تعمیر لباسشویی در محل

یکی از ضروری‌ترین لوازم منزل ماشین لباسشویی می‌باشد. هنگام مواجهه با مشکل در عملکرد ماشین لباسشویی بهتر است با تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید تا مشاوره‌های لازم را جهت رفع مشکل به شما ارائه دهند، این نمایندگی درصورتی‌که موفق به تعمیر لباسشویی خود نشدید یکی از تکنسین‌های متخصص در زمینه موردنیاز شما را در کوتاه‌ترین فرصت ممکن به محل شما اعزام می‌کند تا بدون اتلاف وقت مشکلات موجود در لباسشویی شما به‌راحتی رفع شوند.

یکی از مسائل مهم برای تعمیر لباسشویی عیب‌یابی آن است. ازاین‌رو همواره توصیه می‌شود قبل از انجام هرگونه اقدامی برای تعمیر آن ابتدا دستگاه را از برق جدا کرده و با بررسی دستگاه مشکلات موجود در آن را شناسایی کرده و سپس به دنبال راهکارهای مفید برای تعمیر آن باشید. نمایندگی تعمیر لوازم‌خانگی مستر امداد با بهره‌مندی از بهترین تکنسین‌ها می‌توانند مشکل دستگاه شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی کرده و اقدامات لازم را برای تعمیر لباسشویی شما انجام دهند. در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه شما این نمایندگی از قطعات فابریک و اورجینال استفاده می‌کند.

از مهم‌ترین خدمات که توسط تکنسین‌های نمایندگی مستر امداد به شما ارائه می‌شود می‌توان به تعمیر فوری، تعمیر در محل، تعمیر ارزان و در نهایت تعمیر با ضمانت‌نامه اشاره کرد. تکنسین‌های مستر امداد پس از این‌که مشکلات دستگاه شما رفع شد ضمانت‌نامه کتبی به شما ارائه می‌دهند به همین دلیل شما کمتر به تعمیر مجدد لباسشویی نیاز پیدا خواهید کرد.

مشکلات رایج و راهکارهای مفید برای تعمیر لباسشویی

در ادامه با مشکلات رایج که ممکن است برای لباسشویی شما پیش آید و راهکارهای رفع این مشکلات را مورد بررسی قرار خواهیم داد. مطالعه این بخش در عیب‌یابی دستگاه تا حد قابل‌توجهی به شما کمک می‌کند. هنگام تعمیر لباسشویی یکی از نکات مهم که باید در نظر گرفته شود ایمنی است ازاین‌رو قبل از انجام هرگونه اقدامی بهتر است ابتدا دستگاه را از برق بکشید.
روشن نشدن ماشین لباسشویی

یکی از مشکلات رایج که ممکن است برای انواع برندها و مدل‌های ماشین لباسشویی پیش آید روشن نشدن آن است. درصورتی‌که پس از روشن‌کردن ماشین لباسشویی هیچ عکس‌العملی از دستگاه خود مشاهده نکردید بهتر است موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید. گاهی اوقات ممکن است برای تعمیر لباسشویی تنها به تعمیر ساده نیاز داشته باشید و در برخی مواقع نیز ممکن است مشکل به دلایل متعدد برای شما ایجاد شده باشد. همواره توصیه می‌شود بررسی خود را برای تعمیر لباسشویی از پاور یا برق آغاز نمایید. دلایل احتمالی این مشکل ممکن است موارد زیر باشند:

وجود مشکل در جریان برق برای تعمیر لباسشویی

نخستین چیزی که هنگام روشن نشدن ماشین لباسشویی باید مورد بررسی قرار گیرد این موضوع است که آیت دستگاه شما به جریان برق متصل می‌باشد. درصورتی‌که لباسشویی به پریز متصل باشد با استفاده از یک مولتی متر می‌توان ولتاژ خروجی دستگاه را مورد بررسی قرارداد. اگر از پریز برق به دستگاه جریان نداشته باشد پنل برق خانگی باید بررسی شود زیرا احتمال قطع بودن سیم وجود خواهد داشت.

در صورت عدم وجود مشکل و داغ نبودن پریز ممکن است مشکل به دلیل وجود ایراد در خود پریز ایجاد شده باشد. برای تعویض پریز بهتر است در مرحله نخست برق را قطع کرده و با تکنسین‌های متخصص و حرفه‌ای نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید.
موتور

یکی دیگر از دلایل ایجاد این مشکل برای ماشین لباسشویی وجود ایراد در موتور دستگاه می‌باشد. در صورت بیش از حد گرم‌شدن موتور ماشین لباسشویی بهتر است در گام نخست دستگاه را خاموش کرده و قبل از شروع مجدد اجازه دهید تا به‌صورت کامل خنک شود. درصورتی‌که این اتفاق بیش از دو بار برای دستگاه شما پیش آید ممکن است مشکل خاصی برای لباسشویی شما ایجاد نشود اما درصورتی‌که موتور اغلب بیش از حد گرم می‌شود باید عیب‌یابی کرده تا متوجه شوید که چه چیزی باعث ایجاد این مشکل شده است.

مشکل سوئیچ درب برای تعمیر لباسشویی

تمامی ماشین‌های لباسشویی به این صورت طراحی شده‌اند که با باز شدن درب عملکرد آن‌ها متوقف خواهد شد. سوئیچ درب یک قطعه پلاستیکی کوچک می‌باشد که در زیر درب قرار گرفته است. برای این‌که سوئیچ عملکرد مناسبی داشته باشد باید درب دستگاه بسته شود. شما باید سوئیچ را مورد بررسی قرار دهید تا از قرارگرفتن آن به نحو درست در مکان خود اطمینان حاصل کنید. تنها در این صورت است که با اطمینان می‌توان گفت سوئیچ به تعمیر نیاز ندارد.

تعمیر لباسشویی در خانه در شرق تهران با مستر امداد

دکمه تایمر دستگاه

برخی از مدل‌های ماشین لباسشویی دکمه تایمر روی پنل ماشین لباسشویی قرار گرفته است که برای رفع این مشکل توصیه می‌شود آن را مورد بررسی قرار دهید. گاهی اوقات عدم تنظیم این دکمه به روش صحیح دستگاه نیز عملکرد صحیح نخواهد داشت و روشن نخواهد شد. برای رفع این مشکل و تعمیر لباسشویی کافی است تایمر دستگاه خود را مجدد به روش صحیح تنظیم کنید و دکمه استارت را بزنید تا دستگاه عملکرد خود را دوباره آغاز نماید.

عدم تخلیه ماشین لباسشویی به روش صحیح

یکی دیگر از مشکلات رایج ماشین لباسشویی که نیاز به تعمیر لباسشویی را مرتفع می‌سازد عدم تخلیه به روش صحیح می‌باشد. از مهم‌ترین دلایل ایجاد این مشکل می‌توان به وجود گرفتگی در شیلنگ تخلیه و یا نیاز به تعویض پمپ آن اشاره کرد. در مواقع عیب‌یابی ماشین لباسشویی در صورت مواجهه با مشکل عدم تخلیه به روش صحیح باید این نکته موردتوجه قرار گیرد که امکان دارد شی یا چیزی دیگر در شیلنگ باقی‌مانده باشد. از دیگر دلایل ایجاد این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

وجود مشکل در شیلنگ تخلیه

در اکثر موارد دلیل اصلی عدم تخلیه ماشین لباسشویی به روش صحیح مسدود بودن شیلنگ تخلیه می‌باشد. در این موارد برای تعمیر لباسشویی توصیه می‌شود شیلنگ تخلیه را جدا کنید و وجود گرفتگی در آن را مورد بررسی قرار دهید. برای رفع انسداد و گرفتگی داخل شیلنگ این دستگاه می‌توان از شیلنگ باغ استفاده نمایید.

درصورتی‌که شیلنگ تخلیه را بررسی کردید و مشکل خاصی در آن یافت نشد می‌توانید موارد زیر را نیز مورد بررسی قرار دهید:

  • بررسی شیلنگ تخلیه و کسب اطمینان از پیچ نخوردن آن
  • بررسی فیلترهای صافی موجود در شیلنگ تخلیه
  • این نکته را مدنظر قرار دهید که شیلنگ تخلیه باید از سطح آب در پمپ تخلیه بالاتر باشد.
  • درصورتی‌که شیلنگ تخلیه در بخش ورودی محکم بسته نشده باشد ممکن است دستگاه شما با مشکل برگشت سیفون مواجه شوید. ازاین‌رو مواظب باشید که شیلنگ تخلیه را محکم نبندید.

شما می‌توانید برای تعمیر ماکروویو، تعمیر کولر گازی و تعمیر سای بای ساید منزل خود نیز از خدمات نمایندگی مستر امداد بهره بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *