تعمیر مایکروویو میله در جنت آباد

الان در حال مطالعه این مقاله هستید، برای تعمیر مایکروویو میله در جنت آباد به کمک نیاز دارید. توصیه می کنیم برای این کار عجله نکرده و به جای اینکه به هر تعمیرکار اعتماد کنید، به سراغ نمایندگی های معتبر بروید. در این مراکز متخصصین توانمند فعالیت می کنند که با دقت و سرعت بالا، عیب یابی و تعمیرات را انجام می دهند. کافی است با نمایندگی تعمیرات مستر امداد تماس گرفته و یا اینکه از طریق ورود به سایت، مشکل رخ داده در وسیله را به کارشناسان ما اطلاع دهید. از این پس مسئولیت تمامی امور با ما خواهد بود.

عیوب رایج در مایکروویو ال جی

عیوب رایج در مایکروویو ال جی را در زیر بخوانید:

مایکروویو گرم نمی کند

– هر بار که کار شما با مایکروویو تمام می شود، داخل آن را تمیز کنید. اگر بقایای غذا روی سینی مانده باشد بخشی از انرژی، صرف گرم کردن آن شده و در نتیجه اجازه گرم شدن غذا در حال پخت را نمی دهد.

– به این مسئله توجه کنید که حجم ماده غذایی باید متناسب با ظرفیت مایکروویو باشد.

– دقت داشته باشید هر اندازه چربی غذا زیاد باشد، به زمان بیشتری برای پخت نیاز داشته باشد و محفظه داخلی دیرتر گرم خواهد شد.

– در صورتی که در ساعات اوج مصرف برق مایکروویو را روشن کنید، دچار افت ولتاژ برق شده و قدرت ان پایین می آید.

عیوب رایج در مایکروویو ال جی

سینی مایکروویو نمی چرخد

– در ابتدا سینی را از مایکروویو خارج کرده و به خوبی تمیز کنید. اگر کوچکترین مقدار غذا زیر سینی باقی مانده باشد، اجازه چرخیدن به ان نمی دهد.

چرا مایکروویو روشن نمی شود

– این احتمال وجود دارد که برق خانه یا آشپزخانه قطع باشد. از این بابت مطمئن شوید.

– از سلامت پریز برق، دو شاخه و یا محافظ مطمئن شوید.

– بررسی کنید که قفل کودک فعال نشده باشد. گاها حواستان نبوده و قفل کودک فعال شده است.

مایکروویو جرقه می زند

– قبل از اینکه نگران اتصالات داخلی باشید، بررسی کنید چه ظرفی داخل مایکروویو قرار داده اید. شما نباید ظرف فلزی و لب پریده را داخل مایکروویو بگذارید.

– اگر از نظر ظرف مشکلی وجود نداشت، اکنون ممکن است در اتصالات داخلی دستگاه مشکلی رخ داده باشد. در چنین مواردی باید از تکنسین مجرب کمک بگیرید تا شرایط آن را بررسی نماید.

از مایکروویو دود بیرون می آید

– ممکن است زمان پخت درست تنظیم نشده و غذا در حال سوختن است.

– هر بار که کارتان با مایکروویو تمام می شود حتما سینی را تمیز کنید تا در دفعات بعد، این بقایای غذایی نسوزد.

– این احتمال وجود دارد که نقصی در دستگاه بروز کرده باشد.

مایکروویو در حین کار کردن، خاموش می شود

– در ابتدا بررسی کنید برق خانه و یا آشپزخانه قطع نشده باشد.

– اگر پریز و دوشاخه برق خراب شده باشد نیز این مشکل رخ می دهد.

– ممکن است در اتصالات داخلی مایکروویو وجود دارد.

از مایکروویو صدای زیادی شنیده می شود

– اگر به تازگی محفظه داخلی را تمیز کرده اید، توجه داشته باشید سینی به درستی سر جای خود قرار گرفته باشد.

– اکیدا توصیه می کنیم بر روی مایکروویو وسایل زینتی قرار ندهید چون از یک سو به وسیله فشار آمده و آن را خراب می کند و از سویی دیگر باعث می شود دستگاه صدا بدهد

– نباید ظرف غذا را زیاد پر کنید چون سنگین شده و مایکروویو صدا می دهد.

خدمات نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- ما وسیله را در حضور خودتان تعمیر خواهیم کرد

به جرات می توان گفت مهمترین اقدامی که در نمایندگی تعمیرات مستر امداد برای شما عزیزان در نظر گرفت هشده است، تعمیر در محل است. تفاوتی نمی کند کدام یک از وسایل خراب شده باشد در هر صورت ما تعمیرکاران خود را با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام خواهیم کرد. در این صورت نگرانی جابجایی وسیله با شما نخواهد بود.

۲- تعمیر انواع وسیله در این مرکز انجام می شود

علاوه بر تعمیر مایکروویو ، شما می توانید تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر هود آشپزخانه و… را به تکنسین های حرفه ای ما بسپارید.

۳- خدمات ما ضمانت نامه ۶ ماهه دارند

به منظور جلب اعتماد شما عزیزان، نمایندگی تعمیرات مستر امداد ضمانت نامه ۶ ماهه ارائه می کند. در پایان تعمیرکاران ما به شما ضمانت نامه ۶ ماهه تحویل می دهند. در صورتی که همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ بدهد، موظف هستیم بدون هیچ هزینه ای از شما حمایت کنیم.

۴- از قطعات ارجینال استفاده می کنیم

تعمیرکار در ابتدا با دقت وسیله را بررسی می کند تا عیب اصلی تشخیص داده شود. در صورتی که متوجه شود قطعه ای خراب شده، تلاش می کند مشکل را رفع کند تا هم هزینه کمتر شده و هم قطعه اصلی روی وسیله حفظ شود. اما اگر چاره ای جز تعویض نباشد، به شما تضمین می دهیم از انواع اصل استفاده خواهد شد که دارای گارانتی هستند.

۵- خدمات مشاوره رایگان در نظر گرفته شده است

از دیگر خدماتی که در نمایندگی تعمیرات مستر امداد در نظر گرفته شده است، مشاوره رایگان است. وقتی خرابی در وسیله را به مرکز اطلاع می دهید، کارشناسان ما شرایط را بررسی کرده و در صورتی که بدانند خودتان با کمی راهنمایی می توانید مشکل را رفع کنید، با شما تماس خواهند گرفت. ما هیچ هزینه ای برای شما در نظر نمی گیریم.

۶- راه اندازی وسیله را به ما بسپارید

برای راه اندازی و نصب وسیله می توانید بر روی کمک کارشناسان ما حساب کنید. همچنین اگر وسیله ای نیاز به سروی داشت هباشد، بدون هیچ نگرانی آن را به تعمیرکاران حرفه ای و توانمند بسپارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *