ارور ظرفشویی سامسونگ

سامسونگ به عنوان یکی از معتبرترین برندهای فعال در زمینه تولید انواع وسایل برقی خانگی، سال ها است که تولید انواع مدل های ماشین ظرفشویی را شروع نموده و به منظور حمایت از شما عزیزان، نمایندگی های مجاز در سراسر کشور از محصولات این برند حمایت می کنند. به عنوان نمونه در صورتی که به تعمیر و یا رفع ارور ظرفشویی سامسونگ در تهران نیاز دارید، می توانید تنها با یک تماس با نمایندگی تعمیرات مستر امداد، از خدمات متخصصین توانمند ما بهره مند شوید.

ارور های ظرفشویی سامسونگ

غالبا طراحان وسایل برقی خانگی، کدهای خطا را در دستگاه تعریف می کنند تا در زمان بروز عیوب رایج، شما از طریق ارورها بتوانید آن ها را تشخیص داده و در صورت امکان خودتان مشکل را رفع کنید. در این قسمت از مقاله ارور های ماشین ظرفشویی سامسونگ را با یکدیگر بررسی خواهیم نمود:

ارور ظرفشویی سامسونگ

عیب ظرفشویی سامسونگ

۴E

ماشین ظرفشویی ۶ دقیقه بعد از روشن شدن، آبگیری نمی کند:

–         کنترل باز بودن شیر ورودی آب

–         بررسی دریچه ورودی آب

–         چک کردن اتصالات و سیم کشی

۴E1

دمای آب در داخل ماشین ظرفشویی به بیش از ۸۰ درجه سانتیگراد می رسد.

–         بررسی کردن دمای آب داخلی خانه

–         احتمال خرابی ترموستات

tE1

ترموستات یا سنسور دما دچار مشکل شده و شما باید تمامی اتصالات و سیم کشی را بررسی کنید.

۵E یا SE

ماشین ظرفشویی اصلا آب را تخلیه نکرده و یا سرعت تخلیه پایین است.

–         احتمال مسدود بودن شلنگ و لوله های تخلیه

–         مشکل در پمپ تخلیه

OE

آب از ماشین ظرفشویی سرریز شده است. در نتیجه سریعا ماشین را از برق جدا کرده و دریچه ورودی آب را کنترل کنید.

LE و E1 و Heavy

آب از ماشین ظرفشویی نشت می کند. در این صورت تمامی لوله ها و شلنگ ها را بررسی کنید که در جای خود درست نصب شده و دچار پارگی و فرسودگی نباشند.

HE

این عیب نشان دهنده خراب شدن المنت حرارتی است

۹E

سطح آب در داخل ماشین ظرفشویی پایین است:

–         ماشین نمی تواند به درستی آبگیری کند.

–         چیدمان ظروف درست نبوده و عمده آب داخل یک ظرف عمیق جمیع شده است.

–         وسیله تراز نبوده و در نتیجه سطح آن را به درستی تشخیص نمی دهد.

bE2

این خطا نشان دهنده این است که دکمه ها در پنل کنترل گیر کرده اند در این صورت تمامی دکمه ها را فشار داده و تمیز کنید تا اگر گرد و غبار یا آشغال ریز داخل آن ها گیر کرده است، خارج شوند.

E2

ماشین ظرفشویی نمی تواند آبگیری کند.

–         کنترل کنید که تمامی شیرهای ورودی آب باز هستند یا خیر.

–         احتمال افت فشار آب داخل خانه وجود دارد در نتیجه وسیله نمی تواند به خوبی آبگیری کند.

–         اگر مسیر ورودی آب مسدود شده باشد نیز آبگیری به درستی صورت نخواهد گرفت.

E4

این عیب نشان دهنده این است که ماشین ظرفشویی از نظر تغذیه آب گرم دچار مشکل شده است. شما در ابتدا دمای آب گرم خانه را چک کنید اگر مشکل نداشت، اتصالات داخلی دستگاه عیب پیدا کرده و باید به تعمیرکار اطلاع دهید.

F1، F2، F3، F4، F5، F6، F7، F8 و F9

همه این خطاها، از وجود عیب در برد الکتریکی و موتور ماشین ظرفشویی خبر می دهند. در نتیجه به محض اینکه هر کدام از آن ها رویت شد، مشکل را به تعمیرکار متخصص اطلاع دهید.

چشمک زدن چراغ های Heavy, Delicate و Quick

چشمک زدن این چراغ ها به دلیل وجود عیب در سنسور دمای ماشین ظرفشویی است. ابتدا توصیه می کنیم ماشین را بدون استفاده از مواد شوینده روشن کنید. در نتیجه اگر مشکل رفع نشد، باید از تعمیرکار کمک بگیرید.

چشمک زدن چراغ های Delicate و Quick

با چشمک زدن این چراغ ها، ماشین ظرفشویی را کنترل کنید که درب آن به درستی بسته شده و باز نباشد.

ارور ظرفشویی سامسونگ

خدمات نمایندگی مستر امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

  • تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل

اولین و مهمترین اقدامی که مستر امداد در راستای جلب رضایت مشتریان خود انجام داده است، تعمیر ماشین ظرفشویی در محل است. ما می دانیم که اغلب مشتریان نگران چگونگی جابجا کردن این وسیله سنگی هستند به همین دلیل تنها وظیفه شما این است که یا به صورت آنلاین و یا با تماس تلفنی، مشکل را به کارشناسان ما گزارش دهید. در اولین فرصت تعمیرکار به منزل شما مراجعه می کند. مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی مستر امداد آماده ارائه خدمات و خدمت رسانی در زمینه تعمیر ساید بای ساید، تعمیر کولر گازی، تعمیر اجاق گاز، تعمیرجاروبرقی، تعمیر ظرفشویی و لباسشویی و … به شما عزیزان می باشد.

  • کیفیت بالای تعمیرات با هزینه اقتصادی و گارانتی خدمات

از نظر کیفیت کار در خانه نگران نباشید چرا که ما تمامی تجهیزات مورد نیاز را در اختیار تعمیرکاران خود قرار می دهیم تا با دقت با کار را پیش ببرند. محاسبه هزینه های تعمیرات براساس قیمت مصوبه اتحادیه بوده و در نهایت فاکتور هزینه ها به شما تحویل داده می شود. شما حق دارید نگران کیفیت خدمات تعمیرکاران ما باشید هر چند که در نمایندگی مستر امداد تمامی مهندسین، توانمند و زبردست هستند اما با این حال خود را موظف می دانیم از طریق ارائه گارانتی تعمیرات، از خدمات خود حمایت کنیم. اگر همین مشکل در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد، تضمین می دهیم که به صورت رایگان وسیله را مجددا بررسی کنیم.

  • تعمیر قطعات

ممکن است عیب در چند قطعه منجر به خرابی ماشین ظرفشویی شده باشد. تعمیرکاران ما سعی می کنند این قطعات معیوب را تعمیر کنند تا هزینه نهایی برای شما کمتر شود اما اگر مجبور به تعویض برخی از قطعات شدیم، تضمین می دهیم که از انواع اصل دارای گارانتی استفاده خواهیم کرد.

  • مشاوره رایگان خدمات تعمیر ، نصب و سرویس لوازم حانگی

در این مرکز خدمات مشاوره تلفنی رایگان برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. بعد از گزارش خرابی در ماشین ظرفشویی در صورتی که کارشناسان ما تشخیص دهند این عیب سطحی بوده و توسط خودتان قابل رفع است، به شما راهنمایی خواهیم کرد تا مشکل را برطرف نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *