یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین وسایل برقی منزل ماشین ظرف‌شویی می‌باشد. ماشین ظرف‌شویی امروزه در برندهای مختلف تولید و وارد عرصه بازار شده است و یکی از معتبرترین برندها آریستون می‌باشد. ماشین ظرف‌شویی نیز مانند تمامی دیگر لوازم الکتریکی و مکانیکی موجود در منزل پس از مدتی استفاده ممکن است با مشکلات بسیار زیادی همراه شود و شما را نیازمند تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون نماید. در صورتی که ماشین ظرف‌شویی خراب شود با حجم زیادی از ظروف کثیف مواجه خواهید شد اگر راهکارهای تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون را بدانید خود می‌توانید اقدامات لازم را برای تعمیر آن انجام دهید از این رو در ادامه قصد داریم مشکلات رایج که ممکن است برای این دستگاه پیش آید و راهکارهای رفع این مشکلات را به شما معرفی کنیم.

تعمیرگاه و نمایندگی تخصصی مستر امداد تعمیرات ماشین ظرف‌شویی آریستون را در محل برای شما انجام خواهد داد. با استفاده از خدمات این نمایندگی می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن ماشین ظرف‌شویی خود را تعمیر کنید. تعمیرکار و سرویس‌کار تخصصی این نمایندگی در مرحله نخست عیب‌یابی دقیق دستگاه شما را آغاز می‌کنند و پس از این که مشکل پیدا شد با کمترین هزینه و سرعت بالا تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون را آغاز می‌کنند. در صورت امکان تکنسین‌های این نمایندگی سعی می‌کنند تا قطعات معیوب را تعمیر کنند اما اگر نیاز به تعویض قطعات داشتید قطعات اورجینال و فابریک را به شما ارائه می‌دهند.

تا پایان بهمن ماه با تماس با مستر امداد از تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی بر روی تعمیرات لوازم خانگی خود بهره‌مند شوید.

مشکلات رایج و تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون

از مشکلات رایج ماشین ظرف‌شویی آریستون می‌توان به عدم تخلیه صحیح دستگاه، خوب شسته نشدن ظروف و یا روشن نشدن دستگاه به طور کلی اشاره کرد. تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص نمایندگی مستر امداد خدمات مناسب، سرویس دوره‌ای و تعمیرات را به مشتریان خود در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه می‌دهند. این نمایندگی برای رفاه حال مشتریان خود و آسودگی و آسایش آن‌ها تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون را در محل به شما ارائه می‌دهند. در صورتی که تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون را به موقع انجام دهید و سرویس‌های دوره‌ای این دستگاه را انجام دهید آرامش و آسایش بار دیگر به منزل شما باز خواهد گشت.

مشکلات رایج و تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون

کارشناسان و متخصصین نمایندگی مستر امداد همچنین در رابطه با نگهداری و روش استفاده صحیح از ماشین ظرف‌شویی آریستون نکات و توصیه‌های مهمی به شما ارائه خواهند داد تا بتوانید از دستگاه خود استفاده بهتری کنید. جهت استفاده از خدمات این نمایندگی کافی است با شماره‌های آن تماس بگیرید تا تکنسین‌های این نمایندگی در کوتاه‌ترین فرصت ممکن به محل شما اعزام شده و به سرعت تعمیر ماشین ظرف‌شویی شما را انجام دهند.

خوب شسته نشدن ظروف توسط ماشین ظرف‌شویی

یکی از مشکلات رایج که ممکن است برای دستگاه شما پیش آید خوب شسته نشدن ظروف توسط دستگاه است. در صورت مواجهه با این مشکل برای تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون بهتر است راهکارهای زیر را انجام دهید.

– یکی از دلایل اصلی ایجاد این مشکل ممکن است به پمپ آب مربوط باشد که آبریزی را به طور کامل انجام ندهد. البته استفاده از مواد شوینده نامناسب نیز ممکن است یکی دیگر از دلایل ایجاد این مشکل باشد.

– برای رفع این مشکل بهتر است هنگامی که به ماشین ظرف‌شویی برنامه شستشو می‌دهید نهایت دقت را داشته باشید.

– همچنین می‌توان برای رفع این مشکل آب پاشهای ماشین ظرف‌شویی آریستون را مورد بررسی قرار داد و از عدم وجود گرفتگی در آن‌ها اطمینان حاصل کرد.

– در نهایت باید فیلتر کف را مورد بررسی قرار داد و از عدم گرفتگی آن نیز اطمینان حاصل کرد.

در صورتی که این اقدامات را انجام دادید اما مشکل همچنان باقی مانده بود بهتر است با تکنسین‌های متخصص و باتجربه نمایندگی مستر امداد تماس گرفته و از آن‌ها بخواهید تا در کوتاه‌ترین فرصت ممکن اقدامات لازم را برای تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون شما انجام دهد.

عدم تخلیه آب توسط ماشین ظرف‌شویی آریستون

یکی از مشکلات که ممکن است به وفور برای ماشین ظرف‌شویی آریستون پیش آید عدم تخلیه آب به درستی توسط ماشین ظرف‌شویی آریستون می‌باشد. همانطور که گفتیم تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد در زمینه تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون تجربه زیادی دارند از این رو با مشکلات مختلف آن مواجه شده و به خوبی راهکارهای رفع این مشکلات را می‌دانند. در صورتی که در دستگاه خود با این مشکل مواجه شدید پس از تماس با این نمایندگی ابتدا مشاوره‌های لازم را به شما ارائه خواهند داد و ممکن است قادر باشید تا این مشکلات را خود رفع نموده و تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون را انجام دهید؛ اما اگر مشکل باقی ماند یکی از تکنسین‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل شما اعزام خواهد شد.

برای رفع این مشکل ابتدا بهتر است پمپ تخلیه ماشین ظرف‌شویی آریستون را مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که مشکل داشت اقدامات لازم را برای تعمیر و یا تعویض آن انجام دهید. بهتر است برای حفظ کیفیت ماشین ظرف‌شویی آریستون از پمپ تخلیه فابریک استفاده کنید. از این رو در صورت نیاز به تعویض پمپ تخلیه می‌توانید با خیال راحت این کار را به نمایندگی مستر امداد بسپارید زیرا تمامی قطعاتی که توسط این نمایندگی ارائه می‌شوند فابریک و اورجینال هستند و همچنین به شما گارانتی ۶ ماهه ارائه خواهد شد از این رو کمتر به تعمیر ماشین ظرف‌شویی برای بار مجدد نیاز خواهید داشت.

تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون

روشن نشدن ماشین ظرف‌شویی

در صورتی که ماشین ظرف‌شویی شما روشن نمی‌شود برای تعمیر آن بهتر است راهکارهای زیر را انجام دهید:

– ابتدا اتصالات مربوطه، برد الکترونیکی و موتور دستگاه خود را مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود مشکل در هر یک از آن‌ها مشکل مورد نظر را رفع نمایید.

– در صورتی که در هیچ یک از این قطعات مشکل وجود نداشت بهتر است میکرو سوئیچ‌ها را مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود مشکل در آن‌ها اقدامات لازم را برای تعمیر آن‌ها انجام دهید در صورت نیاز می‌توانید این قطعه را تعویض کنید.

عدم کارکرد صحیح برد الکترونیکی ماشین ظرف‌شویی

در صورتی که برد الکترونیکی دستگاه شما کارکرد صحیح ندارد می‌توان برای تعمیر ماشین ظرف‌شویی آریستون راهکارهای زیر را انجام داد.

در صورتی که ماشین ظرف‌شویی آریستون شما فرمان نمی‌گیرد و هنگام کار متوقف می‌شود باید برد الکترونیکی آن را مورد بررسی قرار دهید و در صورت امکان آن را تعمیر نمایید اما اگر لازم باشد بهتر است اقدامات لازم را برای تعویض آن انجام دهید.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر اجاق گاز

تعمیر جاروبرقی

تعمیر ماشین لباسشویی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *