تعمیر و سرویس ماکرویو یکی از خدماتی است که در صورت خراب شدن دستگاه ماکروویو شما ممکن است به دنبال آن باشید. ماکروویو یکی از لوازم خانگی محبوب در بین ایرانی هاست که از آن برای پختن برخی غذاهای خاص و یا گرم کردن سریع مواد غذایی استفاده می شود.

داخل هر مایکروفر وسیله ای به نام ماگنترون وجود دارد که انرژی الکتریکی را به اشعه های رادیوئی با طول موج بسیار کوتاه تبدیل می کند که با توجه به مواد تشکیل دهنده هر غذا و طول موج فر، در ترکیبات غذا نفوذ می کند. این امواج به آسانی توسط مواد غذایی و آب، چربی ها و قند ها جذب می شوند و انرژی موجود در آن به لرزش بسیار سریع مولکول ها منجر می شود. اصطکاک بین این مولکول های غذا که به سرعت در حال لرزشند، به نوبه خود گرما تولید می کند.

نمایندگی تعمیر و سرویس ماکروویو غرب تهران در شرکت مستر امداد آماده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن کلیه خدمات مربوط به تعمیر و سرویس ماکروویو را در منزل شما و توسط متخصصین آموزش دیده و با تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله ماکروویو با برند های مختلف را انجام دهد. لازم به ذکر است که کلیه خدمات شرکت مستر امداد دارای ضمانتنامه کتبی می باشد.

مزایای تعمیر و سرویس ماکروویو در شرکت مستر امداد

مزایای تعمیر و سرویس ماکروویو در شرکت مستر امداد

سپردن تعمیر و سرویس ماکروویو در تهران به شرکت مستر امداد دارای مزایای بسیاری است از جمله:

۱ . تعمیر در محل و عدم نیاز به جابجایی وسیله برای انتقال آن به نمایندگی

۲٫ اعزام تعمیرکار به منزل مشتریان براساس لیست درخواست و در اولین فرصت

۳٫ تامین کلیه تجهیزات مورد نیاز برای مهندسین جهت ارتقا در کیفیت و سرعت کار

۴٫ ارائه ضمانت نامه تعمیرات به مشتری برای حمایت از آن ها در صورت بروز مجدد همین عیب در مدت اعتبار گارانتی

۵٫ کاهش هزینه های تعمیرات از طریق تخفیفات ویژه نمایندگی و تخفیف ویژه گارانتی پکیج در صورت داشتن تاریخ اعتبار

۶٫ تعمی قطعات معیوب پکیجبه منظور کاهش هینه ها

۷٫ تعویض قطعات با انواع اصل و دارای ضمانت نامه

۸٫ ارائه خدمات مشاوره رایگان به صورت تلفنی برای کمک به مشتریان جهت رفع عیوب سطحی بدون نیاز به تعمیر کار

در چه مواردی به تعمیر و سرویس ماکروویو نیاز دارید

دستگاه شما روشن نمی‌شود: کی می‌تواند در اثر قطعی پریز برق، ایراد در دو شاخه برق، فعال بودن قفل دستگاه و استفاده از سه راهی خراب و معیوب باشد.

ماکروویو غذا را به خوبی گرم نمی‌کند: این مشکل نیز می‌تواند در اثر خراب بودن درب مایکروفر، خراب بودن ترانس و یا سایر قطعات الکتریکی دستگاه باشد، همچنین قفل درب دستگاه و میکروسویچ را بررسی کنید.

سینی دستگاه نمی‌چرخد: کثیف بودن زیر سینی و یا وجود تکه غذا گیر کرده که مانع از چرخش سینی می‌شود. بررسی چرخ دنده، بررسی موتور می‌تواند منشا مشکل را نشان دهد. ممکن است اتصال صحیح بین موتور و دنده به طور صحیح برقرار نباشد.

عدم جرقه زدن ماکروویو: عدم جرقه زدن می‌تواند در اثر وجود مشکل در اتصالات الکترونیکی، استفاده از ظروف فلزی یا فوم های فلزی، کثیف بودن قطعات داخلی و خرابی قطعات داخلی مایکروویو و جرقه زن مشکل دستگاه باشد.

گریل مایکروفر روشن نمی‌شود: این مشکل می‌تواند در اثر خرابی المنت یا ترموستات و همچنین وجود مشکل در برد دستگاه باشد.

مزایای تعمیر و سرویس ماکروویو در شرکت مستر امداد

در شرکت مستر امداد دیگر نیازی نیست که شما برای تعمیر و سرویس ماکروویو خود آن را به بیرون از منزل جا به جا کنید بلکه تعمیرکاران این شرکت با حضور در منزل شما این کار را انجام می‌دهند. تعمیر دستگاه در منزل این مزیت را دارد که شما از نزدیک در جریان کلیه اقداماتی که روی دستگاه شما انجام می‌شود، قرار می‌گیرید.

همچنین دیگر ریسک خرابی دستگاه در حین جا به جایی و انتقال آن به شرکت تعمیری نیز از بین می‌رود. از سوی دیگر در وقت و هزینه نهایی شما نیز صرفه جویی می‌گردد. شما می‌توانید کلیه خدمات مورد نیاز خود را در هفت روز هفته و در ۲۴ ساعت شبانه روز از شرکت مستر امداد دریافت نمایید.

متخصصین ما در این شرکت ضمن گذراندن کلیه دوره های آموزشی لازم برای تعمیر ماکروویو ، دارای تجربه و مهارت کافی نیز برای این کار هستند و بدون اینکه نیاز باشد قطعه اضافی را تعمیر و جایگزین نمایند، مشکل دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان شناسایی می‌کنند و آن را با قطعه سالم تعویض می‌کنند تا دستگاه شما مثل قبل بتواند به عملکرد خود ادامه دهد.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر لباسشویی

تعمیر ظرفشویی

تعمیر جاروبرقی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *