رفع مشکلات یخچال فریزر هیمالیا

رفع مشکلات یخچال فریزر هیمالیا یکی از خدماتی است که در شرکت مستر امداد برای همشهریان تهرانی ارائه می‌گردد. . شرکت مستر امداد یکی از شرکت‌های باسابقه و قدیمی در زمینه تعمیر و سرویس دهی لوازم خانگی می‌باشد که دارای متخصصین آموزش دیده و حرفه ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی و آشپزخانه از جمله تعمیر لباسشویی، تعمیر هود آشپزخانه، تعمیر ظرفشویی و … می‌باشد.

یکی از خدماتی که توسط این شرکت ارائه می‌شود، رفع مشکلات یخچال فریزر هیمالیا می‌باشد. شرکت مستر امداد یک شرکت خدماتی بوده و ارزان ترین شرکت تعمیر یخچال در تهران می‌باشد. این شرکت با ارائه خدمات زیر، کلیه تعمیرات و سرویس‌هایی را که ارائه می‌دهد را به صورت کتبی تضمین می‌نماید.

• با استفاده از قطعات فابریک در نمایندگی تعمیر یخچال به حفظ کیفیت دستگاه شما کمک می‌نماید.

• با حضور تعمیرکار در محل مورد نظر شما ؛ از بابت عیب یابی یخچال، از خطرات ناشی انتقال دستگاه به بیرون از منزل در امان مانده و دیگر نیازی نیست تا با سختی و صرف هزینه اضافی تر، یخچال خود را برای انجام تعمیرات به بیرون از منزل ببرید.

• همچنین تعمیر یخچال در منزل این امکان را برای شما فراهم می‌نماید تا از نزدیک روند عیب یابی و تعمیر یخچال خود را پیگیری نمایید.

برای تعمیر هر یخچالی باید ابتدا مشکل و نقص به وجود آمده را بررسی کرد و همه یخچال‌ها دارای یک برد الکترونیکی هستند که در صورت بروز ایراد در هر قسمت با نشان دادن کد هایی در صفحه نمایش کوچک خود آن عیب به وجود آمده را اطلاع رسانی می‌کنند تا کار تعمیر یخچال زودتر و راحت تر انجام گیرد. مشکلات یخچال فریزر هیمالیا با نمایش کد ارور ها قابل تعمیر می‌باشد.

مشکلات یخچال فریزر هیمالیا

مشکلات یخچال فریزر هیمالیا

بعد از مشاهده کد ارور های یخچال هیمالیا حتما مقاله تعمیر یخچال را مطالعه کنید تا با اطلاع از عملکرد هر یک از بخش‌های یخچال مانند دیفراست، ترمیستور و … از نحوه عملکرد آن‌ها و علت ایراد به وجود آمده آگاهی بیشتری پیدا کنید. مشکلات یخچال فریزر هیمالیا در موارد مختلفی می‌تواند قابل مشاهده باشد. این مشکلات با ارور هایی که در صفحه نمایش یخچال قابل مشاهده می‌باشد، تشخیص داده می‌شود. این ارور ها عبارتند از:

یخچال فریزر هیمالیا – E1 کد خطا – ارور : اتصالات موتور یخچال فریزر بررسی شود

یخچال فریزر هیمالیا – E2 کد خطا – ارور : موتور یخچال فریزر بررسی شود و عملکرد آن را بررسی و ایراد آن را رفع کنید.

یخچال فریزر هیمالیا – E3 کد خطا – ارور: سیستم تنظیم دمای یخچال فریزر دچار مشکل شده آن رابررسی کنید

یخچال فریزر هیمالیا – E6 کد خطا – ارور: میزان آبگیری یخچال فریزر دچار مشکل شده بررسی شود

یخچال فریزر هیمالیا – F1 کد خطا – ارور: تخلیه فاضلاب یخچال فریزر بررسی شود و امکان وجود مشکل در سنسور داخل کابین فریزر

یخچال فریزر هیمالیا – F2 کد خطا – ارور: سیستم گرمایش یخچال فریزر دچار مشکل شده و اتصال سنسور داخل کابین فریزر بررسی شود

یخچال فریزر هیمالیا – F3 کد خطا – ارور: سیستم تنظیم دمای آب یخچال فریزر بررسی شود و ممکن است اشکال در سنسور اواپریتور (تبخیر کننده) باشد.

یخچال فریزر هیمالیا – F4 کد خطا – ارور: برد یخچال فریزر بررسی شود . ممکن است اتصالی در اواپریتور ( تبخیر کننده نیز باشد)

یخچال فریزر هیمالیا – C1 کد خطا – ارور: مکانیزم تنظیم سطح آب یخچال فریزر بررسی شود

یخچال فریزر هیمالیا – C2 کد خطا – ارور:تخلیه فاضلاب یخچال فریزر بررسی شود

یخچال فریزر هیمالیا – H1 کد خطا – ارور:ارتباط بین برد و نمایشگر یخچال فریزر بررسی شود

یخچال فریزر هیمالیا – H2 کد خطا – ارور: سیستم خشکن و فن یخچال فریزر بررسی شود

یخچال فریزر هیمالیا – H3 کد خطا – ارور: سیستم حرارتی خشکن یخچال فریزر بررسی شود

یخچال فریزر هیمالیا – H4 کد خطا – ارور: سیستم تنظیم دمای خشک کن یخچال فریزر بررسی شود

یخچال فریزر هیمالیا – L2 کد خطا – ارور: مکانیزم درب یخچال فریزر ایراد پیدا کرده است.

تعمیر اجاق گاز هیمالیا در منزل

خدمات شرکت مستر امداد

شما می‌توانید با استفاده از خدماتی که در شرکت مستر امداد ارائه می‌شود، کلیه خدمات مربوط به رفع مشکلات یخچال فریزر هیمالیا و تعمیر لباسشویی اتومات، تعمیر اجاق گاز، تعمیر ظرفشویی را در کوتاه ترین زمان و با کم ترین هزینه ممکن در منزل خود انجام دهید. شرکت مستر امداد در سال ۱۳۸۳ به ثبت رسیده و دارای تمامی مدارک فنی و حرفه ای از سازمان‌های معتبر می‌باشد.

تمامی سرویس کاران این شرکت دوره‌های آموزشی لازم در امر تعمیرات را گذرانده اند و دارای مدارک فنی حرفه ای معتبر می‌باشند. شرکت مستر امداد دارای شعبات متعدد در سراسر تهران و کرج می‌باشد که آمادگی پاسخگویی و ارائه خدمات به مشتریان عزیز در هر ساعت شبانه روز است.

ما تعمیرات تخصصی و نصب تمامی لوازم خانگی اعم از یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، کولر گازی ، پکیج دیواری و زمینی ، اجاق گاز ، هود آشپزخانه، مایکروویو ، جاروبرقی ،و … را انجام می‌دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *