تعمیر ماشین لباسشویی میله در شیخ بهایی

ماشین لباسشویی از جمله وسایل ضرور در هر خانه ای است که کوچکترین خلل در آن منجر به مختل شدن بخشی از امور خانه خواهد شد. به همین دلیل به محض اینکه عیبی در آن بروز می کند، مردم به سراغ هر تعمیرکار می روند تا دستگاه را سریع تر تحویل بگیرند. اما آیا می دانید اگر تعمیرکار از مهارت کافی برخوردار نباشد، منجر به خرابی های بیشتر خواهد شد؟ توصیه می کنیم به سراغ مراکز معتبر بروید. شما می توانید تعمیر ماشین لباسشویی میله در شیخ بهایی را به متخصصین حرفه ای ما در نمایندگی تعمیرات مستر امداد بسپارید. تنها وظیفه شما این است که خرابی را از طریق تماس تلفنی و یا از طریق ورود به سایت، به کارشناسان ما اطلاع دهید. ما ماشین لباسشویی را همانند روز اول به شما تحویل خواهیم داد.

عیوب رایج در ماشین لباسشویی میله

عیوب رایج در ماشین لباسشویی جهت تعمیر ماشین لباسشویی میله را در زیر بخوانید:

عیوب رایج در ماشین لباسشویی میله

ماشین لباسشویی نمی تواند آبگیری انجام دهد

– در ابتدا لازم است شما وضعیت فشار آب ساختمان را بررسی کنید. این احتمال وجود دارد که آب قطع شده و یا فشار آن به شدت افت کرده باشد. البته اگر در آپارتمان زندگی می کنید، این مشکل طبیعی است.

– حتما با دقت بررسی نمایید که شیرهای ورودی آب باز هستند.

– در صورتی که شلنگ های ورودی آب بنا به دلایل همانند گیر کردن جسم خارجی در آن، تا شدن شلنگ و… مسدود شده باشند، آبگیری ماشین نیز با اختلال مواجه می شود.

تخلیه ماشین لباسشویی دچار مشکل شده است

– عزیزان دقت داشته باشید هر زمان قرار است لباسی داخل دیگ ماشین لباسشویی قرار دهید، حتما دستمال، کاغذ و… که داخل جیب ها هستند را خارج کنید چون ممکن است مسیر خروجی آب را مسدود کنند. البته ممکن است زیپ یا دکمه ای از لباس جدا شده و در این قسمت گیر کرده باشد.

– شلنگ تخلیه را با دقت بررسی نمایید و ملاحظه کنید آیا به درستی در جای خود قرار دارد یا نه.

ماشین لباسشویی روشن نمی شود

– در ابتدا به دنبال دلایل ساده باشید. ممکن است جریان برق خانه یا قسمتی که ماشین لباسشویی در آن قرار گرفته است، قطع باشد.

– این احتمال وجود دارد که دوشاخه ماشین لباسشویی و یا پریز برق خراب شده باشند.

– در صورتی که اتصالات برقی در ماشین لباسشویی دچار عیب شده باشد نیز ماشین روشن نمی شود.

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

– این عیب بسیار خطرناک است و به محض رخ دادن آن، حتما وسیله را خاموش کنید. یکی از دلایل رخ دادن این مشکل، لخت شدن سیم ها و اتصال آن به بدنه دستگاه است.

– کشش جریان المنت یا خراب بودن عایق لباسشویی هم منجر به بروز این مشکل خواهد شد.

– در صورت اتصالی یکی از قطعه های مدار نیز این مشکل رخ بدهد.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۱- با توجه به اینکه جابجا کردن ماشین لباسشویی برای بردن به تعمیرگاه واقعا سخت است، لذا ما خدمات تعمیر در محل را در نظر گرفته ایم. تعمیرکاران ما با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه خواهند کرد. البته ما تعمیر هر نوع وسیله برقی شامل تعمیر ماکروویو، تعمیر پکیج، تعمیر کولر گازی و… را در حضور خودتان در منزل انجام می دهیم تا نگران چگونگی بردن آن به نمایندگی نباشید.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات مستر امداد

۲- کلیه خدمات این مرکز دارای ضمانت نامه ۶۶ ماهه است. اگر همین عیب در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، بدون هزینه از شما حمایت می کنیم.

۳- در صورتی که گارانتی دستگاه دارای تاریخ اعتبار است حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا در محاسبه هزینه نهایی به عنوان فاکتور تخفیف لحاظ شود.

۴- لازم به ذکر است که در این مرکز، هزینه ها براساس قیمت مصوب اتحادیه محاسبه شده و فاکتور با مهر نمایندگی به شما عزیزان تحویل داده می شود.

۵- اگر قطعه ای در وسیله خراب شده باشد، در ابتدا تکنسین سعی می کند عیب را رفع کند تا هزینه کمتر شود اما اگر چاره ای جز تعویض نباشد، به شما اطمینان می دهیم از انواع اصل دارای گارانتی استفاده خواهد شد.

۶- برای نصب، راه اندازی و سرویس هر کدام از وسایل خانگی می توانید روی کمک کارشناسان ما حساب کنید.

۷- در نمایندگی تعمیرات مستر امداد، خدمات مشاوره تلفنی رایگان برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *