ارور پکیج لورچ

وجود پکیج در هر ساختمانی ضروری ترین وسیله ای است که به ویژه در فصل زمستان به آن بیشتر نیاز می شود. زیرا در این فصل، وسایل گرمایشی خانه نیز مورد استفاده قرار گرفته و کوچکترین عیب در پکیج ، منجر به خلل در گرمایش خانه یم گردد. قطعا در چنین شرایطی تحمل سرما واقعا سخت خواهد شد. اما نمایندگی مستر امداد با وجود تعمیرکاران حرفه ای از مشتریان پکیج لورچ حمایت می کند. در این صورت اگر برای تعمیر و رفع ارور پکیج لورچ در تهران به کمک نیاز دارید، کافی است با مرکز تماس گرفته و مشکل را گزارش نمایید.

ارور های پکیج لورچ

در طراحی این نوع پکیج، کدهای خطایی در نظر گرفته شده است که در زمان بروز برخی از عیوب، هر کدام از این کدها در صفحه دیجیتال نمایش داده می شود. شما برای ترجمه هر کدام از ارورها باید دفترچه راهنمای وسیله را در اختیار داشته باشید. اما اگر به هر دلیل این دفترچه را گم کرده اید، می توانید از این مقاله به عنوان راهنما استفاده نمایید:

ارور پکیج لورچ

عیب پکیج لورچ

E0

 این کد خطا نشان می دهد که ارتباط پکیج با ترموستات زمان دار قطع شده و در نتیجه به حالت کارکرد موقت انتقال یافته است. در این صورت ممکن است اتصالات داخلی دچار عیب شده باشد و یا اینکه مشکلی در ترموستات رخ داده است. در هر صورت باید با تعمیرکار ماهر تماس گرفته و مشکل را گزارش کنید.

E1

پکیج نمی تواند جرقه زده و قفل می شود. برای رفع این مشکل به صورت زیر عمل کنید:

۱-    ابتدا دکمه C را فشار دهید تا پکیج از حالت قفل خارج شود.

۲-    اکنون باید علت را پیدا کنید. قطع بودن گاز خانه، مسدود بودن شیر گاز ورودی، وجود هوا داخل مسیر و … از جمله عواملی است که در جرقه نزدن پکیج نقش دارد.

E2/15

این عیب نشان دهنده وجود عیب در سوئیچ فشار هوا است. در این حالت نیز چون دستگاه قفل می شود، ابتدا با فشار دادن دکمه C دستگاه را از حالت قفل خارج نموده و موارد زیر را بررسی کنید:

۱-    بررسی دودکش و  فن

۲-    بررسی وضعیت لوله ونتوری

۳-    چک کردن سوئیچ فشار هوا و سیم کشی های مربوط به آن ها

E3

سنسور دمای سیستم گرمایشی پکیج دچار عیب شده است. پکیج را از قفل خارج نموده و وضعیت سنسور و اتصالات داخلی آن را کنترل نمایید.

E4

سنسور دمای آب گرم مصرفی خراب شده و دچار عیب شده است. این سنسور و اتصالات آن باید بررسی شود.

E5

مدولاسیون شیر گاز دچار عیب شده است. در این صورت شیر گاز، سوکت های مدولاسیون و اتصالات داخلی را بررسی کنید.

E6

زمانی که این کد خطا نشان داده می شود به ین معنا است که دمای آب بسیار بالا رفته و به بالای ۹۰ درجه سانتیگراد رسیده است. لازم است هر کدام از موارد زیر بررسی شود:

۱٫     سنسور گرمایش پکیج

۲٫     تنظیم فشار پکیج

۳٫     شستشوی مبدل

۴٫     بررسی وضعیت سنسور حد

۵٫     بررسی دور پمپ پکیج

E7

سوئیچ فشار هوا دچار عیب شده و باید پکیج توسط تکنسین بررسی شود.

E8

این خطا نشان دهنده کاهش بیش از اندازه فشار آب سیستم گرمایشی است. هر کدام از موارد زیر کنترل گردد:

۱٫     بررسی احتمال وجود نشتی در سیستم لوله کشی رادیاتور

۲٫     باز کردن شیر پرکن دستگاه به منظور تامین فشار آب ورودی کافی

۳٫     هواگیری مدار سیستم گرمایش

۴٫     در صورت نیاز، تعمیر پمپ پکیج

E9

دما به بالای ۱۰۰ درجه رسیده و ترموستات حد فعال شده است. احتمالا سنسور پکیج و یا سنسور حد دچار عیب شده است.

E10

در سیستم شوفاژ، فشار زیاد شده است. هر کدام از موارد زیر بررسی گردد:

۱٫     مطمئن شوید که  شیر پرکن پکیج بسته است.

۲٫     پیچ هواگیری رادیاتور/ کلکتور را باز کنید تا  مقداری از آب سیستم تخلیه شود.

۳٫     پمپ پکیج و سیم کشی های مربوط به آن را بررسی کنید.

۴٫     در صورت رفع نشدن مشکل با اقدامات فوق، با مجری تعمیرکار پکیج تماس بگیرید.

ارور پکیج لورچ

خدمات نمایندگی تعمیرات مشتر امداد برای تعمیر و رفع ارور پکیج لورچ

شما با اعتماد به این نمایندگی، از مزیت های بیشماری برخوردار خواهید شد که مهمترین آن ها، تعمیر وسیله توسط افراد متخصص و در شرایط کاملا استاندارد است. شرکت مستر امداد با سابقه ای درخشان همراه با کادری مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر هود، تعمیر اجاق گاز، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر لباسشویی ، تعمیر کولر گازی، تعمیر پکیج و … آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. ما برای عیب یابی و تعمیرات به صورت زیر عمل خواهیم کرد:

  • تعمیر و رفع ارور پکیج لورچ در محل

اولین نگرانی مشتری این است که چگونه وسیله را به محل تعمیر ببرد. تصور کنید شما باید پکیج را باز کرده و با چند نیروی کمکی آن را به محل تعمیر ببرید. به خوبی به این امر آگاه هستیم که شما در چه دردسر بزرگی خواهید افتاد. به همین دلیل است که تعمیر پکیج لورچ در محل را در نظر گرفته ایم. از طریق تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین، باید مشکل رخ داده را به کارشناسان ما اطلاع دهید تا در اولین فرصت، تکنسین مربوطه با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه نماید.

  • ضمانت تعمیرات ۶ ماهه

حق دارید که نگران کیفیت تعمیرات باشید. البته به شما اطمینان می دهیم که وسیله شما تحت نظر متخصصین توانمند تعمیر می گردد اما به هر حال برای جلب اعتماد شما عزیزان، گارانتی تعمیرات در نظر گرفته شده تا در صورت بروز همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه، بدون هزینه از شما حمایت گردد. همچنین در صورتی که در زمان خرابی پکیج لورچ، گارانتی آن منقضی نشده است می توانید با ارائه آن به تکنسین مربوطه، از تخفیفات بیشتر مرکز بهره مند گردید.

  • تعمیر قطعات و تعویض با قطعات اصلی

تلاش تعمیرکاران ما بر این است که قطعات معیوب پکیج را تعمیر کنند تا هزینه نهایی برای شما کمتر شده و شما نگران تعویض قطعات نباشید. اما به شما اطمینان می دهیم در صورتی که نیاز به تعویض برخی از قطعات بود، از انواع اصل استفاده خواهیم کرد.

  • تعمیرات ارزان و با کیفیت

در این مرکز، هزینه ها براساس قیمت مصوبه اتحادیه محاسبه می گردد. لذا شما می توانید جزئیات کار را در فاکتور بررسی نمایید.

  • مشاوره رایگان تعمیر و رفع ارور پکیج لورچ

در صورتی که کارشناسان ما بدانند عیب رخ داده و یا ارور در پکیج لورچ سطحی بوده و تنها با کمی راهنمایی قابل رفع شدن است، به صورت تلفنی و بدون هزینه به شما کمک خواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *