تعمیر اجاق گاز صفحه ای غرب تهران

با پیشرفت علم و تکنولوژی و تغییر در ساختار خانه و آشپزخانه ها امروزه اکثرا از اجاق گاز صفحه ای استفاده می شود. اجاق گاز صفحه ای جای کمتری را اشغال می کند و همچنین باعث می شود آشپزخانه شما جلوه زیباتری پیدا کند. به طوری که امروزه می توان گفت یکی از اصلی ترین ابزارها در آشپزخانه اجاق گاز صفحه ای می باشد. از آنجا که از اجاق گاز به صورت متوالی در منزل استفاده می شود گاهی اوقات ممکن است با خرابی اجاق گاز مواجه شوید که در این شرایط در صورتی که آشنایی کمی با علل خرابی اجاق گاز صفحه ای داشته باشید می توانید خود اقدام به تعمیر آن کنید.

پاما همواره توصیه می شود بخاطر پیچیدگی سیستم اجاق گاز بهتر است خود نسبت به تعمیر خرابی های آن اقدام نکنید و به نمایندگی های معتبر تعمیر لوازم خانگی همچون نمایندگی تعمیر لوازم خانگی مستر امداد اعتماد کرده و اجاق گاز خود را به دست تکنسین های حرفه ای و مجرب این نمایندگی بسپارید.

خرابی های رایج اجاق گاز صفحه ای و علل خرابی ها

خرابی های رایج اجاق گاز صفحه ای و علل خرابی ها را در زیر بخوانید:

روشن نشدن شعله اجاق گاز صفحه ای

یکی از مواردی که ممکن است باعث مسدود شدن سوراخ های سر شعله شود پخت و پز و سر رفتن غذا می باشد. بلافاصله پس از این که غذا سر رفت بهتر است سرشعله ها را تمیز کنید. گاهی اوقات پس از تمیز کردن الکترودهای جرقه زن و یا خود سرشعله در سر جای صحیح خود قرار نمی گیرند و این امر باعث می شود شعله روشن نشود. در صورتی که گاز منزل شما قطع نشده است اما شعله ها روشن نمی شوند باید یکی از دلایل زیر را مورد بررسی قرار دهید:

  • کثیفی مشعل اجاق گاز
  • قرار دادن سرشعله به صورت نادرست
  • الکترود های جرقه زن به صورت دقیق تنظیم نشوند.

تعمیر اجاق گاز صفحه ای غرب تهران

زرد سوختن شعله های اجاق گاز صفحه ای

یکی از مواردی که در رابطه با اجاق گاز نباید نادیده گرفته شود زرد سوختن شعله های آن می باشد. دلیل اصلی این مشکل وجود مشکل در تنظیمات مخلوط گاز و هوا می باشد. در اجاق گازهای مدرن این مشکل بیشتر دیده می شود. سیستم سوخت در اجاق گازهای قدیمی و جدید متفاوت می باشند. در صورتی که مدل اجاق گاز آشپزخانه شما جدید است می توانید با تنظیم کردن نازل و رابط مشکل بوجود آمده را رفع کنید.

زرد سوختن شعله گاز بیانگر سوخت ناقص و معیوب می باشد برای رفع این مشکل بهتر است با تکنسین های متخصص و حرفه ای مرکز تعمیران لوازم خانگی مستر امداد تماس بگیرید. شما نمی توانید به تنهایی این مشکل اجاق گاز خود را رفع نمایید. همچنین نادیده گرفتن این مشکل ممکن است باعث افزایش مشکلات در اجاق گاز شما شود.

دود کردن شعله اجاق گاز صفحه ای

این نکته را همواره باید در نظر داشته باشید که شعله اجاق گاز باید آبی و بدون دود بسوزد. دود کردن شعله امری عادی نیست اما ممکن است گاهی اوقات اتفاق بیفتد. در این موارد احتمال دارد نازل گاز مشکل داشته باشد که در این صورت باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

تعویض قطعات گازسوز بدون داشتن تجربه و تخصص ممکن است مشکلاتی را به همراه داشته باشد از این رو بهتر است برای رفع این مشکل با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مستر امداد تماس بگیرید. در صورت تماس با این نمایندگی نیازی به حمل گاز تا تعمیرگاه نیست زیرا این نمایندگی خدمات تعمیر ارزان، تعمیر فوری و تعمیر در محل را به نحو احسنت به مشتریان خود ارائه می دهد.

تکنسین های متخصص این نمایندگی بلافاصله پس از تماس شما در محل حاضر شده و خدمات تعمیر با ضمانت ۶ ماهه را به شما ارائه خواهند داد. تمامی مراحل تعمیر اجاق گاز صفحه ای در این نمایندگی بر اساس استاندارد و ضوابط موجود انجام می گیرد.

 

شاید مطلب زیر برایتان جالب باشد:

تعمیر ماکروویو

تعمیر پکیج

تعمیر هود آشپزخانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *