به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر ساید بای ساید آشنایی کامل داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.

وجود کارشناسان متخصص و با تجربه

تمامی کارشناسان و تعمیرکاران ما که در سراسر تهران و کرج مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر ساید بای ساید شما خواهند بود.

خدمات تخصصی نمایندگی مرکزی تعمیر ساید بای ساید در تهران

نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید در تهران به دلیل داشتن ده ها متخصص باتجربه و دوره دیده و داشتن ده ها شعبه، در طی ۳۰ سال با پشتیبانی و خدمات پس از فروش توانسته است در کمترین زمان ممکن متخصصان خود را برای انجام عیب یابی به محل شما اعزام کند.

چرا بهتر است تعمیر ساید بای ساید خود را به ما که نمایندگی مجاز بوش و ال جی در تهران هستیم بسپارید؟

متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین ۱۱ سال تجربه
انعطاف در تعیین زمان تعمیر ساید بای ساید
رتبه اول در تعمیر لوازم منزل در تهران
۱۸۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

آیا متخصص بدون هماهنگی با من در زمان مقرر مراجعه میکند؟

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

در صورت بروز مجدد مشکل دوباره هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از ۱۸۰ روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی نمایندگی مجاز ساید بای ساید ما به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

چه اطمینانی برای حفظ حریم خصوصی به من داده می شود؟

تمامی متخصصان این مرکز یعنی نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر ساید بای ساید علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

چطور و در چه زمانی هزینه خدمات انجام شده را پرداخت میکنم ؟

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر ساید بای ساید شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

نمایندگی بوش در غرب تهران

اگر خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

داشتن ۶۱۸۳ مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

چرا بهتر است نمایندگی مجاز ساید بای ساید را انتخاب کنید ؟

نمایندگی مجاز و مرکزی ما تشکیل شده از مجرب ترین و باتجربه ترین تعمیرکاران یخچال فریزر و ساید بای ساید که تمامی مدل های ساید بای ساید را عیب یابی می کنند.

با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب برای تعمیر ساید بای ساید شما هستیم.

مهم نیست که ساید بای ساید شما از کدام مدل می باشد زیرا ما تمامی مدل های جدید و قدیمی را تعمیر می کنیم.

سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می کنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل را برطرف کنند.

ما در نمایندگی مجاز ساید بای ساید متخصص هستیم در برطرف کردن مشکلات زیر :

ساید بای ساید کار می کند ولی سرما ندارد (برطرف کردن مشکلات کمپرسور یخچال)
سرازیر شدن آب از زیر یخچال و ساید بای ساید
یخچال و یا ساید بای ساید دائم در حال کار کردن است و انرژی زیادی مصرف میکند
مواد غذایی در یخچال فاسد می شوند و یا منجمد می شوند
یخ ساز یخچال دچار مشکل شده و به درستی کار نمی کند
یخچال صدای ناهنجاری می دهد.
و …

ما در نمایندگی تعمیر ساید بای ساید با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر استان تهران و نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

از جمله مشکلات متداولی که نیاز به سرویسکار متخصص ساید بای ساید دارد میتوان به صدای غیرطبیعی یخچال، کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و… اشاره کرد که صرف نظر از مشکل بوجود آمده میتوانید روی کمک ما حساب کنید.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در غرب تهران، شرق تهران، شمال و جنوب تهران

پشتیبانی و خدمات تعمیر ساید بای ساید در تهران شامل تمام محله های تهران از جمله صادقیه، گیشا، شهرک اکباتان، پونک، شهر زیبا، دهکده المپیک، شهرک غرب، تهرانپارس، نارمک، هفت حوض، پیروزی، حکیمیه، هنگام، رسالت، عباس آباد، مجیدیه، پاسداران، سعادت آباد، قیطریه، تجریش، الهیه، اختیاریه، نیاوران، دزاشیب، ولنجک، زعفرانیه و… می شود.

ما تعمیر ساید بای ساید در انواع برند ها مانند سامسونگ، ال جی ، جنرال الکتریک، دوو، بوش و … را در منزل شما انجام می دهیم.