تعمیر مایکروویو سامسونگ در غرب تهران

به وسیله ای که اغلب برای گرم کردن غذا مورد استفاده قرار می گیرد مایکروویو گفته می شود. امواج تولید شده در مایکروویو به فضای داخلی محفظه وارد شده و گرما از دیواره ها منعکس شده و توسط غذا ویا مایع داخل محفظه جذب می شود. مدت زمان پخت در مایکروویو در مقایسه با اجاق های معمولی بسیار کمتر است از این رو افراد برای پخت و گرم کردن غذا در مدت زمان کوتاه از مایکروویو استفاده می کنند. این دستگاه تا امروز توسط برندهای مختلف تولید شده است. یکی از برندهای معتبر تولیدکننده مایکروویو، مایکروویو سامسونگ می باشد.

در صورتی که شما نیز مایکروویو سامسونگ دارید و در استفاده از آن با مشکل مواجه شده اید می توانید با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد تماس گرفته و از تکنسین ها و مهندسین متخصص آن کمک بگیرید. همچنین اگر با علت های ایجاد کننده مشکل و خرابی در مایکروویو سامسونگ آشنایی داشته باشید می توانید خودتان نسبت به تعمیر مایکروویو سامسونگ اقدام نمایید. در ادامه قصد داریم رایج ترین خرابی ها و علل آن را در مایکروویو سامسونگ مورد بررسی قرار دهیم.

خرابی های مایکروویو سامسونگ

از رایج ترین خرابی های مایکروویو سامسونگ و علل آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کار نکردن لامپ مایکروویو سامسونگ

در شرایطی که لامپ داخلی دستگاه روشن نمی شود می توان علت های زیر را مورد بررسی قرار داد:

گذشتن مدت زمان زیادی از عمر دستگاه شما. ر صورتی که مایکروویو سامسونگ شما قدیمی باشد این ایراد طبیعی و عادی است. برای رفع این مشکل باید نسبت به تعویض لامپ مایکروویو اقدام کرد. همچنین شما می توانید سوکت اتصال لامپ را نیز مورد بررسی قرار دهید.

روشن و خاموش شدن مایکروویو سامسونگ

یکی دیگر از خرابی های رایج مایکروویو سامسونگ روشن و خاموش شدن آن می باشد. در صورت مواجهه با این مشکل می توانید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

ممکن است کلیدهای دستگاه مشکل داشته باشد که در این صوزت باید آن ها را مورد بررسی قرار وهید.

در صورتی که چند برنامه را به صورت همزمان توسط مایکروویو اجرا کنید نیز ممکن است با این مشکل مواجه شوید. از دیگر علل ایجاد این‌ مشکل ممکن است روشن بودن تایمر دستگاه باشد. در آخر اگر هیچ یک از علت های زیر باعث روشن و خاموش شدن دستگاه نشده باشد باید نسبت به بررسی برد دستگاه اقدام کرد.

تعمیر مایکروویو سامسونگ در غرب تهران

خاموش شدن دستگاه هنگام انجام کار

در صورتی که دستگاه شما هنگام انجام کار خاموش شد برای تعمیر فوری مایکروویو خود می توانید با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد تماس بگیرید. این مشکل ممکن است به دلایل زیر ایجاد شده باشد:

در صورتی که از دستگاه زیاد و پشت سر هم استفاده شده باشد. برای رفع این مشکل کافیست مدت زمان کوتاهی به دستگاه خود استراحت بدهید.

گرم شدن زیاد دستگاه هنگام انجام کار نیز ممکن است یکی دیگر از دلایل ایجاد این مشکل برای مایکروویو سامسونگ شما باشد.

اجرا نشدن برنامه پخت به خوبی توسط دستگاه

از مهمترین علل این مشکل می توان به باز بودن درب دستگاه و یا خراب بودن میکروسوییچ ها در مایکروویو اشاره کرد.

البته در صورت مواجهه با این‌ مشکل بهتر است قفل کودک را نیز مورد بررسی قرار دهید تا روشن نباشد.

برای رفع این مشکلات احتمالی می توانید با نمایندگی مستر امداد تماس بگیرید تا خدماتی از قبیل تعمیر ارزان، تعمیر در محل و تعمیر با ضمانت ۶ ماهه را دریافت نمایید.

 

شاید مطلب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر پکیج

تعمیر هود آشپزخانه

تعمیر کولر گازی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *