ارور یخچال هیمالیا

ارورهای یخچال هیمالیا

در صورتی که در خانه و یا محل کار خود از یخچال هیمالیا استفاده می کنید، لازم است بدانید در صورت بروز عیب در این وسیله شما می توانید از متخصصین ما در نمایندگی مستر امداد کمک گرفته و عیب و یابی و تعمیرات آن را به افراد حرفه ای بسپارید.

در این صورت اطمینان خواهید داشت که در شرایط کاملا استاندارد و به صورت کاملا تخصصی، مشکل دستگاه تشخیص داده شده و در سریع ترین زمان ممکن، رفع می گردد.

البته در طراحی این نوع یخچال، ارور یخچال هیمالیا در نظر گرفته شده است که به شما کمک می کند تا بتوانید مشکل را تشخیص دهید؛

بعد از نمایش کد در صفحه دیجیتال، شما باید به سراغ دفترچه راهنما بروید که معنی هر کدام از کدها در این دفترچه نوشته شده است. اما در صورتی که دفترچه در اختیار شما نیست، این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

ارور یخچال هیمالیا

لیست ارور یخچال هیمالیا

عیب یخچال هیمالیا و رفع ارور یخچال هیمالیا

F1 این کد خطا نشان می دهد که سنسور دمای فریزر ثبات نداشته و هر ۲۰ دقیقه یکبار خاموش و روشن می شود. در این صورت باید با اهم متر میزان اهم سنسور اندازه گرفته شود که البته این کار در حیطه تخصصی تعمیرکار است.
F2 زمانی که این کد خطا نشان داده می شود به این معنا است که سنسور اوپراتور فریزر خراب شده و یا دچار عیب شده است. البته این امکان نیز وجود دارد که اتصالات سنسور دچار عیب شده و یا میزان اهم آن تغییر کرده باشد.
F3 این خطا نشان دهنده خطا در سنسور دمای یخچال است.
F4

این عیب نشان دهنده بروز عیب در سنسور اوپراتور یخچال است:

 1. سنسور خراب شده و یا جریان برق آن قطع شده است.
 2. اتصالات و سیم کشی سنسور بررسی شود.
 3. این احتمال نیز وجود دارد که برد الکتریکی یخچال عیب پیدا کرده باشد.
F5 میزان سرما در داخل یخچال کم شده است:

 1. لوله های یخچال باید مجدد شارژ شده و گاز آن کاهش یافته است.
 2. ممکن است خاصیت مغناطیسی نوار آهنربایی دور یخچال ضعیف شده و درب به طور کامل بسته نمی شود. در نتیجه سرمای داخلی آن خارج خواهد شد.
F8 فن یخچال نمی تواند بچرخد. در این صورت اولین قسمتی که باید بررسی گردد، کابل فن است.
EO قسمت یخ ساز یخچال دچار عیب شده است:

 • اتصالات داخلی قسمت یخ ساز خراب شده است.
 • این احتمال نیز وجود دارد که عیب در برد الکتریکی یخچال باشد.
L2 این ارور نشان دهنده این است که روشنایی داخل کابین یخچال مشکل دارد:

 • در ابتدا بررسی کنید که لامپ آن سالم است یا خیر. به هر حال لامپ ها دارای طول عمر مشخصی بوده و بعد از مدتی می سوزد و نیاز به تعویض خواهد داشت.
 • در صورتی که عیب در لامپ نبود، اتصالات قسمت مرتبط با آن را بررسی کنید.

ارور یخچال هیمالیا

خدمات نمایندگی مستر امداد برای تعمیر و رفع ارور یخچال هیمالیا

به شما پیشنهاد می کنیم که حداقل یکبار از خدمات نمایندگی مستر امداد استفاده نمایید. اولین و مهمترین اقدامی که مستر امداد در راستای جلب رضایت مشتریان خود انجام داده است، تعمیر ماشین ظرفشویی در محل است.

ما می دانیم که اغلب مشتریان نگران چگونگی جابجا کردن این وسیله سنگی هستند به همین دلیل تنها وظیفه شما این است که یا به صورت آنلاین و یا با تماس تلفنی، مشکل را به کارشناسان ما گزارش دهید.

در اولین فرصت تعمیرکار به منزل شما مراجعه می کند. مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی مستر امداد آماده ارائه خدمات و خدمت رسانی در زمینه تعمیر یخچال و فریزر ، تعمیر هود ، تعمیر اجاق گاز، تعمیرجاروبرقی، تعمیر ظرفشویی و لباسشویی و … به شما عزیزان می باشد.

نتیجه اعتماد شما عزیزان به این نمایندگی، برخورداری از مزیت های زیر است که تحت نظر تکنسین های متخصص ارائه می گردد:

 • تعمیر و رفع ارور یخچال هیمالیا در محل

ما به خوبی می دانیم که بردن یخچال به محل تعمیر واقعا سخت است به خصوص اگر شما در آپارتمان زندگی می کنید. به همین دلیل ما تعمیر یخچال هیمالیا در محل را انجام خواهیم داد.

تنها وظیفه شما این است که به صورت تلفنی و یا از طریق آنلاین، مشکل رخ داده در وسیله را به کارشناسان ما گزارش دهید.

در اولین فرصت و براساس لیست درخواست ها، تعمیرکاران ما با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه می کنند تا تعمیرات در حضور خودتان انجام گیرد.

 • ضمانت تعمیرات و رفع ارور یخچال هیمالیا

به شما اطمینان می دهیم که تعمیر یخچال هیمالیا تحت نظر افراد متخصص و دارای مهارت بالا انجام خواهد گرفت که علاوه بر داشتن مدرک معتبر، دوره های آموزشی مرکز را نیز سپری نموده اند اما با این حال به منظور جلب اعتماد شما عزیزان، خود را موظف می دانیم به شما ضمانت نامه تعمیرات تحویل دهیم.

در نتیجه اگر همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد، خدمات به صورت رایگان برای شما ارائه می شود.

 • تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده در زمینه تعمیر و رفع ارور هیمالیا

تمامی تعمیرکاران ما با تجهیزات و متدهای پیشرفته، تعمیرات را انجام می دهند در نتیجه با دقت و سرعت بالا می توانند عیب یابی را انجام داده و مشکل یخچال را برطرف می کنند.

از اعتماد خود به متخصصین مستر امداد پشیمان نخواهید شد.

 • قیمت مناسب خدمات تعمیر و رفع ارور یخچال هیمالیا

به شما اطمینان می دهیم که تعمیر یخچال هیمالیا با قیمتی مناسب و با کیفیت بالا انجام خواهد گرفت. با هدف کاهش هزینه ها، اگر گارانتی وسیله هنوز دارای اعتبار است.

حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا در محاسبه هزینه نهایی برای شما به عنوان فاکتور تخفیف لحاظ شود. همچنین هزینه ها براساس قیمت مصوبه اتحادیه محاسبه شده و به شما فاکتور تحویل می دهیم.

 • استفاده از قطعات اصلی در تعمیر یخچال هیمالیا

به خوبی به این امر آگاه هستیم که در شرایط اقتصادی فعلی که واقعا تامین مخارج زندگی برای اغلب مردم سخت است. به همین دلیل تعمیرکاران ما تلاش می کنند که قطعات معیوب را تعمیر نمایند تا هزینه نهایی برای شما کاهش یابد.

البته ممکن است نیاز به تعویض برخی از قطعات باشد در این صورت به شما اطمینان می دهیم که از انواع اصل دارای ضمانت نامه استفاده شود.

 • مشاوره رایگان رفع ارور یخچال هیمالیا

یکی دیگر از خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد، خدمات مشاوره تلفنی رایگان تحت نظر کارشناسان متخصص است.

در اغلب موارد دیده ایم که عمده عیب های رخ داده در یخچال هیمالیا، توسط خود مشتری قابل رفع است اما به کمی راهنمایی نیاز دارد.

در این صورت کارشناسان ما به صورت تلفنی به شما کمک می کنند تا خودتان مشکل را رفع کرده و نیاز به تعمیرکار و پرداخت هزینه نباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *