نصب و سرویس پکیج بوتان در شمال تهران

اگر قصد خرید پکیج برای محل کار و یا خانه خود را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم از برند بوتان استفاده نمایید. این برند به دو دلیل توانسته است جایگاه ویژه ای در میان مردم به دست بیاورد. از یک سو کیفیت بالا در تولید که منجر به کارایی بالای دستگاه خواهد شد و از سویی دیگر نمایندگی های معتبر که نصب، راه اندازی و تعمیر پکیج بوتان را انجام می دهند. اگر شما برای نصب و سرویس پکیج بوتان در شمال تهران به کمک نیاز دارید، کافی است با نمایندگی تعمیرات مستر امداد تماس گرفته و یا اینکه به سایت ما وارد شوید و درخواست خود را از طریق تکمیل فرم، مطرح کنید. در اولین فرصت مشکل را بررسی خواهیم کرد.

عیوب رایج در پکیج بوتان

عیوب رایج در پکیج بوتان را در زیر بخوانید:

شعله پکیج روشن نمی شود

– ابتدا بررسی کنید که گاز ساختمان قطع نشده باشد.

– این امکان وجود دارد که شیر انتقال گاز خراب شده و گاز به پکیج نمی رسد.

– حتما فندک پکیج را بررسی و از سلامت آن مطمئن شوید.

کلید حرارتی پکیج خراب شده است

– پمپ حرارتی را بررسی کنید. احتمال عیب در این قسمت وجود دارد.

– در داخل پکیج یک صافی برگشت وجود دارد که احتمال مسدود شدن آن توسط ناخالصی ها وجود دارد.

– ممکن است در شیر موتور نقصی به وجود آمده باشد.

– مبدل ثانویه را چک کنید که رسوب نگرفته باشد.

فشار آب پکیج افت کرده است

– در ابتدا باید فشار آب در داخل ساختمان بررسی کنید که افت نکرده باشد.

– در مرحله بعد، پرشر سوئیچ آب و کلید حداقل فشار را بررسی کنید که سالم باشند.

پکیج روشن نمی شود

– در اولین قدم برق قسمتی از ساختمان که پکیج را تامین می کند، بررسی کنیدکه قطع نشده باشد.

– سپس از سالم بودن پریز و دو شاخه برق پکیج مطمئن شوید.

– خرابی در هر کدام از اتصالات داخلی پکیج نیز منجر به قطعی جریان برق می شود.

دمای آب پکیج نوسان داشته و مدام گرم و سرد می شود

– فشار گاز خانه را بررسی کنید. ممکن است فشار گاز ساختمان افت کرده و بر روی تنظیم دمای آب تاثیر دارد.

– درجه حرارت پکیج را بررسی کنید که تنظیم باشد.

– توجه داشته باشید که افت فشار آب ساختمان نیز در بروز این مشکل نقش دارد.

– در داخل پکیج فیلترهایی تعبیه شده است که آب را تصفیه می کنند. اگر فیلتر کثیف باشد، مشکل تغییر دمای آب به وجود خواهد آمد.

فشار آب گرم داخل پکیج افت می کند

۱- بررسی کنید که آیا در تمامی قسمت های خانه این مشکل وجود دارد یا تنها برخی از شیر آب ها با افت فشار آب گرم مواجه هستند.

۲- اما اگر مشکل در کل ساختمان وجود داشت، کثیفی فیلتر ورودی آب منجر می شود فشار آب افت کرده و در نتیجه آب گرم نتواند نیاز کل ساختمان را تامین کند. در چنین مواردی باید فیلترها تعویض شوند.

مبدل اصلی یخ می زند

با توجه به اینکه پکیج در قسمت بیرونی ساختمان نصب می شود، لذا سرمای زمستان بر روی آن تاثیر می گذارد. افت دمای بیرون باعث می شود که مبدل آن یخ بزند.

نصب و سرویس پکیج بوتان در شمال تهران

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد برای تعمیر، نصب و سرویس پکیج بوتان پکیج بوتان

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد برای تعمیر و نصب و سرویس پکیج بوتان را در زیر بخوانید:

۱- تعمیر پکیج بوتان در محل

اولین اقدامی که به منظور جلب رضایت مشتریان در نظر گرفته ایم، تعمیر پکیج بوتان در محل است. تمامی مشتریان در زمان خرابی این وسیله نگران هستند که چگونه آن را باز کرده و به محل تعمیر ببرند. از سویی دیگر بستن مجدد پکیج واقعا سخت بوده و اگر کمی بی دقتی کنید، ممکن است خسارت هایی به بار بیاید که منجر به مرگ شود. نشت گاز متداول ترین مشکل در این زمینه است. شما تنها وظیفه ای که دارید، اعلام خرابی به مرکز است از این پس مسئولیت تمامی امور با ما بوده و تعمیر پکیج بوتان در محل انجام می گیرد.

۲- تکنسین های حرفه ای

به شما اطمینان می دهیم که تعمیر وسیله تحت نظر تکنسین های حرفه ای با مهارت و دانش علمیو عملی بالا انجام می گیرد. تمامی تجهیزات مورد نیاز در اختیار تکنسین ها قرار خواهد گرفت تا در حین کار، دچار مشکل نشوند.

۳- کیفیت کاری بالای تعمیرکاران

اگر چه از کیفیت کاری تعمیرکاران خود اطمینان داریم اما با هدف جلب اعتماد شما عزیزان، ضمانت نامه تعمیرات را در نظر گرفته ایم. در این صورت تعهد داریم اگر همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، به صورت رایگان خدمات ارائه خواهد شد.

۴- قیمت مصوبه اتحادیه

در مورد هزینه تعمیرات پکیج بوتان نیز لازم به ذکر است که ما براساس قیمت مصوبه اتحادیه عمل خواهیم کرد. البته تخفیفات لازم را نیز در نظر گرفته ایم. در صورتی که گارانتی پکیج هنوز منقضی نشده است، به تکنسین تحویل دهید تا هزینه نهایی کمتر محاسبه شود.

۵- سلامت و کارایی دستگاه

گاها دیده شده است که خرابی در پکیج به دلیل عیب در برخی قطعات است. در این صورت تکنسین های ما ابتدا تلاش می کنند عیب رخ داده را رفع کنند تا هم هزینه کمتر شده و هم قطعه دستگاه حفظ شود تا نگران سلامت و کارایی دستگاه بعد از تعمیرات نباشید. اما در صورتی که لازم به تعویض باشد، اطمینان داشته باشید که در این مرکز از انواع اصل دارای گارانتی استفاده خواهد شد.

۶- نصب و راه اندازی

بعد از خرید دستگاه، عاقلانه ترین کار این است که نصب و راه اندازی آن را به کارشناسان حرفه ای بسپارید. در این صورت مطمئن خواهید بود که اشتباهی رخ نداده و عیبی به یخچال وارد نمی شود. برای را اندازی می توانید بر روی کمک متخصصین ما حساب کنید.

۷- مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره تلفنی رایگان از دیگر خدمات این مرکز است. ممکن است عیب رخ داده در یخچال به حدی ساده باشد که خودتان به راحتی بتوانید با کمی راهنمایی آن را رفع کنید. در این صورت کارشناسان ما با صورت تلفنی به شما کمک خواهند کرد.

 

شاید مطلب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر جاروبرقی

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر سای بای ساید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *